Easy-sv - najlepszy survival w Polsce

Zombie
współpraca-odrzucone
xEverest
xEverest

Nazwa projektu

690x371

Cel

Kontynuacja rozgrywki na serwerze easy-sv. Jest to serwer który na starcie poprzedniej edycji cieszył się 362 osobami.

Co udało nam się zrobić

Przygotowaliśmy pliki serwera, mapę , reklamy, administracje.

Plany

Chcemy aby nasz serwer wystartował 22.07 o godzinie 17:00 z pełną parą i aby miał możliwość utrzymania około 400 graczy bez większych lagów.

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Youtuberzy którzy wezmą udział na 100%:

H0gn4s KludziaK CzeZmu

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Prawdopodobnie parę mniejszych youtuberów po starcie.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer VPS 16GB Intel i7 KVM-ka z "ochroną anty DDoS*" Ewentualnie jakąś licencje na ts3

Co mogę zaoferować w zamian

Utworzymy automatyczną wiadomość zapętlającą się co 5minut z informacją o tym że jesteśmy wspierani przez firmę http://lvlup.pro/ Zamieścilibyśmy też podobną informację na kanale naszego ts3 oraz w sklepie sms. Ewentualnie % z rang premium

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Według mnie mój serwer jest unikalny na przykład dlatego że administracja wyższa składa się tylko z zaufanych osób więc nie ma mowy o faworyzacji po starcie będziemy stopniowo wprowadzać nowości takie jak innowacyjne miecze i różne udogodnienia których będą pragnąć gracze. Tak tak wiem że mój serwer jest odgrzewanym kotletem lecz tak jak odgrzewany kotlet potrafi smakować więc liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, podkreślam że start jest 22.07 a maszynę musiałbym mieć min. 2 dni przed takowym aby wszystko skonfigurować zabezpieczyć i ustawić. Pozdrawiam.

adnotacja do * - praktycznie żadna ochrona anty ddos nie zapewni w 100% odparcia ataku

luxDev
luxDev Pionier

Pan Michał szuka współpracy z projektem nowym, czegos czego nie było, mam nadzieję że wiesz że Survivalów, easydropów, itd. w Polsce jest milion a każdy jest kotletem z patelni ?

Co do projektu nie, + za chęci 😃

Ja jestem na duże NIE

Pamiętaj że ostatnie zdanie ma @SystemZ 😄

koweq
koweq

xEverest:

Według mnie mój serwer jest unikalny na przykład dlatego że administracja wyższa składa się tylko z zaufanych osób

I co to za unikalność? Jakaś administracja złożona z zaufanych osób? Jestem na NIE

xEverest
xEverest

Tak naprawdę to wystarczyła by mi jakaś zniżka

Xepio
Xepio Pionier

No dobrze, wiec trzeba tak napisać, aby każdy, kto che założył podobny serwer, niech wie co o tym sądzą normalni gracze

Naprawdę, ale na początku myślałem ze to jest jakiś żarcik ze strony twórcy tego tematu, by ubiegać się o współprace najgorszym z trybów, jaki wymyślono do minecraft (Easy-hc) Naprawdę ludzie, ale z każdym takim serwerem dalej cofacie Polski minecraft rozwojowo...robicie takie z myślą o innowacyjności ? O nowych pomysłach ? Czy po prostu z głupoty i braku wiedzy na temat prowadzenia serwera a tryb easy-hc to jedyna alternatywa.... Tak to bardzo słabo wygląda, że aż mi się chcę rzygać, za każdym razem gdzie usłyszę lub zobaczę zapowiedzi serwerów easy-hc na mpc,craft***, a co 3 serwer to jest jakiś upośledzony, gdzie osoby, które wyślą sms za 15/20 zł mają przewagę nad graczem 5-6 krotną... Normalnie MASAKRA, czy aż trudno tak, wymyślić coś fajniejszego niż ten gó****ny warty tryb ? Popatrzcie sobie może na zagraniczne serwery gdzie tam wyskakują z innowacyjnymi pomysłami na samą rozgrywkę..

(tą samą wiadomość będę wysyłał do kolejnego serwera easy-hc jak będzie chciał pisać o współprace)

I jeszcze przyczepię się do tego, że podpisujesz temat "najlepszy survival w Polsce" ja to nie wiem, czy to jest powód do dumy :P ale i tak wychodzisz z założenia ze najlepszy, chociaż nie wystartowaliście ?...

xEverest:

Według mnie mój serwer jest unikalny na przykład dlatego, że administracja wyższa składa się tylko z zaufanych osób więc nie ma mowy o faworyzacji po starcie będziemy stopniowo wprowadzać nowości takie jak innowacyjne miecze i różne udogodnienia, których będą pragnąć gracze. Jeżeli unikalność u ciebie jest wtedy, że posiadasz inna zaufaną administracje niż na innych serwerach to w tym wypadku każdy serwer jest unikalny. A o tych innowacyjnych mieczach nie wspomnę. Jedynie co mogę napisać na koniec: upośledziliście Polski minecraft tymi serwerami easy-hc...

Jestem na NIE !!!

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

xEverest:

Według mnie mój serwer jest unikalny na przykład dlatego że administracja wyższa składa się tylko z zaufanych osób Dla mnie to jest jasne, że w ekipie serwerowej powinny znaleźć się wyłącznie osoby zaufane ;) mało dobrze prosperujących serwerów olewa tą zasadę.

Nie mogę patrzeć jak tworzą się te nowe easy hc :/ wszystkie oferują to samo i działają w ten sam - zły sposób. Konkurencja tak czy inaczej jest spora i jeśli już ktoś zagra na Twoim serwerze to będą to 2 czy 3 klany. https://www.vinted.pl/assets/emoticons/puke.gif

xEverest:

Tak naprawdę to wystarczyła by mi jakaś zniżka

Przyszedłeś tutaj prosić o zniżkę czy o współpracę? Moim zdaniem TA wypowiedź nie powinna mieć miejsca przy podaniu o współpracę.

Moim zdaniem projekt nie powinien przejść.

kacper_o
kacper_o

Jak widzę przedrostek "easy" w nazwie serwera, to mnie już szlag trafia... Co do pomysłu... Po prezentacji nie widzę niczego, czym ten serwer wyróżniałby się spośród innych. Daję duże NIE dla tego projektu.

hej0ss
hej0ss

Po prezentacji nie widać nic czym mógłby się wyróżniać, bo np. serwerów Easy są tysiące w Polsce, a Pan Michał może w ciągu 7 dni wystawić głos na TAK albo NIE, więc na 22.07 nie zdążysz. Może podaj na jaką wersję on powstaje, ponieważ wszystkie serwery stanęły na wersji 1.7.X. Osobiście znalazłem jeden serwer na 1.10, który ma przez prawie cały dzień 300/300 osób. Mój głos jest na NIE.

Marcoral
Marcoral Pionier

Piszcie sobie co chcecie, ale pomysł trafia w moje gusta, uwielbiam serwery EasyHC, tak, jak większość polskiej sceny Minecraft (o czym świadczą 362 osoby na starcie poprzedniej edycji) :)

Sam fakt, że autor tematu napisał, tak jak wspomniał @adminek153, trochę za późno, świadczy o jego zapracowaniu. My przy MaRPG też czasem tracimy poczucie czasu. To kolejny olbrzymi plus dla projektu!

Kanały Youtuberów wyróżniające się na tle innych - widać przede wszystkim, że celują w osoby dorosłe.

Całe szczęście, że w odróżnieniu od reszty serwerów administracja wyższa [sic!] składa się tylko z zaufanych osób - często, nawet na najpopularniejszych serwerach, słyszymy bowiem, że takowy padł, ponieważ jeden z administratorów upił się i usunął pliki serwera. Fakt, że autor tematu przyznał, że Easy-sv jest odgrzewanym kotletem świadczy o tym, że jest osobą dojrzałą i potrafi dostrzec swoje niedoskonałości. Czy nie warto takiej zaufać? Dla mnie niewątpliwie to kolejny duży plus dla projektu.


Tak, orzechy się skończyły [...] Jak dla mnie nie rokuje.

xEverest
xEverest

Serdecznie dziękuję Ci @Marcoral za tak pozytywne podejście. Chyba ty jako jedny dostrzegłeś pozytywne aspekty mojego projektu (kontynuacji). Liczę że @SystemZ myśli podobnym tokiem.

Marcoral
Marcoral Pionier

Obawiam się, że właśnie myśli... ;)

anon10657637
anon10657637

Uwaga! Wypowiedź jest pełna sarkazmu (być może i wulgaryzmów).

Ooo.. sam Everest we własnej osobie, pamiętasz mnie? D: Widać że już się powoli pieniążki kończą na opłatę vps'a, tak?

