Fabularny serwer dla małych youtuberów

Zombie
współpraca-odrzucone
PatrykTiVi
PatrykTiVi

####Nazwa projektu FabularnyServer ####Cel Celem jest zjednoczenie kilku mniejszych youtuberów i stworzenie wspaniałego serwera, w którym będzie przeważało nagrywanie fabuły, a także survivalu. Mamy zamiar robić fabularne odcinki, w których będzie chodziło o to, że wybrane osoby, które budowały rakiete zostają świadkami narodzin apokaliptycznego świata minecraft. Te osoby, które przeżyją zostają narażone na wielkie niebezpieczeństwo ze strony, nowych potworów i innych niebezpieczeństw.

####Co udało nam się zrobić Udało nam się zrobić strone serwera, a także zbudować mapę pod całą fabułę, która będzie miała się rozgrywać. A także niektóre osoby zaczeły nagrywać z serwera.

####Plany Chcemy nagrywać, a także rozwijać tę serie. Lecz niezbyt jest to możliwe, ponieważ serwer postawiony na hamahi nie utrzyma kilkunastu osób, a do takich rzeczy potrzeba dobrego serwera, lecz brakuje nam do tego funduszy.

####Osoby/organizacje biorące udział (linki) http://galactickland.pl/ - Ekipa GalactickLand

  • CzeZmu
  • RotkivTV
  • iSmerfiq
  • Nateg
  • xHerlik
  • Ranvane
  • Senox i kilka innych osób.

####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

  • Kaczka
  • Arivo

####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer MC 4GB RAM EU, ponieważ mamy bardzo obciążające pluginy serwerowe, i przy większej ilości graczy słabszy serwer by nie wytrzymywał.

####Co mogę zaoferować w zamian

  • Wyświetlanie przez kogo jest sponsorowany serwer: na youtubie, na serwerze.
  • Dodanie na stronie, informacji o współpracy.
  • Informacje na każdym odcinku z serwera na moim kanale, kto sponsoruje serwer.

####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Ten projekt jest unikalny, ponieważ chcemy zrobić coś więcej niż zwykłą minecraftowa seria fabularna. Chcemy zrobić coś lepszego i pożądniejszego. A mało jest takich serwerów, z których nagrywają fabularne serie mniejsi Youtuberzy.

690x387

Znajak
Znajak Pionier

Projektów gdzie mniej sławni youtuberzy nagrywają z wspólnego serwera jest strasznie dużo, na razie mam mieszane uczucia co do Twojego projektu. Podaj proszę linki do kanałów youtube, pokaż jakieś screeny z serwera oraz popraw z "servera" na "serwera". Oraz nie jestem pewien czy 4GB ramu jest potrzebne na kilka/kilkanaście osób.

NightmareFallen
NightmareFallen

Takich projektów jest pełno na polskim youtubie. Zjednoczenie tak jak to nazywasz youtuberów bardziej wywołuje wojnę o suby itp. Inna sprawa osoby które bierzesz do projektu to dzieci które strasznie emocjonalnie wszystko odbierają przykładem jest Arivo/Sebijo z którym współpracowałem i się bardzo rozczarowałem. Co do samej strony robił ją dzieciak znaczy nie robił edytował ...

P.S Jak odpiszesz, że strona autorska dam link do poradnika + skąd można pobrać ten prosty szablonik 😁

PatrykTiVi
PatrykTiVi

Z Arivo i Kaczką jest wielka niewiadoma. Więc jeszcze nie wiem czy będą czy nie.

PatrykTiVi
PatrykTiVi

Także zgadzam się, że raczej te 4gb to troche za dużo. A to są kanały i screeny. Dam tylko ich kanały i 1 screena, ponieważ więcej nie moge dać z tego powodu iż jestem nowym użytkownikiem i strona mi blokuje dodawanie więcej linków i screenów.

Ale wymieniłem nazwy chłopaków. A Prawie takie same mają na youtube.

690x387

Znajak
Znajak Pionier

Napisałeś że >PatrykTiVi:

A także niektóre osoby zaczeły nagrywać z serwera. Podeślij link do tych filmików bo jakoś ich nie mogę znaleźć. Ten jeden screen nie przekonał mnie, wygląda to jak większość innych serwerów zbudowanych "na szybko".

PatrykTiVi
PatrykTiVi

Wygląda na budowane na szybko, ponieważ to jest taki spawn dla nich, aby mogli se wybrać scenerie do, swojego filmu. Ale to chce wprowadzić niebawem, gdy wszystko przyszykujemy.

A co do filmów, oto filmy - https://www.youtube.com/playlist?list=PLa3exP_geMkR_do8TIVVoRb9YQIe0DD9Z Niektórzy nie mają dobrej jakości filmów, więc do tej fabuły wezmę te osoby, które lepiej to nagrywają, aby fabułą wyszła porządnie. A ci co nie będą w fabule zostaną na survivalu, lecz w przerobionej wiosce.

