Dzień Dobry, Dobry Wieczór ? adminek153 - przywitanie

Zombie
adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Cześć wszystkim! (tak wiem, trochę zwlekałem z tym oficjalnym przywitaniem), Na hostingu LVL UP jestem od 2015-05-07 i zostałem (chyba dobrym ?) klientem, bo przez ponad rok [bodajże 16 miesięcy] tworzyłem serwer minecraft z grupą dla pewnej grupy - EB. Nigdy nie chciałem, by serwer był jakoś bardzo popularny, tylko był dla określonej grupy.

Na forum natomiast jestem użytkownikiem od samego początku jego istnienia, posty zacząłem pisać 5 marca 2016 roku . Chciałem się przywitać tak grzecznie jak wszyscy, dużo wcześniej, ale nigdy jakoś nie miałem tyle weny, żeby to zrobić.

Witam się więc z wszystkimi na raz i z każdym z osobna bardzo serdecznie i mam nadzieję, że niedługo będzie nas tutaj zdecydowanie więcej, jeśli nie widzicie (ja widzę), że nasza społeczność bardzo się powiększa.

Może nie być zbyt ciekawe.

Mam na imię Kuba [Jakub Adrian Konrad Maciej 🌱] i zajmuje się wszystkim co akurat mi w rączki wpadnie ;). Czym popadnie. Jednak, jeśli się czymś zajmuje staram się "dać z siebie maxa", nie ważne czy mi płacą dużo czy nie i czy dobrze, że akurat tym się zajmuje - podczas pracy w ogóle się tym nie przejmuje. Bardzo lubię żeglować, od 2013 jest to dla mnie bardzo wielka rzecz, którą zarazili mnie moi przyjaciele, to właśnie oni byli moimi pierwszymi nauczycielami. Z żeglarstwem związany jestem praktycznie od swojej pierwszej wyprawy - sierpień 2013. Od tej pory regularnie pogłębiam swoją wiedzę żeglarską i zdobywam nowe doświadczenia. Nie mam co prawda żadnych patentów (zawsze jestem członkiem załogi). Kocham przebywać na morzu ❤️. Mogę od siebie zaoferować bardzo sporo rzeczy, jednakże jeszcze więcej wymagam od innych, kiedy próbują mi coś zaoferować.

Zamierzam jeszcze troszkę sobie na tym forum popisać, a potem poczytać co ciekawego mają do powiedzenia inni internauci. Na prośbę dołączenia do załogi forum, nie mogłem odmówić, więc od 2016-09-05 pełnie funkcje moderatora. Jest do bardzo przyjemne zajęcie. Jestem w pogodnym nastroju i mam nadzieję, że tak zostanie, pozdrawiam serdecznie i zapraszam do pisania :slight_smile: @adminek153

PS. Moje wszystkie wypowiedzi znajdziesz tutaj, z pewnością więcej się o mnie dowiesz, kiedy będziesz czytać moje wypowiedzi, do czego bardzo zachęcam: https://forum.lvlup.pro/users/adminek153/activity

koweq
koweq

Czeeeeeść :D

anon10657637
anon10657637

Witaj tawarishu!

endrjoo96
endrjoo96

Witam serdecznie panie władzo :D

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Ten temat został automatycznie zamknięty 14 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.