Funkcja włączenia VPS nie działa

Rozwiązane
panel-v3-odrzucone
szymhal
szymhal

Cześć, nie wiem czy to tylko u mnie występuje, ale posiadam problem z przyciskiem Włącz. Wciskam, czekam chwilę a serwer nadal jest wyłączony. Problem po mojej stronie czy u wszystkich?

//Edit: Czasami działa, czasami nie. Nie wiem od czego to zależy.

DoreK
DoreK α-tester v3

Może jest jakiś problem z Twoim vps. Możesz się normalnie zalogować na ssh? Sprawdź również czy nie dzieje się czegoś złego z węzłem na którym jest Twój VPS.

szymhal
szymhal

Węzeł - OK

Chodzi o sam panel, bo z poziomu v2 mogę normalnie go włączać i wyłączać co chwilę, jednak na v3 - nie. Czasami przy wyłączeniu, pokazuje się przycisk włącz ale niestety serwer się nie włącza. Nie wiem czy można nazwać to problemem, ale pomyślałem, że warto zgłosić.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Widzisz, v3 nie jest jeszcze gotowy i mogą wystąpić błędy. To może głupio zabrzmieć, ale może jest problem nie tyle co z twoją myszką to z twoją przeglądarką, może czegoś nie załapuje?

szymhal
szymhal

Wątpie, że z moją przeglądarką jest coś nie tak, chrome - taka jak każda.

LinGruby
LinGruby Pionier

trochę offtop

A ja dodam od siebie że przez ponad rok nie miałem potrzeby używać funkcji włącz/wyłącz w panelu ;-)

A z panelu korzystam tylko po to coby opłacić :-D

szymhal
szymhal

Ja w panelu z tych funkcji również nie korzystam - okazyjnie. Dzisiaj je wykorzystałem, bo znalazłem link do nowego panelu 😃

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Do tego czasu jeszcze nie udało mi się potwierdzić tego błędu więc zamykam. Prawdopodobnie była to kwestia chwilowych niedostępności węzła na którym był ulokowany VPS.