Dobrze, może zacznę od początku. Z góry nie polecam z tymi osobami współpracy (pomimo iż w administracji może [nie wiem, szmat czasu to było] jest mój znajomy). Dlaczego? Na stan, kiedy byłem w administracji:

  • brak zupełnego kontaktu z właścicielem (czyt. Everest i ikill [jego opisze później]).
  • typowa faworyzacja ze strony właściciela w administracji (nie było faworyzacji graczy [z tego co mi wiadomo]). Mianowicie - znajomi właściciela zajmowali stanowiska, i na nich (za przeproszeniem) chu*a robili. A nie, zapomniałem. Rzucali potki na niewidzialność na spawn, aż klatkowało.
  • [co zauważyłem potem] reklamy na innych serwerach.

Więcej nie pamiętam, ale tego było o wiele wiele więcej. Była też pewna sytuacja, związana z byłym (lub aktualnym, sam nie wiem, jak to teraz jest), właścicielem serwera, ikillem. Chodzi poprostu o przejęcie/kradzież/przywłaszczenie domeny (nie wiem jak to ująć).

W sumie to tyle. _an0

P.S Nie pozdrawiam ekipy serwera.

xEverest
xEverest

Drogi pseudo programisto @anon10657637, sądze że dawno nie odwiedzałeś naszego serwera, gdybyś był ostatnio, to byś zauważył wiele zmian. To co napisałeś "typowa faworyzacja ze strony właściciela w administracji", jest absurdalne myśle, rzeczy ktróre napisałeś mijają się z prawdą. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, napisałeś takie głupoty tylko dlatego, że zostałeś wyrzucony z administracji, bo byłeś osobą niekompetentną do stanowiska, które obejmowałeś, bo czułeś się jak to ty byś założył ten serwer. Kolejną rzeczą, która jest absurdalna, kradzież domeny, domena od zawsze była moja, dawny właściciel skończył swoją przygodę z grą minecraft.

Tak na koniec, powiem tylko że nie żałuje, że zostałeś wyrzucony z administracji, a te brednie co napisałeś, to szkoda gadać :)

Edit Czytając jeszcze raz twoją wypowiedź zdziwiłem czemu to ostatnio zawitales na naszym ts3 z uśmiechem na twarzy informując mnie o twojej twórczości czyli przecudownym api do skript gdzie patrzac w kod widzialem tylko thread poole a potem nieumiejetnie probowaleś mi wpojić ze w moim pluginie użyłem NMS-ów a sam do końca nie wiedziales co to jest. Serdecznie nie pozdrawiam i uświadom sobie ze ts3 nie zniszczyłem Ci ja tylko twoj kolega ikillforfun (wiem za duzo w poscie xd powino byc na pm)

AspinQ
AspinQ

Jako iż, że słyszałem już trochę o serwerze easy-sv.pl dobrych, jak i złych

Te złe rzeczy są tak małe, że prawie nie zauważalne, @anon10657637 napisał, że reklamowali się na innych serwerach, jeżeli tak wymień przynajmniej jeden serwer, jestem pewien że nie wymienisz, a wymyślanie teraz nazw nic nie zmieni. Miałem okazję porozmawiać kilka razy z administracją easy-sv.pl, co mile mnie zaskoczyło, bardzo dorosła administracja, szybka pomoc, oraz byli bardzo mili dla gracza; powiecie pewnie, że ten serwer to beznadzieja, bo to easyhc i słaba prezentacja, nie mówcie dopóki nie zagracie, ten serwer ma zbudowaną fajną atmosferę, nie wielu serwerom to się udaje.

Zgadzam się w 100% z @Marcoral, który dostrzegł całą magie w tych słowach "mój serwer jest odgrzewanym kotletem", możecie wierzyć lub nie ja też dostrzegłem magie tych słów, właściciel widzi że serwer ma wady, ale chce je naprawiać i doskonalić serwer.

