Forum.lvlup.pro na innych forach

LVL UP - forum
kubus
kubus
LinGruby
LinGruby Pionier

No ale widać że nie zna się na rzeczy bo apt-get odchodzi do lamusa teraz to apt

kubus
kubus

W starszej wersji ubuntu poniżej 14 nie działało apt :P

LinGruby
LinGruby Pionier

tylko że 14.04 chodź lts też już mało jest używane większość aktalizuje do 16.04

kubus
kubus

Używałem 14.04 jeszcze wczoraj. Ale zaaktualizowałem do 16

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Dzięki za zwrócenie uwagi na plagiat. Jest to jawne naruszenie licencji na której jest post gdyż nie ma tam linku do oryginalnego posta. Już działam w tej sprawie.

apt-get zadziała wszędzie, apt nie. W chwili gdy domyślnym instalowanym systemem w lvlup.pro będzie Ubuntu 16.04 to w poradnikach będę już używał samego apt

anon10657637
anon10657637

Tak offtopując:

  1. Przykładowo, wkleiłbym artykuł na bloga, albo nawet się zainspirował i na podstawie jego napisałbym własny, ze zmianami. Starczy podlinkować na samym dole w źródłach, tak?
  2. Jak dla mnie @SunNight powinien dostać perma. Był tutaj użytkownik, bodajże o nicku @Anonymous i dostał perma za kopiowanie zawartości z innych forów, bez podania źródła. I w tym i w tym mamy przejaw plagiatu.
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Jak podlinkujesz do oryginału to sądzę że wystarczy. Jeśli chodzi o moje posty to tyle mi wystarczy :slight_smile:

Dodatkowe kroki mogą być potrzebne w danych przypadkach, np. ten na MPC gdy wyraźnie narusza warunki bo jest napisane że to 'wszelkie prawa zastrzeżone' a nie nazwa licencji CC, nie można nadpisywać licencji w takich przypadkach.

Nie no, użytkownik musi znać błąd, jeśli go naprawi to ja się nie obrażam i nie widzę aby to był powód do trzeciego bana. Nie każdy ma wiedzę o prawu autorskim czy wolnych licencjach. Inna sprawa jeśli user będzie szedł w tą stronę że on ma rację ale sprawa jeszcze się nie wyjaśniła więc poczekajmy z tym do tego czasu :slight_smile:

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wygląda na to że kwestia linkowania jest już załatwiona :slight_smile: Teraz jest już wszystko jest zgodnie z warunkami użycia postów ;)

LinGruby
LinGruby Pionier

No ale kosztem ( 15 tyś ) postów bez potrzeby po pierwszym twoim powinien dodać link i po problemie no ale widać poziom tamtego forum coraz bardziej idzie ku przepaści ;-)

DoreK
DoreK α-tester v3

MPCforum = RAKforum :) XDDD 690x305

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

A tutaj ᵗᵃᵏᵗʸᶜᶻⁿʸ ⁿᵒᶠᵒˡˡᵒʷ taka ciekawostka, post tego samego użytkownika i małe podlinkowanie, widać, że wszystko kopiuje xD

DoreK
DoreK α-tester v3

Ten użytkownik to kopiarka!

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Powstrzymywałam się od wypowiedzi, ale teraz mnie się troszkę zdenerwowało. Wyzywanie autorów, o rly? Plus post moderatora "forum" odnośnie "usunięcia na prośbę AUTORA".

Nerki mi już dziś wyrobiły normę produkcji hormonów stresowych.

Nienawidzę takich typków i reaguję alergicznie na wszelkie próby bezczelnego kopiarstwa. Może dlatego że nie raz i nie dwa ktoś kopiował mnie i zawsze miałam potem problem. Ja, nie ten ktoś cwaniakujący.

LinGruby
LinGruby Pionier

A ja dodam od siebie jaką on ma wiedzę?

Nie ma potrzeby opisywania tego, co robimy. Chociaż.. z twoją wiedzą jest to przydatne

no ale tamto forum jak napisałem sięgnęło już dna i spada jeszcze niżej.

DoreK
DoreK α-tester v3

Dlatego z niego nie korzystam ;) PS: on ma*

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Mam teraz dość mieszane uczucia.

@DoreK

Wyraźnie widać z kim mamy do czynienia - cud że zrobił to co powinien.

Sądzę że ten docinek był zupełnie zbędny, skoro zakładasz że jesteśmy lepsi od kopiarki to po co zachowywać się jak kopiarka? To tylko niepotrzebny flame wywołuje. Trolli się nie karmi, to jedyny skuteczny sposób.

@Pantoflarz W zasadzie zapoczątkowałeś tam cały łańcuch który spowodował wyrzucenie tego wątku na MPC. A naprawdę sporo starałem się aby ten post został jako reklama lvlupa przez link która nie byłaby potraktowana jako spam oraz abym nie wyszedł na takiego co wymaga dziwnych rzeczy a końcowo wątek trafił do kosza przez kilka docinek 😢

Chyba że źle to widzę i ten wątek to była kiepska reklama nie warta tego wszystkiego?

Możecie przy okazji sprawdzić czy są inne wątki tego typu gdzie nie ma źródeł? Trzeba zrobić z tym porządek póki inni przyjmą że tak można.

DoreK
DoreK α-tester v3

SystemZ:

Chyba że źle to widzę i ten wątek to była kiepska reklama nie warta tego wszystkiego?

Raczej tak.

Pantoflarz
Pantoflarz

@SystemZ czy jest z Tobą jakaś forma kontaktu gdzie moglibyśmy pare kwestii z tym związanych omówić? Mam parę pytań i sugestii jak i informacji na ten temat - nie chce się tu rozpisywać, a support nie wydaje mi się adekwatnym do tego miejscem :/