ForgottenLord wita

Zombie
ForgottenLord
ForgottenLord

Witajcie, jestem Michał, jestem ze Szczecina, z lvlup jestem prawie od początku, zaraz gdy pojawił się ten hosting to przeniosłem swój serwer minecraft (może ktoś pamięta Energica) i prowadziłem go jeszcze dwa lata. W międzyczasie dojrzałem, rzuciłem gierki, zająłem się pracą zawodową i narzeczoną. Z zawodu jestem elektrykiem (w skrócie). Hobbistycznie programuje w kilku językach (od 10 lat), ale głownie ciągnie mnie do PHP, aktualnie pożeram książkę 'Mistrz PHP' i próbuje udoskonalić swoje umiejętności w obiektowym świecie PHP. Na potrzeby mojego serwera i ogólnie gry Minecraft popełniłem kilka ciekawych i skomplikowanych stron, ale wszystkie już odeszły w niepamięć. Prywatnie za kilkanaście dni zostanę mężem, w przyszłym roku mam nadzieje ze ojcem. Powróciłem przed komputer i na Lvlupa w celu zrealizowania swojego nowego, rewolucyjnego, szalonego, przełomowego pomysłu, ale szczegółów nie zdradzam. (wybaczcie braki w polskich znakach - aktualnie mój laptop się zbuntował i nie chce mnie uraczyć polskimi literami, te które widzicie powyżej zostały przekopiowane, bądź użyłem autokorekty w przeglądarce, ale coś mogłem przeoczyć)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Witam :)

koweq
koweq

Siemanko!

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Cześć, sporo ticketów się przewinęło :slight_smile:

ForgottenLord
ForgottenLord

Oj to fakt, z tych wszystkich ticketów można by sklecić książkę :)

luxDev
luxDev Pionier

Cześć widzę moje i Michała miasto, witamy :)

ForgottenLord
ForgottenLord

No jakieś szczecińskie skupisko się tu zrobiło ;)

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 14 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.