Jestem na wielkie TAK :slight_smile:

Wracając do tematu @anon10657637, ty nie byłeś helperem na pierwszej edycji, pewnie tak i oceniałeś ten serwer od pierwszej edycji, każda osóba, która robiła kiedyś większy serwer wie, że nigdy żaden serwer nie jest ogarnięty od pierwsze edycji, zawsze są jakieś błędy a tu w plikach, a tu w administracji. Powiem jeszcze ci tylko jedno, dowiedz się o obecnym stanie serwera zanim będziesz pisać takie głupoty :slight_smile:

Edit by SystemZ Trzecia próba usunięcia tego posta zostanie nagrodzona banem. Ostrzegam.

kacper_o
kacper_o

Czy ktos prócz mnie zauważył, że wypowiedź @Marcoral to sarkazm????

xEverest
xEverest

Niestety nie

Marcoral
Marcoral Pionier

Dobra, napiszę sprostowanie, bo sytuacja dziwaczeje z każdym następnym postem - z początku lekko mnie rozbawiło, że nie wyczuto sarkazmu, którym się posłużyłem, nawet mimo tego, że mimo komentarza wyglądającego na pochlebny, na dole napisałem, że ode mnie "nie" dla projektu. Teraz boję się, że niedługo zostanę okrzyknięty koneserem serwerów EasyHC, których tak bardzo nie lubię - zabijają cały urok gry, prowadzą jedynie do, przepraszam za wyrażenie, zjebanych, "klep", odbierając tym samym miejsce kreatywności i sandboxowej magii Minecrafta. I mi ten kotlet, nieważne jak go odgrzejecie, przyprawicie, czy cholera wie co, zostanie tym samym kotletem, którego nie trawię (i nie piszę tu bynajmniej o tym, że jestem wegetarianinem). Moje poprzednie wypowiedzi to sarkazm. Nie odzwierciedlają moich rzeczywistych poglądów. ... biłem brata, przeklinałem, posłużyłem się sarkazmem... za wszystkie serdecznie żałuję, obiecuję poprawę...

I szczerze mówiąc dziwię się, że ten temat powstał. Mimo, że wyraźnie jest napisane, że projekt musi być unikalny i wnosić coś świeżego, dostajemy coś zupełnie z tą ideą sprzecznego. Nie przejdzie. No way.

xEverest
xEverest

Powinieneś doczytać cały post dot. współpracy Jeśli serwer ma pewien potencjał ale nie do końca spełnia wszystkie warunki mogę czasami zaakceptować projekt oraz przydzielić pomoc w postaci rabatu na usługi w lvlup.pro, wysokość rabatu jest ustalana indywidualnie przez PM.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

@xEverest nie podoba mi sie, że tak chwalisz się tym co chcesz osiągnąć. Po co to robisz?

Nie wydajesz mi się osobą ktora chce stworzyć fajny projekt, lecz osobą ktora chce w pewien sposób wymóc współpracy, bo sama nie ma własnych środków.

xEverest
xEverest

Niczym się nie chwalę

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

xEverest:

Chcemy aby nasz serwer wystartował 22.07 o godzinie 17:00

xEverest:

podkreślam że start jest 22.07 a maszynę musiałbym mieć min. 2 dni przed takowym aby wszystko skonfigurować zabezpieczyć i ustawić.

I tworzysz wątek o współpracę gdzie odpowiedź może trwać 7dni? Brałeś w ogóle pod uwagę że coś może pójść nie tak i dodać trochę rezerwy czasowej na wszelki wypadek?

xEverest:

administracja wyższa składa się tylko z zaufanych osób

Tak mówiły też osoby które prosiły potem o przywrócenie kopii zapasowej całego serwera z powodu jego zniszczenia przez osobę z ekipy 😛 Takie stwierdzenie proponowałbym poprzeć konkretnymi danymi np. dniami bez wypadków czy stosowanymi zabezpieczeniami.

xEverest
xEverest

W takim czasie to napisalem ponieważ jeden sponsor poprostu wyparował a nas nie stać na maszyne która rzeczywiście uciągnie te 350 osob. Osoby z administracji sa zaufane ponieważ znamy sie z realnego życia a dostep do ssh miala tylko jedna osoba czyli ja. W karierze mojego serwera nie przydarzyło się jeszcze że ktoś z administracji coś zepsuł

kacper_o
kacper_o

Tak czy inaczej wg. mnie zupełnie się pomyliłeś, pisząc tutaj temat o współpracę... Zdążyłem się zapoznać z paroma filmikami z "poprzednich edycji" Twojego serwera i moim zdaniem jest to tak "stary kotlet", że wolałbym już go nie odgrzewać, tylko wyrzucić prosto do kosza... Ten sam MEGA drop, te same dzieci przesiadujące tam całymi dniami... Niczym nie wyróżnia się od typowego serwera easy-hc (no może tylko nazwą) ;)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nie zasponsoruję tego projektu. Mogę za to zaoferować zniżkę na KVM jeśli jesteś zainteresowany @xEverest

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Brak zainteresowania tak więc odrzucam i zamykam.