GodCraft - Wielka, unikalna sieć serwerów minecraft

Zombie
współpraca-odrzucone
MaxPlay
MaxPlay

Nazwa projektu:

GodCraft

Cel:

Naszym celem jest stworzenie sieci serwerów dzięki której gracze pokochają nasz serwer. Oczywiście także chcemy dofinansowac lvlup.pro.

Co udało nam się zrobić:

Udało na się skonfigurować wiele skomplikowanych pluginów (1.8). Napisać wiele skryptów (Autorskich).

Plany:

Nasze plany to stworzenie sieć serwerów minecraft, o której każdy będzie dobrze mówił i wspominał. Mamy zamiar stworzyć wiele trybów, napewno będą takie tryby jak:

  • Frakcje
  • SkyBlock
  • SkyWars
  • BedWars
  • AgarMc
  • RPG
  • SurvivalGames
  • PaintBall
  • Chowany
  • Fifa (Piłka nożna)
  • CS:GO (Ulepszony od CS 1.6 o Openingi skrzynek i zmiany skinów broni)
  • CS 1.6 (Normalny CS 1.6)
  • PvP (W tym tryby PvP takie jak: EnderPvP, MonsterPvP, NormalPvP, ChestPvP)
  • CheatMC (Tryb dla Cheaterów, uprawnienia do każdego cheatu można kupić) Wymyślenie nowych trybów. Zbudowanie map.

Osoby/organizacje biorące udział:

Ja i moja ekipa

Osoby/organizacje które może wezmą udział:

Poszukujemy aktualnie Budowniczych.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami:

  • 13 serwerów z silnikiem Spigot 1.8 (Po 2 GB Ram pod każdy serwer)
  • 1 serwer BungeeCord (1 GB Ram)
  • domena .net (ip wygladaloby wtedy godcraft.net)

Co mogę zaoferować w zamian:

Reklame na ts3, stronie www i na grupie na FaceBook'u. Polecenie hostingu lvlup.pro i bonusy na serwerze za zakup serwera na lvlup.pro.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? :

Mamy do zaoferowania wiele unikalnych trybów gry. Nasza sieć ma być w pełni profesjonalna i autorska.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wymagania infrastruktury są dość mocno wygórowane jak na to co możesz pokazać. Brakuje konkretów, większość co opisujesz to plany i marzenia.

Dlaczego po prostu nie zacząć od dobrze dopracowanego jednego małego serwera i dokładać po jednym nowym? Dobry pomysł i wykonanie obroni się same. Może jestem staroświecki ale nie da się zrobić tyle dobrych rzeczy jednocześnie. Skromnie, pomału ale do przodu to dużo pewniejsze podejście.

Rozumiem że skoro nie płacisz za serwery to dopuszczasz do myśli marnotrawienie zasobów ale musisz też spojrzeć na to od strony osoby która za to płaci, będzie raczej niezadowolona z takiego podejścia. Pomijając że pisząc "dofinansowanie" trochę obrażasz dobre imię firmy :slight_smile:

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Mam wrażenie, ze idziesz na ilość, a nie jakość... Prezentacja jest bardzo nie staranna, bardzo mi się nie podoba to w jaki sposób traktujesz taką prośbę o współpracę. Zbywasz ekipę, słabymi stwierdzeniami... "Ja i Moja ekipa" 😂😂

Informacja i szczegóły o serwerze (serwerach), jakie chciałbys otworzyć, są żadne: "Mamy zamiar stworzyć wiele trybów, napewno będą takie tryby jak:

  • Frakcje" Frakcje sie przeterminowaly, info, autorskie pomysły? To samo z resztą pomysłów, oprócz Counter Strike. Mógłbyś pójść właśnie w ten tryb.

BTW. Nie zamieniaj pluginow skryptami, to widać gołym okiem i tylko marnuje pamięć kalkulacyjną twojego serwera.

Jestem bardziej na nie dla tej współpracy.

luxDev
luxDev Pionier

Z góry mówię, lubię Hejtować :slight_smile:

  1. Gdzie jest formularz? wydaje mi się że brakuje kilku kwestii.
  2. Słabo wyszedłeś z ortografią, jest to podstawa współpracy.
  3. "Udało na się skonfigurować wiele skomplikowanych pluginów (1.8).", Są jakieś pluginy nie skomplikowane?
  4. Co z reklamą serwera? gdzie zdobędziesz graczy? Sam robiłem serwer od podstaw, robię go do dziś, od 2014 roku i od razu Ci mówię, nie zdobędziesz więcej niż 20-70 graczy w jeden miesiąc/dwa
  5. Skrypty? Proszę Cię, Multi-serwer korzystający z Skript najgorsza możliwa rzecz...
  6. Co jeśli serwer będzie chodzić, i nikt nie będzie tam grać, znudzi wam się to, a Hosting zmarnuje tylko Pieniądze i czas.

Pamiętaj że to tylko moje zdanie.. Jestem na Nie.

MaxPlay
MaxPlay
  1. Niema
  2. Przepraszam pisałem to wieczorem.
  3. Tak
  4. Moge (Musze) wygupić reklame.
  5. Skrypty czasami mogą się też przydać.
  6. Wymyślimy jakieś bonusy które zachęcą graczy do gry.

Mógłbym zrobić ten jeden serwer Counter-Strike, do tego potchebowałbym:

  • Pamięć RAM: 4096 MB
  • Slotów: 200
  • Max CPU: 220 %
  • Pojemność dysku: 12 GB
  • Domeny .net
adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

MaxPlay:

Mógłbym zrobić ten jeden serwer Counter-Strike, do tego potchebowałbym:- Pamięć RAM: 4096 MB- Slotów: 200- Max CPU: 220 %- Pojemność dysku: 12 GB- Domeny .net

Jak dla mnie, straciłeś juz wiarygodność, pomysł na tryb jest fajny, natomiast osoba, odpowiedzialna za rozpoczęcie współpracy - słaba, nie zdecydowana.

Dalej Nie.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony