Epicki serwer ts3,mc

Zombie
współpraca-odrzucone
TheZonek
TheZonek

Nazwa projektu

Duża Serwerownia Głosowa

Cel

Zbudowanie jak najdokładniejszego teamspaku dla całej Polski,Dla YouTuberów,Administracji lvlup.pro

Co udało nam się zrobić

Przygotowaliśmy jak na razie serwer teamspeak + MusicBoty + Baner + Planujemy Dodać N-Bota

Plany

Chcemy ukończyć TeamSpeaka w 100% ale budowanie na serwerze postawionym lokalnie jak dla mnie trzeba kupić lepszą maszyne , brakuje nam N-botów do teamspeak.

Osoby/organizacje biorące udział \

Chcemy coś zrobić na 1028 sloty dla całej Polski,Tylko nam brakuje nam ludzi do tego mało osób jest chętnych do takich żeczy

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer Minecraft około 5-6 GB RAM PL ze względu na dużą ilość slotów. W godzinach nowej edycji mieliśmy po 400-500 osób Serwer TS3 512 slotów na VPS Bardzo Bym Prosił też o strone do serwera Mc,TS Prawdopodobnie będziemy mieć dużo YouTuberów na naszym serwerze głosowym,MC

Dodamy Do naszego TeamSpaka Baner LvlUP.pro Automatyczna wiadomość na serwerze NASZ SERWER JEST HOSTINGOWANY PRZEZ LVLUP.PRO Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Spotkałem bardzo Dużo Takich Zagranicznych TeamSpeaków i serwer Mc

My chcemy to zrobić to co czego nigdy nie było w Polsce .

według mojej Wiedzy Nie ma jeszcze takiego projektu W Polsce

Marcoral
Marcoral Pionier

TheZonek:

Duża Serwerownia Głosowa

Props za kreatywną nazwę

TheZonek:

jak najdokładniejszego teamspaku

Co to znaczy "jak najdokładniejszego teamspaka"? xD

TheZonek:

dla całej Polski,Dla YouTuberów,Administracji lvlup.pro

Po co wypisujesz dla kogo ten TeamSpeak? I tak może wejść na niego każdy

TheZonek:

Chcemy ukończyć TeamSpeaka w 100% ale budowanie na serwerze postawionym lokalnie jak dla mnie trzeba kupić lepszą maszyne

@adminek153 przybądź na ratunek! Potrzebuję translatora.

TheZonek:

Chcemy coś zrobić na 1028 sloty dla całej Polski,Tylko nam brakuje nam ludzi do tego mało osób jest chętnych do takich żeczy

Interpunkcja leży, ortografia w sumie też

TheZonek:

Serwer Minecraft około 5-6 GB RAM PL ze względu na dużą ilość slotów.

Na cholerę Ci tu ten Minecraft? Rozbawiło mnie, że cały czas pisałeś o TS, a pierwsza rzecz, jakiej potrzebujesz to serwer Minecrafta xD

TheZonek:

Chcemy coś zrobić na 1028 sloty

a za chwilę

TheZonek:

Serwer TS3 512 slotów na VPS

No ludzie xD

TheZonek:

Bardzo Bym Prosił

Dlatego napisałeś to z wielkich liter?

TheZonek:

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Spotkałem bardzo Dużo Takich Zagranicznych TeamSpeaków i serwer Mc

XD?

To taki feedback ode mnie, co do projektu oczywiście na nie.

luxDev
luxDev Pionier

Cześć pozwól że wyrażę swoją opinię.

  • Ja myślałem że jak stawiasz teamspeak to jest on dla każdego, a btw. Administracja lvlup.pro ma własny teamspeak ts3.lvlup.pro.
  • Ortografia.. moje oczy płaczą (serio jak to widzę...)
  • 1028 slotów.... wiesz ile taka licencja kosztuje? (jeśli chodzi o AAL)
  • 2GB wystarczą na 200 użytkowników, przynajmniej tak pisał chyba SystemZ
  • Wiesz ile takich projektów jest na całym świecie, nie tylko w Polsce są takie projekty jak ty masz 😛

No i oczywiście ktoś mnie wyprzedził.. @Marcoral ty dziadzie, do orzechów!

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wybacz drogi autorze wątku ale ten projekt to doskonały przykład jak nie powinna wyglądać oferta współpracy. Nie ma nawet oryginalnej nazwy, przecież wyraźnie w wymaganiach napisałem że musi to być coś unikalnego a tu po samym tytule wątku wiedziałem że dam czerwoną etykietkę.

Odrzucam i zamykam.