GiGaCraft - Coś nowego?

Zombie
współpraca-odrzucone
ProX
ProX

Nazwa projektu

GiGaCraft

Cel

Stworzenie w pełni dopracowanych trybów gry.

Co udało nam się zrobić

Przygotowałem jak na razie zbiór niezbędnych pluginów, niestety nie mam zbyt dobrego sprzętu aby pracować na localhost'cie.

Plany

Chcę znaleźć pełen skład, aby wraz z nimi tworzyć ten serwer. W przyszłości chciałbym wprowadzić parę unikalnych trybów, oczywiście nie jakąś masę tylko parę perfekcyjnie zbudowanych serwerów. Na sam początek chciałbym stworzyć pierwszy tryb tak zwany "FantasyWars" (O nim na dole ;)).

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Niestety jak na razie oprócz mnie nikt się serwerem nie może zająć. Za jakiś czas chciałbym ogłosić rekrutację na stanowiska takie jak:

  • Budowniczy
  • Moderator
  • Support
  • Admin

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Chwilowo brak. Poszukuje wytrwałej ekipy która będzie rozwijała wraz ze mną "Skrzydła serwera", a nie administracji wręcz "Skradzionej" z innych serwerów które nie będą mieli czasu poświęcić ani trochę czasu serwerowi ;)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

  • Hosting VPS uzbrojony w 4GB RAM i lokalizacją EU Oczywiście są to wymagania na czas tworzenia serwera (pierwszego trybu)

  • Hosting WWW pakiet Standard Chciałbym umieścić na nim forum, stronę serwera, możliwe że uda mi się stworzyć panel gracza, ale to w późniejszej fazie tworzenia serwera.

Co mogę zaoferować w zamian

W zamian za wyposażenie mnie i przyszłą administrację w serwer (VPS) mogę zaoferować reklamę na forum, stronie i serwerze z napisem "Istniejemy dzięki lvlup.pro" (I oczywiście odnośnik do strony).

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Większość serwerów tworzy się dla pieniędzy i na szybko. Lecz ten serwer miałby się różnić od innych, nie chcę robić czegoś, co się przewija przez wszystkie serwery i jest nie dopracowane, czyli typowe SkyWars czy też inne. Chciałbym pokazać, że nie tylko zagraniczne serwery mają coś ciekawego i unikatowego do pokazania. Mam wiele (niestety jeszcze niezrealizowanych) pomysłów, które tylko czekają, aby wyjść z cienia i ujrzeć blask słońca. Chcę, aby nie tylko gracze Premium, ale i ci Non Premium mogli zagrać na czymś nowym. W trybie "FantasyWars" chodziłoby w nim o to że wybierało by się 1 z 8 klas (oczywiście maksymalna ilość graczy na jednej mapie to 8, klasy będą takie jak: łucznik, barbarzyńca, mag, krasnal, ork, rycerz, druid, łowca głów), zostaliby oni rozesłani po całej mapie, każda z klas miałaby własny system nagród i kar, a celem gry byłoby przechwycenie kielicha ciemnego władcy Gortacha lub też wykończenie wszystkich graczy na mapie. W drodze do artefaktu (w tym przypadku do kielicha) stawałyby na ich drodze rozmaite stworzenia, od zombie aż do zmutowanych orków. Oczywiście nie chciałbym stworzyć serwera w 1 - 2 tygodnie. Zdaję sobie sprawę, że stworzenie tego wszystkiego to nie błahostka i że na pewno będą chwile, że coś się zepsuje, ale w sumie wszyscy uczymy się na błędach, będę chciał ich popełnić jak najmniej. Nie chciałbym stworzyć wielu trybów, w których chodziłoby tylko o tak zwane "Zabij i koniec", tylko aby każda rozegrana runda była przygodą, której ciężko byłoby zapomnieć ;)

anon82750602
anon82750602

Dawaj do mnie ;)

Krzychu102
Krzychu102

Bardzo Fajny projekt działaj dalej obecnje mam głos na nautral rozbuduj prezętacje i zobaczymy,wstaw też jakieś ss'y. Powodzenia

koweq
koweq

Dalej uważam że powinieneś poprawić ortografię. Nawet jeśli masz dyslekcje to powinieneś nad nią pracować.

