Forlive.pl

Zombie
współpraca-odrzucone
Bartosz
Bartosz

####Nazwa projektu Forlive.pl. ####Cel Stworzenie nowego serwera głosowego dla graczy. ####Co udało nam się zrobić Aktualnie zapewniamy naszym użytkowniką serwera głosowego darmowe kanały , eventy , ochronę oraz Support 24/7 . Posiadam także techników którzy pracują nad tym aby zapewnić serwerowi jak najlepsze zabezpieczenia.Posiadamy także boty z systemem automatycznych rang,kanałów,Autopoke,Informacje o Administracji online ! ####Plany Organizowanie turnieju CS:GO , LOL , Więcej eventów Karaoke , Battle DJ etc ####Osoby/organizacje biorące udział (linki) Osoby odpowiedzialne za serwer to : Metalowy (Konrad) . Luki (Łukasz) - Technik , Bartosz (Ja) - Technik Także współpracujemy z YouTuberami takim jak : Majaak , ZeboPL , Czesiekplaygames ####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) Staramy się współpracować z serwerami minecraft czy to Hardcore czy to Easyhc aktualnie czekamy na start jednego serwer xLajtHC ####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) VPS KVM pro 3-4GB ####Co mogę zaoferować w zamian

  • Dodanie banneru na serwerze
  • Dodanie kanału z nazwą Hostingu
  • Dodanie banneru na Fb serwera
  • Automatyczna wiadomość na bocie. ####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Pracujemy na tym teamspeakiem już dosyć długo bo od 2014 roku myślę , że projekt idzie cały czas do przodu i staramy się go promować Pozdrawiam !
adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Z tego co dowiedziałem się z tego opisu macie juz swój teamspeak bo piszesz, że już zapewniacie waszym użytkownikom serwer głosowy na którym rozdajecie darmowe kanały. Dlaczego zawdzięczamy tutaj Twoją wizytę z prośbą o sponsoring?

Jeśli podajesz nazwy kanałów wypadałoby także podać linki do kanałow tych osób ;) .

Ogólnie projekt, pomysł i opis w ogóle mi się nie podobają. Całość jest napisana zbyt nieprecyzyjnie i nie zachęca do siebie.

Jest kupiona licencja na teamspeak'a?

Nie dla projektu

koweq
koweq

Ja jak najbardziej zgadzam się z panem @adminek153 i odemnie też duże NIE dla projektu.

LinGruby
LinGruby Pionier

adminek153:

Jest kupiona licencja na teamspeak'a?

  • Version: 3.0.12.3 on Linux 
  • License: Non-profit license
  • Address: Forlive.pl
  • Uptime: 14 days 0 hours 3 minutes 51 seconds

Bartosz:

Pracujemy na tym teamspeakiem już dosyć długo bo od 2014 roku

ale regulaminu brak szkoda nic nie można się dowiedzieć jakie zasady etc. No ale bot muzyczny na poczekalni z innego TS'a już to znam 😉

I tak się zastanawiam

Bartosz:

Staramy się współpracować z serwerami minecraft czy to Hardcore czy to Easyhc aktualnie czekamy na start jednego serwer xLajtHC

jak takie współprace będą wyglądać na License: Non-profit license

Mam mieszane odczucia 😉

Bartosz:

Posiadam także techników którzy pracują nad tym aby zapewnić serwerowi jak najlepsze zabezpieczenia

To jakim cudem wpuszczacie VPN na serwer 😎

Serwer macie działa płynnie to po co wam nowy ??

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony. Głównie dlatego że sam twórca wątku nie interesuje się na tyle swoim projektem żeby nam odpisać na pytania.