Znajak
Znajak Pionier

Osobiście żaden z filmików mi się nie spodobał, słaba jakość audio, odnoszę wrażenie że na tym serwerze grają dosyć młode osoby które w moim odczuciu nie słucha się fajnie. Serwer też nie jest niczym innowacyjnym, lvlup sponsoruje serwery które są innowacyjne więc ja jestem na nie

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Nie wiem czy to jest ten poziom YouTube'a który potrzebuje wsparcia. Rozumiem - fajnie jest cos nagrać, szczególnie jeśli jest to hobby, LVL UP wspiera inicjatywy pod nowe społeczności.... Natomiast przez Mnie średnio to przemawia, może to przez właśnie średnią jakoś tego materiału, prezentowanego przez Ciebie...

Ja zachowam w tej sprawie głos neutralny.

Jebanany
Jebanany

Cóż, na polskim YouTube jest tyle tych kanałów, że coś, co da się oglądać musi faktycznie przyciągnąć widza i musi mieć to "coś". Niestety, ale takie projekty - skoro gra na nich kilkanaście osób - są w stanie utrzymać się same, wydatek rzędu 20 złotych na miesiąc przy 10 osobach to jest nic.

Takich projektów jest multum i wątpię, aby w jakikolwiek sposób ten konkretny wyróżniał się na tle pozostałych.

luxDev
luxDev Pionier

@Znajak nigdy nie oceniaj nikogo po wieku, jak mówił Michał, czasami osoby młodsze o parę lat, zachowują się, oraz myślą, lepiej niż Ci "starsi".

Co do projektu, widownia może być młodsza, ale wtedy to będzie większy popyt na serwery do gry minecraft, czyli Pan Michał będzie po reklamie spiewał z nieba leci hajs z nieba leci hajs z nieba leci hajs z nieba lecą dolary z nieba lecą dolary tak jak z drzewa kasztany...

Teraz odpowiadając od razu po tym poście na pytanie Pana Michała, tak jestem trochę głupi ;)

@NightmareFallen

Znajak
Znajak Pionier

@luxDev źle zrozumiałeś mój post, nie oceniam po wieku tylko napisałem ze nie słucha się ich przyjemnie z racji braku mutacji a to co mają w głowie to co innego ;)

luxDev
luxDev Pionier

Nie no chłopak, mógł to zrozumieć jako "Ej stary nie rób serwerów minecraft, nie nagrywajm jak się na tym nie znasz ani nie jesteś dorosły, lub nie masz mutacji"

Znajak
Znajak Pionier

Nie miało to tak brzmieć jedynie wyraziłem swoją opinię :)

NightmareFallen
NightmareFallen

Sprawa taka, że to kolejny odgrzewany kotlet, było już tego pełno. Jeszcze jak byś miał programistę java + webmastera. A ty masz edytowany szablon z internetu + serwer minecraft z pluginami dostępnymi w necie.

@luxDev mordeczko kumpel ma pomysł jednak jego realizacja jest koszmarna i nie ma przyszłości!

immaris
immaris

Może trochę offtop, ale zaobserwowałem tutaj duży ruch, a nie wiem, w jakim innym dziale miałbym to napisać - czemu każdy pisze "jestem na tak", "jestem na nie" itd. Jest jakiś konkretny sztab od głosowania na serwery? Pytam, bo trochę głupio wygląda, kiedy ktoś oddaje swój głos w sprawie, która tak naprawdę rozgrywa się między sponsorem, a osobą, która się o ten sponsoring ubiega...

Znajak
Znajak Pionier

To pomaga sponsorowi zdecydować bo jak by nie patrzeć to jesteśmy graczami :)

LinGruby
LinGruby Pionier

immaris:

Pytam, bo trochę głupio wygląda, kiedy ktoś oddaje swój głos w sprawie, która tak naprawdę rozgrywa się między sponsorem, a osobą, która się o ten sponsoring ubiega...

To przejrzyj sobie dział https://forum.lvlup.pro/c/wspolpraca-z-lvlup-pro i zobacz co przeszło a co nie i jakie są mniej więcej kryteria tych co przeszły i co sobą reprezentują to też będziesz wiedział ( czy coś jest do zaakceptowanie na tak czy nie ) a i tak Michał @SystemZ ma ostatnie zdanie ( ale po wypowiedziach mniej więcej wie co i jak ) a historii wszystkich ubiegających nie musi znać i tu polecam przejrzyj starania @MarcelTVHD https://forum.lvlup.pro/c/wspolpraca-z-lvlup-pro/odrzucone

Pozdrawiam

immaris
immaris

Znam ten dział dosyć dobrze, nawet pracuję przy jednym serwerze, który przeszedł. Wiem, co taki serwer musi sobą reprezentować, spokojna głowa 😁 Co masz na myśli przez "historii wszystkich ubiegających nie musi znać"?

LinGruby
LinGruby Pionier

immaris:

Co masz na myśli przez "historii wszystkich ubiegających nie musi znać"?

No to akurat jest dość proste np: user X ( tutaj ) stara się o dofinansowanie a ten sam user jako Y gdzieś indziej wywiną to czy tamto etc.

Pozdrawiam

koniec Off top ;-)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony, zamykam wątek.