Em… to działa? Czyli PLBananek :D

Zombie
DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

No witam :D Jak może wiecie, albo i nie to jestem Dawid, mam 15 lat, chodzę do gimnazjum [*]. Interesuję się komputerami, a w szczególności programowaniem. Lubię pisać w PHP, HTML, CSS, JS, C# i w Javie :) (Tak, mam 15 lat i umiem tyle - to dobrze 😛) W ostatnich czasach zacząłem się interesować różnymi turniejami CS:GO i jeden już jest na biurku dyrekcji w moim kochanym gimnazjum :D Mieszkam w Grójcu, koło Warszawy (43 km do W-wy). Jest to fajna miejscowość słynąca z jabłek (może ktoś zna 😛) Prowadzę bloga, forum oraz stronę internetową gimnazjum. Więcej nie będę pisał, bo nie starczyłoby standardowego limitu DIscourse -32k słów :P (chyba, że tutaj jest inaczej :slight_smile:).

Pozdrawiam serdecznie :)

PS. Jeżeli gdzieś źle napisałem, to przepraszam - piszę na Raspberry Pi, bo mi się komputer zepsuł :P

koweq
koweq

Witam!

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Witaj na forum :slight_smile:

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Haha, witaj, drogi programisto i użytkowniku RPi, u mnie działa on jako serwer backupów a ty coś z niego wykrzesiłeś 😮

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 14 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.