Doładowania API PSC/PayPal

Rozwiązane
nagrodzone, panel-lvlup-pro
kacan
kacan

Witam. Ostatnio hosting na którym się znajduję aktualnie zawodzi. Nie będę podawał tutaj nazwy. Przychodzę z propozycją dodania do sklepików serwerowych oraz API płatności PaySafeCard oraz PayPal. Większość hostingów ma to załatwionych bez problemów, macie te płatności w wallet więc licencję na PaySafeCard i inne typy płatności też posiadacie jak mniemam. Jako poparcie mojego słowa dlaczego opłacało by się to zarówno prowadzącym hosting jak i posiadającym serwery podam przykład Ilości zarobionych pieniędzy przez mój serwer od 21.05.2016 do 29.12.2016. Jeżeli ktoś ma zamiar spinać się, że kwot się nie podaje i o jaki ja zły i jak to mało czy dużo... to proszę naprawdę pomyśleć nad tym dlaczego jest ten temat. Ogółem od tamtego czasu "przewinęło" się przez hostingowy portfel 3010zł może dużo może mało nie mi to oceniać, serwer nie jest zbyt duży i do tego z powodu hostingu jest na dość słabym procesorze przez co są lagi przy +-45osobach. Zarobki klasyfikują się następująco: PayPal: 79zł, PaySafeCard 1103zł, Przelew 183zł, SMS 1644zł. Grosze sobie darowałem. Warto dodać, że gracze chętnie kupują za PaySafeCard więc to na niego głównie kładę nacisk w tym temacie ale gdyby były poczynione jakieś środki w stronę dodania to proszę pomyśleć też o API ponieważ chciałbym się przenieść na wasz hosting a sklepiku niestety nie udostępniacie ale przynajmniej jest to API. Dodatkowo dało by to tym co chcieli by mieć coś "własnego" np. Sklep zintegrowany ze stroną www możliwość wykazania się i nie niszczenia "spójności" strony niektórych projektów no i oczywiście tym co posiadają VPS/Dedyka. Pozdrawiam i dziękuję za przeczytanie.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Była już taka propozycja i prawdopodobnie ta sugestia jest już na sporej liście rzeczy, które trzeba wprowadzić. Oczywiście jestem jak najbardziej za - jest to słuszna inicjatywa.

LVL UP ma swoje SMS API :)

kacan
kacan

Tak wiem, że ma swoje API sms. Dlatego też napisałem, że gdyby coś takiego było wprowadzone to by pomyśleć też o tych, którzy chcieli by z tego API skorzystać i dodać tam też ewentualnie te nowe metody płatności. Wiem, że był taki temat ale w tamtym temacie zostało poruszone tylko i wyłącznie "po części rozwiązuje to wallet". Nie wypowiedziano się tam czy zostanie coś takiego wprowadzone oraz ten temat był dość dawno temu - przynajmniej ja taki znalazłem. Dlatego postanowiłem założyć nowy zamiast odkopywać tamten z maja.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

API służące do doładowań zostało wprowadzone przy okazji przejścia na panel v4 https://lvlup.rok.ovh/t/migracja-do-panelu-klienta-v4/13640

a dokładniej miało to miejsce 06.04.2020: https://lvlup.rok.ovh/t/dziennik-zmian-lvlup-pro-2020/13148/#53?u=systemz