Edytowalna podstrona użytkownika oparta o bloki

Rozwiązane
odrzucone, panel-v3-propozycje
Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Kiedyś już gdzieś o tym wspominałem, ale wracając - polegałoby to na tym, że użytkownik ma do wyboru różne wykresy i tabelki w postaci bloków, które może umieścić na swojej specjalnej podstronie. Mogłyby być to między innymi:

  • listy usług:
    • możliwość segregacji ze względu na: * date wygaśnięcia * zużycie zasobów * nazwę * własne ustawienie
    • możliwość tworzenia wielu list z własnymi konfiguracjami
  • statystyki (wykresy):
    • CPU
    • dysku
    • sieci
  • szybkie akcje:
    • opłacanie usług
    • wyłączanie/włączanie wybranego serwera VPS/Minecraft
    • przejście do ostatniego ticketa
  • ostatnie ataki DDoS
  • ostatnia odpowiedz w ticketach
koweq
koweq

Zdecydowanie jeden z najlepszych pomysłów jakie widziałem! Mi coś takiego też chodziło po głowie :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Takie przesuwane menu, takie lubryczki które można dodawać i przemieszczać na takiej prywatnej stronie głównej? Ciekawy pomysł.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Jest to technicznie do zrobienia, tyle że może być przy tym masa roboty i mam obawy że stosunkowo niewiele osób z tego skorzysta.

koweq
koweq

Bardzo fajnie by było jednak coś takiego zrobić bo bardzo fajnie by się to prezentowało :).

anon10657637
anon10657637

Wyglad to jedno, funkcjonalnosc to drugie, uzytecznosc to trzecie, a backend to czwarte ✌️

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Pomysł brzmi fajnie ale wątpię czy w rzeczywistości faktycznie będzie się z tego korzystać. Przykładowo sam sądziłem ze to dobry pomysł np. w panelu OVH ale zarówno ja jak i oni sami zapomnieli o tym że mają taką funkcję. Czas który poświęciłbym na ten bajer przeznaczę na inne trochę ważniejsze feature'y.