GamesCraft - Gry W Minecraft

Zombie
współpraca-odrzucone
Ipeke
Ipeke

Nazwa projektu GamesCraft Co udało nam się zrobić Skonczyliśmy Huba,mapy do trybów i zostało nam tylko poprawić bugi Plany Zamierzamy stworzyć serwer z dobrze bawiącą się społecznością. Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami Cóż... Na początek czyli dobudowywanie kolejnych map (dla małej monotonności) i testowania trybów wystarczy Serwer MC 4GB RAM i strone WWW Standard Co mogę zaoferować w zamian

  • Wiele odniesień do hostingu w trybach np: w Need for Craft wiele band z logiem firmy
  • Na hubie znajdować się będzie NPC który będzie pokazywał waszą oferte ze strony i ją gorąco polecał
  • Wiadomo klasyk "Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" na stronie WWW oraz w tle na fanpage'u FB" i "Automatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 10min." Dlaczego ten projekt jest unikalny Są serwery minecraft minigames ale to tylko nudne tryby typu skywars lub survival games a co by było gdyby przenieść gry takie jak NFS,MK czy The Sims do minecraft? No własnie dlatego przedstawiam wam mój projekt. Serwer będzie zbiorem kilku trybów (których liczba będzie się zwiększać) takich jak Need for Craft: wzorowane na grze wyścigowej Need For Speed The Sims (Real Life z dodatkami z Simsów) : wzorowane na grze symulacyjnej The Sims 4 Mortal Block (PVP z postaciami i urozmaiceniami) : wzorowane na grze o tematyce bijatyk Mortal Kombat Block's Edge (Parkour w stylu Mirror Edge z misjami) : wzorowane na grze o tematyce parkour Mirror's Edge Zamierzamy dodać niedługo kolejne tryby bo mamy pomysły więc będziemy temat aktualizować
koweq
koweq

Ciekawe, ciekawe. Możesz pokazać efekty waszych prac? Na przykład screeny, filmiki czy coś?

Ipeke
Ipeke

Oczywiście ale to dopiero jutro

koweq
koweq

To czekam :)

luxDev
luxDev Pionier

Hej, co do propozycji współpracy, moim zdaniem jest troche średnia, dużo serwerów kopiuje pomysły z innych gier, no ale dobra, to zależy też od tego jak to wykonasz, a patrząc na te przykłady co podałeś może być to trochę trudne a w skrajnych przypadkach w ogóle nie przypominać danej gry.

Ipeke:

Skonczyliśmy Huba,mapy do trybów i zostało nam tylko poprawić bugi To znaczy że jakieś tryby gry macie już skończone w jakimś stopniu chociaż? jeśli tak pokazałbyś nam jeśli to możliwe :)

Na razie jestem neutralny co do projektu zobaczymy co się rozwinie z tego, powodzenia na pewno się jeszcze odezwę :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Również czekam na screeny, filmy z wersji beta serwera, bez nich się nie wypowiadam, może to całkiem ciekawy projekt?

Ipeke
Ipeke

Zdjecia zrobie gdy będę miał dostęp do komputera czyli ok 15 (?). A z filmami... napewno zaprezentujemy kilka trybów a nie którę wolimy jeszcze poprawić bo ich działanie nas nie satysfakcjonuje Wgl zapomniałem o jeszcze jednym trybie - FIFA

KamiiQ
KamiiQ

Nie wiem czy zwykli użytkownicy mogą się wypowiadać, ale brzmi ciekawie - tylko ta nazwa mało zachęcająca, taka nie oryginalna 😛

DoreK
DoreK α-tester v3

Mogą, to jest dyskusja, a nie centrum ograniczeń. Według mnie projekt dość ciekawy, ale czekam na ss.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Każdy się tutaj wypowiada, tak na prawdę ja również jestem "zwykłym użytkownikiem", choć czasem wypowiadam się jakbym był tutaj jakimś adminem xD

Ipeke
Ipeke

Przepraszam ale szlag mnie trafi komputer z naprawy wróci dopiero jutro a miał dziś o 15 :( Przepraszam nie mam jak zrobić zdj ale moge poodpowiadać

endrjoo96
endrjoo96

Same tryby gry całkiem oryginalne, ale w każdy jeden trzebaby włożyć naprawdę MASĘ roboty, żeby się solidnie prezentował (ogarnąć mechanikę, balans rozgrywki, interfejs, menusy). Nie wiem, czy dacie radę zrobić to bez modów, a nie każdemu chce się pobierać kilkadziesiąt-set MB danych żeby przetestować jeden serwer. Zapodajcie jakieś mechaniki rozgrywki, jak będzie wyglądało lobby, wyszukiwanie innych graczy do wyścigu NFS (chyba że będzie to działało na zasadzie "jakoś się zgadają"), i zbudowane obiekty, areny, tory (obiekty chcecie dobudować, więc macie coś już zbudowane).

Narazie nie mam zdania, czekam na rozwinięcie tematu.

Ipeke
Ipeke

No cóż będą mapy gdzie gracz będzie mógł dołączyć i się ścigać W większości trybów są jedynie opcje gry bez dodatków i teraz nad nimi pracujemy (jedynie the sims będzie troche długo budowany bo z nim jesteśmy w proszku )

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Czekam na zdjęcia. Bez nich się nawet nie pokazuj, miały być to raz dwa :)

Ipeke
Ipeke

Wiem sam troche się wstydu najadłem bo obiecałem a tu nie mogłem zrobić :( Przepraszam jeszcze raz jutro zrobie na sto procent

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Dobrze, więc czekam :)

anon82750602
anon82750602

Wygląda ciekawie, dawaj screeny 😛

iAnty
iAnty

Pomysł jest okej, ale polskie serwery minigames bez dużego youtubera nie mają racji bytu...

Nie wiem jednak, jak takie TheSims miałoby prosperować w Minecrafcie - ??? A co do wyścigów "NFS" - było już coś PODOBNEGO na hypixelu i się nie przyjęło.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucone