FairGames.net.pl | Prywatne serwery gier przeglądarkowych

Zombie
anon53793862
anon53793862

undefined

FairGames.net.pl | Prywatne serwery gier przeglądarkowych

Sieć serwerów FairGames.net.pl jest kontynuacją argium.pl. Na serwerach są wprowadzane aktualizacje. Nasza ekipa stara się zapewnić graczą jak największy komfort grania. Na serwerze są planowane eventy.

Linki: Strona Główna: https://fairgames.net.pl/ Serwer Hero Zero S1: https://hz1.fairgames.net.pl/ Plany: Serwer Shakes & Fidget (Aktualnie jest pisany) Serwer Margonem Dlaczego my? Posiadamy jedyny na świecie serwer Hero Zero. Posiadamy własne rozwiązania technologiczne.

koweq
koweq

anon53793862:

jedyny na świecie serwer Hero Zero

Nawet twórcy nie mają serwerów? :v

anon53793862
anon53793862

Chodziło mi o prywatne serwery

koweq
koweq

Jestem ciekaw czy w końcu jest to zgodne z prawem :P.

anon53793862
anon53793862

Aktualnie nie zarabiamy na serwerach wiec w miarę jest legalne. Planujemy swoją grę stworzyć :slight_smile:

koweq
koweq

anon53793862:

w miarę jest legalne

albo coś jest albo nie jest legalne :v

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

.net.pl XD

xSeKaBo
xSeKaBo

Przyznam się, że gram na serwerze Hero Zero "S1" już z 2 dni. Po tym czasie powiem tyle, że brakuje mi paru rzeczy, które dla mnie były dość istotne w tej grze.>anon53793862:

Na serwerach są wprowadzane aktualizacje.

To ja czekam na działające ligi i wiele wiele innych. ;)

anon53793862
anon53793862

Aktualnie silnik jest przepisywany na nowo i nie będzie aktualizacji do czasu gdy nie będzie przepisany silnik w 100%. Wtedy dodamy aktualizacje :slight_smile:

xSeKaBo
xSeKaBo

anon53793862:

Aktualnie silnik jest przepisywany na nowo i nie będzie aktualizacji do czasu gdy nie będzie przepisany silnik w 100%. Wtedy dodamy aktualizacje :slight_smile:

A jaki jest przybliżony czas ukończenia jego przepisywania? 😃

xEwald
xEwald

Prywatne serwery w grach typu sfgame,hero zero NIGDY nie były legalne i nigdy nie będą. Zazwyczaj prywatne serwery sfgame są usuwane po tygodniu :slight_smile:

Rostak
Rostak

Nie dziala mi hero zero na poczatku pisalo ze jest zajety e-mail a dopiero go zalozylem. a teraz ze cos poszlo nie tak i zebym odswiezyl strone a jak nie to zebym zglosil sie do wsparcia technicznego o co chodzi?!?!

DoreK
DoreK α-tester v3

Pisanie 9 miesięcy po ostatnim komentarzu w temacie to średni pomysł. Poczytaj powyższe komentarze, może się dowiesz czemu :P

GustavaoBoladu
GustavaoBoladu

Nie mogę się doczekać powrotu prywatnego serwera. Czy masz datę, kiedy serwer przejdzie do trybu online?

minek
minek

Witam kiedy będzie aktywny serwer Hero zero

Czeggus
Czeggus

Hej! Chcialem się zapytac czy macie w planach dodac funkcje typu pralnia, zadania nadzwyczajne itd. Wiem, ze ten serwer mial byc pierwotna wersja gry ale jednak watpie ze gracze przestaliby grac ze wzgledu na dodanie funkcji ktore napisalem u gory ;p

AidisProPlayer
AidisProPlayer

@Czeggus Z tego co widzę te serwery już nie istnieją wiec nie będzie już nic dodawane ;)

Pozdrawiam @YoutuberAidis

anon53793862
anon53793862

_**Wczoraj wystartowała nowa odsłona projektu lecz z nową domeną. Niedługo zostaną rozpoczęte prace nad nową wersje HZ i SF, planujemy rozwijać projekt o kolejne serwery prywatne, propozycje możecie wysyłać na PW

https://hz1.fairgames.com.pl

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

obraz|639x43 To ciekawe...

obraz|624x50 Znasz takie pojęcie prawne jak "Zapisy niedozwolone"?

anon53793862
anon53793862

Według prawa rosyjskiego wszystko jest legalne, aktualnie serwer stoi na terenie RU więc odpowiadamy według prawa rosyjskiego.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Gdzie jest taka informacja na stronie oraz regulamin w języku rosyjskim? Poza tym domena jest com.pl, to też ciekawe

anon53793862
anon53793862

Jeżeli masz jakieś wątpliwości pisz na PW bo w tej chwili nabijasz posty

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Mam wątpliwości co do legalności strony jak i tej całej działaności, to przydało by się raczej wyjaśnić.

Co do nabijania postów.. xD

bopke
bopke Moderator forum.lvlup.pro

anon53793862:

Według prawa rosyjskiego wszystko jest legalne

Od kiedy?

anon53793862:

bo w tej chwili nabijasz posty

Każda dyskusja, czy to pozytywna, czy negatywna, jest pożądana na forum, dopóki jest merytoryczna. Nie tylko @Timo jest zainteresowany tematem, zachęcam do kontynuowania dyskusji na forum publicznym :)