HappyCraft - Współpraca na wesoło [DZIAŁA]

Zombie
współpraca-odrzucone
LogiSV
LogiSV

Nazwa projektu

HappyCraft

Cel

Przygotować serwery warte grania. Wiele atrakcji i aktywności. Co 2 dni dodatki oraz liczne rekrutacje. Wybudować profesjonalne mapy oraz przygotować profesjonalnie skonfigurowane wtyczki bez paczek takich jak Fuziaczek

Co udało nam się zrobić

Mamy gotowe lobby. Mapę nowy budowniczy trochę zmodyfikuje i dorobi kilka atrakcji aby na wejściu już zachwycało nowego gracza. Wtyczki wszystkie śmigają. Nie ma błędów a jeśli się pojawią postaramy się wszystkie wyeliminować.

Plany Stworzyć serwer przyjazny oczom. Największą katastrofą wielu serwerów to mapa lub wygląd czatu. My postawimy najlepsze mapy zrobione przez naszą ekipę. A wtyczkami ja już zrobię wtyczki tak aby nikt nie narzekał.

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

boleknowak - boleknowak.tk

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Libter - libter.pl Skript.pl -skript.pl (forum po starcie, serwer partnerski)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) Dodanie 2GB ramu za darmo na serwerze VPS OPENVZ EU Co mogę zaoferować w zamian

Wiadomość co 5 minut "&6&lH&e&lC &8> &7Brak lagow dzienki hostingowi &alvlup.pro". Napis w prezentacjach serwera "Uruchomiono dzięki hostingowi lvlup.pro". Baner na stronie www. Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Nie jesteśmy grupą 9-latków! ;) Nasz serwer jest postawiony na najlepszym hostingu w Polsce. Jesteśmy w trakcie nawiązywania 5 współprac. Nie robimy tego dla kasy. Profesjonalna mapa przyjemna dla oka. Profesjonalne wtyczki oraz przydatne dodatki. Uruchomiliśmy nawet email z serwera. Każdy gracz będzie mógł włączyć subskrybcję serwera i dostawać wszystkie wiadomości typu "Zostałeś zbanowany za cheaty. Odbanuj się ...", "Event w sobotę, musisz być", "Admin Cosiek został wyrzucony". Możliwe, że się uda to sms!

Karolek
Karolek

LogiSV:

Brak lagow dzienki hostingowi

LogiSV:

Nie jesteśmy grupą 9-latków!

Ja to tu tylko zostawię.

Makapaka320
Makapaka320

LogiSV:

Admin Cosiek został wyrzucony

Jak admin może zostać wyrzucony z serwera? A nawet jeżeli podpadnie headadminowi, to nie trzeba z tego robić artykułu w mailu! Jeżeli o każdym kicku będziecie wysyłać email do gracza, to zapewne w bardzo krótkim czasie cała korespondencja i wiadomości z tego maila trafią do SPAMu, i nikt nie będzie wiedział, że takie wiadomości istnieją.

luxDev
luxDev Pionier

Tylko 10-cio xD

LogiSV
LogiSV

Spokojnie. To są tylko przykłady. Oraz przypominam, że napisałem. Można to włączyć i wyłączyć! Nie trzeba podawać emailu. To jest dodatek dla tych co chcę być ze wszystkim na bieżąco. To tak jak mówię. Niektórych to zaciekawi nie których nie.

LogiSV
LogiSV

Każdy może się tu wypowiedzieć. Prosił bym jednak o nie obrażanie kilku osób. W ten sposób uraziłeś 6 osób. Oczywiście nie mają 10 lat.

Xepio
Xepio Pionier

Dobrze.. mam dwa pytań odnośnie całego tego projektu..

  • Jaki to będzie tryb rozgrywki, bo nie moge się nigdzie doczytać.
  • Czy posiadacie zdjęcia mapy... lub tego lobby, bo chciałbym ocenić wasze umiejętności względem samego budowania.

I na koniec dwie rzeczy "mały" błąd (dam na dół cytat z tym błędem) oraz za każdym razem jak ktoś pisze o swoim serwerze że jest unikatowy, jedyny w swoim rodzaju oraz że jest "profesjonalny" zazwyczaj nadaje mu negatywny efekt :P >LogiSV:

Wiadomość co 5 minut "&6&lH&e&lC &8> &7Brak lagow dzienki hostingowi &alvlup.pro". "dzienki" piszę się dzięki :P

anon10657637
anon10657637

Nie polecam współpracy z tą osobą. Na innym forum tworzy jakieś wątki bez sensu, spami wszędzie gdzie popadnie. Do dziś śmieje się z pamiętnego zlecenia na panel hostingowi, gdzie On chciał zapłacić za całość 5 zł PSC. Żenada. W dodatku w co drugim słowie był błąd ortograficzny, co widać wyżej.

