Elder Scrollsy

Pytania i problemy
Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Są tutaj jacyś fani Morrowinda, Obliviona czy Skyrima? TESO się nie liczy ofc ;d

Chciałabym z kimś pogadać, podzielić się wrażeniami. Ja wiem, wszystko odnośnie gier jest na uesp.net, ale mi bardziej chodzi o przeżycia. Jakie questy były fajne, a które to męczarnia. Śmieszne sytuacje z gry, takie tam rzeczy.

Osobiście uwielbiam Obliviona, właśnie przechodzę grę po raz drugi. Ale tak przechodzę w sensie oblezienia wszystkiego co się da i zrobienia wszystkich questów jakie się da. "Przejście gry" czyli zrobienie questa głównego to nie przejście ;d

Skyrim mnie tak nie urzekł jak Oblivion, niby grałam Khajitem i tu i tu, ale jakoś w Skyrimie musiałam siedzieć i męczyć się z niektórymi rzeczami, a w Oblivionie, nawet przy trzymaniu się perfect builda (5/5/1) jest dużo łatwiej. Może to moja subiektywna ocena, sama nie wiem.

No i DLC do Obliviona - Shivering Isles - po prostu palce lizać. W Skyrimie zbudowałam ten dom, dopłynęłam do tej wyspy i znudziłam się. Tak samo główny quest mnie zawiódł (a raczej brak wyboru w ostatniej części questa). Krzyki były super, walka na koniu to coś co jest bolączką w Oblivionie (granie z łuku to koszmar, zwłaszcza jak jakiś wilk nagle za dupskiem mi się zjawi).

A jakie są Wasze odczucia? Czy to tylko moja subiektywna ocena odnośnie obu tych gier, czy serio Skyrim wyszedł gorzej? I jak grało się w Morrowinda? Chciałabym kupić i przejść, ale na internetach strasznie stękali że słabo z pokonywaniem odległości i są mało intuicyjne questy.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Shivering Isles to chyba najlepsze DLC z jakim miałem do czynienia :D

luxDev
luxDev Pionier

Moim zdaniem, tak mało grałem w Obliviona, ale w Skyrim, grałem najwięcej, mógłbym przejść tą gre dwa razy

Dla mnie wszystko wyszło super, czekamy na nową gre która wychodzi co 4 lata :D

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Na to jeszcze trochę poczekamy, zwłaszcza że TESO też liczyło się jako gra.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.