Działanie jednej domeny na paru platformach

Zombie
zarządzanie, www
zxjn
zxjn

Witam, mam pytanie. Jest możliwość podpięcia mojej domeny którą mam zakupioną na lvlup, do serwera minecraft, ts oraz www Nie chodzi mi o działanie takie jak np.

  • mc.domena.pl
  • domena.pl
  • ts.domena.pl Bardziej mnie interesuje konfiguracja aby wszystkie te 3 działały pod jednym czyli domena.pl, wydaje mi się, że jest to możliwe tylko nie za bardzo wiem jak 😦
Fallen
Fallen Pionier

Tak jest możliwe poprzez rekordy SRV

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Zapoznaj się z tym całym wątkiem, odpowie na te i przyszłe pytania dotyczące domen:

https://lvlup.rok.ovh/t/domena/39

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Sprawa byłaby dużo prostsza (i raczej tańsza) gdybyś postawił to wszystko na jednym VPS, wtedy dodajesz tylko rekord A, w nim IP VPSa i śmiga, tak to masz zabawe :D

P.S. "domeny którą mam zakupioną na lvlup, do serwera minecraft, ts" - LvlUp hostuje dalej TS3? :D

Fallen
Fallen Pionier

Ma zakupioną domenę tylko w LVLUp a reszta stoi zapewne na vps i hostingu

Flyspeak
Flyspeak

Ciekawa sprawa. Ja posiadam np. Ts3 na KVM lvlup.pro do tego posiadam hosting www , nie będe reklamował noi serwer minecraft na lvlup a i jeszcze jeden KVM pod Hurtworld. Wszystko działa na innych portach wiec teoretycznie by się dało ale praktycznie? Niemam pojęcia. Wątpię by bardziej się opłacało postawienie wszystkiego na jednej maszynie , jak by mi zaczęli ddosowac Hurtworlda to by wszystko huj strzelił.