LogiSV
LogiSV

1. Tryby rozgrywek to EasyHC i SkyBlock. EasyHC jest milion serwerów ale dlaczego niby nie zrobić go u mnie. SkyBlock'ów ogólnie też zaczyna się robić coraz więcej ale przypomnę, że na tych "innych" rozgrywka jest po prostu nudna. Gracza trzeba do niej przekonać. 2. Tak. Bardzo chętnię Ci je udostępnie. Lobby (nie skończone)

690x337

EasyHC (będzie trochę poprawek

690x407

I ten błąd musi być. Może nigdy nie miałeś serwera ale wiele wtyczek nie obsługuję polskich znaków.

anon10657637
anon10657637

LogiSV:

I ten błąd musi być. Może nigdy nie miałeś serwera ale wiele wtyczek nie obsługuję polskich znaków.

To pisz bez polskich, czyli zamiast "dzięki" napisz "dzieki".

LogiSV
LogiSV

Oszalałeś? Jak chciałem kupić jakiś panel hostingowy?! Co dopiero za 5 zł! Co do:

anon10657637:

To pisz bez polskich, czyli zamiast "dzięki" napisz "dzieki". Poprawię. Przepraszam nie zauważyłem.

anon10657637
anon10657637

Nie, nie oszalałem. W trakcie jak negocjowałeś z bolkiem, to widziałem wszystko, przy okazji sobie cisnąłem beke.

Libter
Libter Developer

LogiSV:

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Libter - libter.pl Skript.pl -skript.pl (forum po starcie, serwer partnerski) Teraz już nie wezmą. Pisałem tylko, że spojrzę na liczbę graczy i wydam decyzję po otwarciu serwera.

LogiSV
LogiSV

1. Nie dziwie się, że zostałeś wyrzucony z forum. 2. Bez prawnie oglądałeś czyjeś prywatne rozmowy! 3. Nie chciałem kupić żadnego panelu hostingowego! Bolek chciał mi zaoferować a mnie oczywiście nie było stać na to. A kombinować chyba nikt mi nie zakażę. 4. Kupowałem tylko Skrypty PHP. Ułatwiające mi pracę nad panelem administratora.

Libter:

Teraz już nie wezmą. Pisałem tylko, że spojrzę na liczbę graczy i wydam decyzję po otwarciu serwera.

No trudno. Napisałem to ponieważ napisałeś, że jest taka opcja a przypominam, że piszę tam Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki).

luxDev
luxDev Pionier

Proszę cię, nie naduzywaj, tego "!" jezu jak to razi w oczy..

Do ludzi się podchodzi ze spokojem, jak do dobrego sera szwajcarskiego.

Xepio
Xepio Pionier

Oo Easyhc... i po tym stwierdzeniu każda z osób na tym forum napisze ci że ten serwer nie ma już szans na przejście tej współpracy.. A dla czego ?? a no własnie dla tego bo były już wzmianki pod innymi serwerami z easyhc (chyba było ich z 999999####*....) że ten tryb nie będzie brany pod uwagę jako współpraca, nie chce mi się tego powtarzać, lub powinienem napisać NAM.. wałkować w koło i to samo..serwery easyhc to jest zło czystej postaci, jest to najgorszy tryb i najgorszy pomysł jaki ktoś mógł wymyślić..tryb bez żadnego sensu oraz beż żadnej wartości ... A ty jeszcze podkreślasz że masz "profesjonalnie skonfigurowane wtyczki" serio ? do tego tryb potrzeba aż super profesjonalnego skonfigurowanego pluginu ? Raczej jeżeli chodzi o serwery easyhc to nie ma znaczenia czy to już bedzie plugin z neta czy sam zespół NASA bedzie go pisało przez 10 lat jak i tak to jest tylko do easyhc.. w tym trybie nie można już nic pokazać wartego uwagi oraz coś co może różnić się od innych serwerów... Dobra kończąc to bo trochę się rozpisałem.

A co do spawnu( lobby) to nie podpina się pod profesionalnie budowanie.. ;/ mogę go szczerze ocenić na 3,5/10

Jestem na NIE Tak jak @Marcoral, @patryks, @kacper_o, @luxDev , @endrjoo96, @adminek153, @koweq, @AutomattPL , @Aylin , @anon10657637 i pewnie jeszcze wiecej osób których nie wymieniłem.

luxDev
luxDev Pionier

Niestety, zgadzam się, easyhc, robienie jednego serwera który zlepia te całe Polskie gó*no razem.

Zależy tylko na $.

anon10657637
anon10657637

LogiSV:

Nie dziwie się, że zostałeś wyrzucony z forum.

Dziękuje, czuje się wzruszony :>

LogiSV:

Bez prawnie oglądałeś czyjeś prywatne rozmowy!

yay, tak się składa że blefowałem XDD. bolek coś tam pisał, ale screenów nie dawał.

jeszcze to nakręcanie się nt. partnerów, mmm...

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nie przypominam sobie abym zezwalał na tworzenie drugiego wątku z projektem https://lvlup.rok.ovh/t/happycraft-wspolpraca-na-wesolo/1203 Za trzeci wątek będzie perm ban, ostrzegam.

Z obu wątków na tym forum oraz na innym forum wnioskuję brak profesjonalizmu. Zamykam i odrzucam.