GMod na AimPanelu

Off topic
koweq
koweq

Cześć! @SystemZ może dodasz do AimPanelu możliwość stawiania serwera Garrys moda? Jeśli dobrze się orientuje to serwer GModa nie jest bardzo różny od serwera CS między innymi przez taki sam silnik

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

A GMod czasem nie jest na silniku Source? Jeśli tak to chyba możesz dodać jako CSGO i po prostu samodzielnie pliki wgrać.

koweq
koweq

Pisałem że dzielą ten sam silnik :P

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Więc nie widzę powodu dla którego nie zmienić by nazwy "CS:GO" na "Silnik Source" :D

koweq
koweq

A to tak się da z CS GO na GMa zmienić?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jest to kwestia zmiany nazwy w kodzie przez @SystemZ oraz zmiany komend które są przypisane pod guzikami włącz/wyłącz. Opcjonalnie można dodać komendę oprócz "aimpanel csgo 1" "aimpanel gmod 1" oraz np. "aimpanel tf2 1" do pobierania plików.

anon10657637
anon10657637

Raczej nie ta kategoria, przenosze.

koweq
koweq

Czemu tak sądzisz? Jest to propozycja.

anon10657637
anon10657637

Ale nie do hostingu lvlup.pro, tylko do AimPanelu. Tak rzecz mówiąc, powinieneś o tym napisać na forum AimPanelu.

anon10657637
anon10657637

@koweq piszę ostatni raz - http://forum.aimpanel.pro tu się składa propozycje dot. aimpanelu, nie tutaj, zwlaszcza nie w tej kategorii

koweq
koweq

anon10657637:

temacie

Temacie? To nie temat a kategoria...

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Proszę o zachowanie spokoju i nie tworzenie zbędnej spiny. W przeciwnym razie będę zmuszony poprosić @SystemZ o odebranie Wam [ @anon10657637 , @koweq ] rangi regular, a nie ta sytuacja nie jest nikomu potrzebna, nieprawdaż?

Temat może pasować do kategorii off topic, i może w niej zostać. Proszę zbędnie nie nadużywać swoich przywilejów.

koweq
koweq

Spoko, przeszliśmy na inny kanał komunikacji ;)

Marcoral
Marcoral Pionier

Tak, na naszego Discorda xD

anon10657637
anon10657637

Możesz mi odebrać, ja uważam że sytuacja nie nastąpiła z mojej strony. Zrobilem co do mnie nalezalo.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

I nie było by problemu, gdybyś po tym na siłę nie zmieniał tej kategorii ;).

Osobiście przyznaje Ci rację z tym:

anon10657637:

@koweq piszę ostatni raz - http://forum.aimpanel.pro tu się składa propozycje dot. aimpanelu, nie tutaj, zwlaszcza nie w tej kategorii ale nie trzeba niczego wymuszać. Tym zajmuje się tutaj ja 😄 . Temacik zostaje w tej kategorii, poczekamy aż SystemZ wypowie się w tym temacie, bo to temat dla niego.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Na obecną chwilę Aimpanel nie ma takiej funkcji a nie znam dat dalszych jego modyfikacji.

Mam dużo innej pracy (np. API v3) a rozwijanie darmowego projektu nie zapłaci mi rachunków, jeśli ktoś będzie zainteresowany dodaniem funkcji za ustaloną kwotę pieniężną to można dogadać się ze mną na PM.

koweq
koweq

A ile takowa funkcja AimPanelu by kosztowała?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Orientacyjnie trzycyfrowa kwota w PLN