ForYou - Współpraca

Zombie
współpraca-odrzucone
ZaGi
ZaGi

Witam, mam na imię Przemek i obecnie mam 14 lat. Serwerami Minecraft interesuje się od początku mojej przygody z tą grą. Pomimo bardzo młodego mojego wieku postanowiłem zacząć tworzyć projekt serwera którego wizerunek tli mi się od dłuższego czasu. Skromnie mówiąc wcześniej już prowadziłem owe serwery i zawsze doskonale sobie z tym radziłem. Dobrze, więc nie przedłużając chciałbym przedstawić wam projekt mojego serwera.

Nazwa projektu: ForYou

Cel: Moim celem jest utworzenie dobrego oraz stabilnego serwera na wersjach 1.5.2. Chciałbym utworzyć serwer który obecnie nie jest spotykany na polskiej scenie Minecraft o tej wersji, a także który będzie cieszył się dużą ilością graczy.

Co udało nam się zrobić: Udało nam się zbudować spawn a także skonfigurować część pluginów.

Plany Chcielibyśmy ukończyć budowę poszczególnym lokalizacji na naszym serwerze oraz uzupełnić nasz skład administracyjny który będzie odpowiadał za porządek na serwerze.

Osoby/organizacje biorące udział (linki): Obecnie nie posiadamy żadnego partnerstwa z żadną z stron.

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki): Zostanie ogłoszona rekrutacja na poszczególne stanowiska na naszym serwerze.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp):

  • Serwer Minecraft 7GB RAM EU na 90 dni ze względu na dużą ilość pluginów a także ich konfiguracje. Posiadający 100 slotów - zależy nam na sprawnym oraz szybkim działaniu dlatego tak duża ilość GB.

  • Strona internetowa "Standard" by ułatwić graczom kontakt z administracją i popracować nad estetycznością serwera.

Co mogę zaoferować w zamian:

  • Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" na stronie WWW oraz w tle na fanpage'u FB

  • Automatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 10min.

  • Podział pieniędzy z naszego ItemShopu

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Ostatnimi czasu serwery o tym trybie na tej wersji gry zakończyły swoją działalność. Natknąłem się na pomysł założenia serwera by umilić czas graczom. Pomysł ten zawiera klasyczny survival z dodatkowym modułem frakcji. Obecnie w Polsce nie znajduje się żaden taki serwer. Oferujemy survival połączony wraz z FreeBuild. Typ serwera cieszył się dość dużą popularnością stąd też pomysł założenia takiego serwera.

koweq
koweq

ZaGi:

1.5.2

i>ZaGi:

który obecnie nie jest spotykany na polskiej scenie Minecraft o tej wersji

uh... Raczej ciężko spotkać serwer z tą STARĄ wersją>ZaGi:

ędzie cieszył się dużą ilością graczy.

Czyyyyli?

kacper_o
kacper_o

Raczej nie oczekuj dużej ilości graczy przy tej wersji minecraft'a;)

ZaGi
ZaGi

Tak, w pełni się z Tobą zgadzam że mało jest graczy którzy wciąż używają tę wersje gry jednak nadal tacy są. Tak jak pisałem serwery tego typu zaprzestały swoją działalność dlatego postanowiłem otworzyć własny serwer.

kacper_o
kacper_o

Może inaczej... Jak zamierzasz utrzymać serwer, który nie ma graczy? Współpraca z lvlup nie trwa wiecznie, a serwera który nie będzie dochodowy nie opłaca się utrzymywać.

koweq
koweq

Równie dobrze można zrobić serwer 1.3.2. Są to już przestarzałe wersje na których nikt nie gra.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Na 1.5.2 grało się, był wtedy ten śmieszny launcher co miał pole na nick i ptaszka "force update" do zaznaczenia, z czasem przechodzenia na 1.6 przestał on działać 😦 Zmusiło mnie to do kupienia premki xD Raczej niewiele osób będzie grało na takim serwerze. W jaki sposób ma się zwrócić?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Witaj, nie postarałeś się w tej prezentacji, nie pokazałeś innowacyjnego pomysłu; nie zachęciłeś mnie. Wyobraź sobie, że to działa w drugą stronę - czy taka prezentacja zachęciłaby Cię do współpracy.

Używanie historycznie starej wersji nie jest atutem, wręcz przeciwnie. Ja mówię, że nie dorzeczne jest tworzenie serwerów na 1.7 a co to już dopiero na 1.5.2 .

ZaGi:

który obecnie nie jest spotykany na polskiej scenie Minecraft

Ponadto opisy są tak bardzo ogólnikowe, że nie wiadomo o co w nich chodzi.

ZaGi:

Udało nam się zbudować spawn a także skonfigurować część pluginów. Cokolwiek co mogłoby wpłynąć na plus tej prezentacji? Screeny Filmy??

ZaGi:

Oferujemy survival połączony wraz z FreeBuild. Typ serwera cieszył się dość dużą popularnością stąd też pomysł założenia takiego serwera.

Na samym końcu dowiedziałem się o co chodzi w projekcie. Na czym dokładnie polega oryginalność twojego projektu? Czym (oprócz wersji) różni się od innych?

luxDev
luxDev Pionier

Aktualnie najpopularniejsza wersja serwerów w Polsce to niestety, 1.7.10 ;/

Wiesz że na ktoś ci może wejść byle crasherem i ci serwer wywalić na nieaktualnej wersji? nie ołaca się to

xxanonymousxx11
xxanonymousxx11

Powiem ci że projekt jest dość ciekawy :)

ZaGi
ZaGi

Prace nad projektem obecnie zostały wstrzymane. Dziękuję bardzo wszystkim którzy wzięli udział w dyskusji. :)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Czy mamy to odbierać jako rezygnację z projektu? Słabo, na Twoim miejscu broniłbym swojego pomysłu :/

ZaGi
ZaGi

Nie, projekt nadal jest rozwijany, jednak nie w tak dużym stopniu jak poprzednio. :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony.