Espeak24.pl - serwer teamspeak na poziomie

Zombie
Lajtu
Lajtu

banner reklamowy espeak24|266x500

bezkapi
bezkapi

na boga zostawcie juz te domene speak24 dla naszego wielkiego kolegi @tirex Serio, co wy sie tak uczepiliscie tej domeny.

Generalnie jedna rzecz mi sie mocno spodobala czyli numer strefy zrobiony z 4 kanalow, bo szybko mozna sie odnalezc. "mamy stabilne boty" rzeczywiscie, 29320932 innych serwerow nie maja tego samego bota w jezyku zaprojektowanym do tworzenia stron internetowych. Po co jest bot muzyczny na poczekalni? Laczysz sie i odrazu ci dzwonia piosenki w uszach co chyba w radiu od 10 lat puszczaja xD Ogolnie jak ktos nie ma gdzie porozmawiac to wystarcza. Da sie mowic? Da.

Lajtu
Lajtu

No przepraszam, lecz ja tą domenę mam od ponad pół roku i pierwsze słyszę o @tirex :D A jeżeli chodzi o " Mamy stabilne boty " To chodzi tutaj o boty muzyczne, lecz jest to dość stara prezentacja i zamieściłem ją tutaj aby zobaczyć jaki odzew zobaczę na tym forum ;) A z tego co mi wiadomo to praktycznie każdy serwer ma bota muzycznego na poczekalni aby umilić poprostu czas ludzią na poczekalni, nie jest ten bot znowu aż tak głośno ustawiony aby nie walił po uszach (14%) i wydaje mi się, że bot na poczekalni to już standard :D Dziękuję za opinię 😊

tirex
tirex

@bezkapi apropo tej przejrzystości to może kanały Gildyjne dobrze widać, ale gdzie są kanały administracyjne to sam nie wiem.

Lajtu
Lajtu

Postaram się jakoś ustawić te kanały aby było je bardziej widać, jeżeli chodzi o strefę administracji to znajduje się ona nad poczekalnią, zaraz nad strefą pomocy jest strefa administracji ;) Postaram się aby było łatwiej się odnaleść, dzięki za opinię 😊

Pantoflarz
Pantoflarz

Jeżeli dalej reklamujesz się po innych serwerach, to serdecznie nie polecam. Jeśli jednak zmądrzałęś (jednak może jakis procent szans na to jest), myślę że można dać Ci drugą szansę.

Pozdrawiam cieplutko życze sukcesów :)

Lajtu
Lajtu

A więc szczerze na twoją wypowiedź najbardziej czekałem ☀️ Jeżeli chodzi o reklamowanie to wiesz jak było i z kim prowadziłem serwer, to ta osoba źle na mnie wpływała, lecz teraz tak jak to ująłeś "zmądrzałem" 😊 Dziękuję za opinię <3

MichQ
MichQ

A więc tak :

● "+" za MBota ● "+" za Panel z rangami dodaje to kolejne zautomatyzowanie serwera ● Przyjemny banner ● Miła oraz Sprawna Administracja

Polecam serwer dużo czasu na nim spędzam od dawna i nie mam żadnych zastrzeżeń i @Lajtu dobrze że już nie ma owej osoby na teamspeak3

Lajtu
Lajtu

Dziękuję za opinię <3

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jak wszedłem ze samym "espeak24" tym dodatkiem z nowego update to wyskoczył jakiś konkurencyjny TS3, może to jakoś zgłosicie? :)
A co do TSa to jest OK

Lajtu
Lajtu

O kurcze faktycznie :D Dzięki za info oraz opinię :D

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

obraz|622x73

tytul jest nie-na-poziomie :\

Lajtu
Lajtu

Nie rozumiem :D ?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Brzydki, naprawilem.

obraz|664x77

jakies zastrzezenia? :thinking:

Lajtu
Lajtu

Niemam żadnych zastrzeżeń :D Dziękuję :p

Lajtu
Lajtu

Odświeżam ;)

bezkapi
bezkapi

"+" za mbota

xd

A z tego co mi wiadomo to praktycznie każdy serwer ma bota muzycznego na poczekalni aby umilić poprostu czas ludzią na poczekalni

Wystarczy odpowiedni kanał do tego, a nie gdzie kazdy co chwile wchodzi i wychodzi.

MichQ
MichQ

bezkapi:

“+” za mbota

xd

No faktycznie śmieszne :D

anon10657637
anon10657637

MichQ:

No faktycznie śmieszne 😃

Raczej żałosne.

bezkapi
bezkapi

no a nie? Autor nie umie zarejestrowac eventu w query i go nasluchiwac. Wchodzisz na automatycznej rejestracji i czekasz 5 minut gdy normalnie mozna zrobic, ze odrazu po wejsciu funkcja jest wykonywana. Funkcje nie sa dopracowane. Przyklad? Sortowanie kanalow (tzn. to cos co numerki dodaje na poczatku).

@anon10657637

Raczej żałosne.

Przeciez napisal to samo tylko w innych slowach xD Wiec to co napisales to nie ma wiekszego sensu. I co jest niby w tym zalosnego? Napisalem tylko xd

https://lvlup.rok.ovh/t/ts24hours-pl-darmowy-serwer-teamspeak3/4030/#6 xDDD powaznie on 350 zl bierze za kazda wersje? XD

anon10657637
anon10657637

bezkapi:

Przeciez napisal to samo tylko w innych slowach xD Wiec to co napisales to nie ma wiekszego sensu.

I co jest niby w tym zalosnego? Napisalem tylko xd

To się odnosiło do oceny @MichQ, a dok. + za mbota. Nie wiem jakim trzeba być skrzywionym na umyśle, by za samo oprogramowanie dawać plusy.

bezkapi
bezkapi

To przepraszam za nieporozumienie. Pozdrawiam cieplo z cala rodzinka.

anon10657637
anon10657637

bezkapi:

To przepraszam za nieporozumienie. Pozdrawiam cieplo z cala rodzinka.

Nic się nie dzieję, napisałem to trochę dwuznacznie.

AzozowskY
AzozowskY

Prowadziłem dosyć długo ts'a z wlascicielem. Mbot crack, banner zabrał mi gdy skonczylismy współprace, tak samo jak stronę. Ogólnie to nie polecam. Gada na każdego kto jest dla niego nie wygodny, i robi sobie i innym pod górkę.

Lajtu
Lajtu

Po 1. Espeaka prowadzę sam od zawsze Po 2. Nie korzystam już od dawna z mbota ;)

AzozowskY
AzozowskY

Sam od zawsze nie porawdzisz, z mbota może i nie korzystasz, ale o www i bannerze juz nie powiesz (P.S to nie kosztowalo 30 zł jak cała twoja administracja razem wzięta ;))

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Apeluje o zaprzestanie pisania takich zbędnych, nic nie wnoszących komentarzy.

Krytykujemy pomysły i projekty, nie ludzi.

Lajtu
Lajtu

Odświeżam.

anon90964722
anon90964722

W jakim sensie stabilne ?? to nikt nie ma na ts bota pisanego w php xD Po 2 Nie ma strony to coś słabe po 3 kto w tym wieku nie ma skutecznego anty ddos na serwerze i niski ping to każdy serwer ma :P a pong też odpowiada od strony uzytkownika

Nikox
Nikox

Gratulacje, zdobyłeś nagrodę "Odkop miesiąca" 🎉