@Topic Co do tematu. Serwer nawet ciekawy. Narazie takie mocne 7/10. Tylko szkoda że nie masz ekipy

Marcoral
Marcoral Pionier

Podstawowe pytanie ode mnie - co Ty potrafisz/zamierzasz robić? Napisałeś, że nie posiadasz ekipy, a aby przekonać taką do swojego projektu ZAWSZE najpierw musisz dać coś od siebie. Za friko przy nieznanym serwerze pomoże tylko ekipa 10-latków. Osoby, które rzeczywiście posiadają jakieś umiejętności muszą mieć pewność, że serwer jest warty ich czasu i poświęcenia. Programujesz? Pokaż nam, co udało Ci się napisać. Budujesz? Zaprezentuj nam swoje dzieło. Pokaż coś, co odróżni Cię od dziesiątek innych ludzi, którzy zazwyczaj mają tylko pomysł i na tym kończy się ich udział przy tworzeniu, o zgrozo, ich własnego serwera, a być może zdobędziesz mój głos :)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Brak ekipy? Na wstępie odrzuca mnie takie podejście. Dobrej drużyny nie stworzysz w 3 godziny na mpcforum ;) .

Strasznie chwalisz pomysły, których nie chcesz opisać, to jest bardzo wielki (i niestety częsty) błąd podczas takich prezentacji.

Mnie specjalnie nie kupiłeś.

ProX
ProX

Jeśli chodzi o ekipę, to niestety szukam zaufanych osób, a nie takich którzy chcą tylko siedzieć i nic nie robić. Niestety tak jak mówiłem nie chce działać szybko, tylko dokładnie i w najbliższym czasie chcę dać parę ss'ow mapy. Dziękuję za wszelką opinie o projekcie :slight_smile: Pss... Postaram się dopisać, a zarazem się rozpisać parę rzeczy dotyczących serwera 😃

ProX
ProX

W pytaniu czego chciałbym od lvlup chciałbym dodać, że potrzebuję jeszcze domeny gigacraft.pro ;) Niestety nie jest dostępna .pl więc zdecydowałem się na taką 😉

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Tryb który opisujesz wymaga stałej ilości graczy. I minimalnie kilku osób aby na nim grać. Jak zamierzasz promować serwer? Obawiam się, że reklamy na forach nie wystarczą.

Marcoral
Marcoral Pionier

Użyłeś słowa "niestety" dwa razy, obydwa niepotrzebnie. Nie ma nic złego w tym, że szukasz zaufanych osób, ale moim zdaniem wziąłeś się za to od trochę złej strony. Napisałeś, że nie chcesz działać za szybko, więc nie działaj! Zdobądź najpierw solidną ekipę i zrób cokolwiek, abyś mógł nam zaprezentować. Postaw się na miejscu @SystemZ - dlaczego miałby zaakceptować projekt, który na wstępie deklaruje brak przygotowania do rozpoczęcia współpracy i przepełniony jest wszechobecnym "niestety"? Nie zrozum mnie źle, Twój projekt zapowiada się ciekawie, ale to niestety odrobinę za mało. Powinieneś lepiej przygotować fundamenty :)

ProX
ProX

Na sam początek chciałbym rozpocząć pracę nad serwerem sam. Pewnie teraz można się spytać, dlaczego? Ci dobrzy, nie chcą podjąć pracy nad czymś co nie istnieje, dokładnie tak samo jest z tym projektem tutaj. Chcę stworzyć podstawę w "cichym zaciszu mych skromnych myśli", potem szukać dobrych ludzi do pomocy przy serwerze.

