Formularz logowania - login/email zamiast login

Rozwiązane
panel-v3-gotowe
krzys1540
krzys1540

Witam, Chciał bym zaproponować możliwość uzupełnienia sobie loginu (było by lepiej niż wpisywanie tych nudnych domen e-mail`i) 😃 lub edycję w panelu v3 z login na e-mail 😉


Pozdrawiam

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Co rozumiesz poprzez uzupełnienie loginu? Chodzi o brak auto-uzupełnienia przy zapisanym haśle?

krzys1540
krzys1540

@Nieznajomy11 Zawsze logowałem się poprzez adres e-mail i myślałem, że tylko za pomocą e-maila można się tylko zalogować, a tu dziś sprawdzam i działa 😃 A więc to można pominąć 😃 Ale za to w panelu v3 można dopisać przy login: Login / E-mail lub coś w tym stylu :D Jeśli ktoś chciał by się logować za pomocą adresu e-mail 😄 A więc @SystemZ moją propozycją jest dodanie w polu login jakaś informacja, że e-mailem też można się zalogować 😉

DoreK
DoreK α-tester v3

Proszę, ogranicz się z tymi emoji. Co do propozycji to jestem na tak, ale to nie jest priorytetowa zmiana raczej :]

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ok zmodyfikowałem nazwę tematu. Jak rozumiem chodzi o fakt aby podpowiedź wspominała o możliwości użycia zarówno emaila jak i loginu.

Dobre i potrzebne, będzie :slight_smile:

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

@krzys1540 sprawdź proszę czy w obecnej wersji jest już ok i czy mogę już zamknąć ten wątek :slight_smile:

krzys1540
krzys1540

@SystemZ Już jest ok 😃 Dzięki 😉 Można zamykać !