ProX
ProX

Dodam że serwer będzie działać na wersji 1.10.2 i aktualizowany co do nowszej wersji. Boli mnie to że większość serwerów jeszcze stoi na wersjach 1.7.x i 1.8.x :( Pss... W kolejnych postach będę informował o nowościach. Jest możliwość zareklamowania serwera na stronie Resner.pl (Zdaję sobie sprawę że nie jest to strona poświęcona tej grze, ale według mnie każda reklama się przyda :) )

kacper_o
kacper_o

To chyba jakiś żart... Chcesz się na takiej stronie reklamować?:P

ProX
ProX

Też mam uprzedzenia do reklamy na tej stronie jednak to tylko propozycja, a nie "finałowa, ustalona" reklama. Lecz poszukam możliwości zareklamowania na innych stronach ;)

koweq
koweq

Z reklamą na tej stronie to chyba jakiś żart...

ProX
ProX

Tak, to był mały żarcik ;) Chciałem jak lvlup'owi użytkownicy reagują na tą stronę ;P. Jednaj teraz wszystkie moje kolejne posty będą w 100% autentyczne i będą "konkretne". Idę szukać stron do zareklamowania serwera ;) Pss... Jeśli macie jakieś pytania i propozycje to proszę o pochwalenie się nimi ;)

kacper_o
kacper_o

Teraz piszesz, że to jest żart, wcześniej była to propozycja, a innym razem byłeś pewien użycia tej strony do reklamy. Jak to w końcu jest? :)

ProX
ProX

Kacprze (Jeśli mogę się do ciebie tak zwracać) chciałem sprawdzić jak użytkownicy reagują na tak "ostre" propozycje. Na podanej powyżej stronie nie będzie nigdy reklamy mojego serwera ;).

Marcoral
Marcoral Pionier

To w końcu przyszedłeś nam coś zaprezentować, czy sprawdzać, jak reagujemy na głupotę? Jestem na nie za robienie z nas bandy kretynów :)

ProX
ProX

Bardzo przepraszam. Marcoral'u nie chciałem ciebie i innych urazić ;)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Nie zbyt śmieszny żarcik z Twojej strony... Można by rzec, że nie traktujesz nas poważnie. Ja też lubię pożartować, ale uważam, że to nie był żart tylko realna propozycja (uważaj jak chcesz).

Nie wiem jaka jest ostateczna wersja i w sumie nie chce wiedzieć..

Poziom tego wątku drastycznie zleciał na dół.

Twoja wypowiedź zmienia się z minuty na minutę (nie jest to dobry sygnał dla osób z którymi [być może] będziesz współpracował):

ProX:

każda reklama się przyda

ProX:

jednak to tylko propozycja

ProX:

to był mały żarcik

ProX:

Idę szukać stron do zareklamowania serwera

Po co chcesz reklamować serwer, który jeszcze nie istnieje [i przez długi jeszcze czas (prawdopodobnie) istnieć nie będzie]. Wydaje mi się, że masz źle ułożoną hierarchię... Panuje nie ciekawy bałagan w Twoich planach dotyczących współpracy.

Nie masz ekipy, sterujesz całym projektem SAM, to wielka odpowiedzialność..

Reasumując, ja postaram się w tym wątku nie wypowiadać już, ale za próby sprawdzenia użytkowników opinia o całym serwerze z neutralnej spadła. Mój ostateczny głos w tej sprawie to: Nie dla tej współpracy.

patryks
patryks Pionier

Brak czegokolwiek do pokazania, poza "zbiorem niezbędnych pluginów", brak ekipy, "Domena .PRO to jedyna końcówka dedykowana profesjonalistom." po żarcikach z tą reklamą nie widzę profesjonalizmu 😉 Mój głos jest na nie.

anon10657637
anon10657637

zbędne lanie wody, i (za przeproszeniem) pie*dolenie bez sensu.

ProX:

W pytaniu czego chciałbym od lvlup chciałbym dodać, że potrzebuję jeszcze domeny gigacraft.pro

nup, ticketa się w takich sprawach pisze.

nie, nie i nie,

koweq
koweq

Brak powagi. Człowieku! Ty tu starasz się o współpracę z firmą! Tu nie ma miejsca na żarty! ###Nie

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odpowiadając na tytuł wątku - nope.