Hej, cześć i czołem, jestem wesoły Karolek

Zombie
Karolek
Karolek

Hej Jestem Karol. Aktualnie hot18, mimo że do hot19 dużo nie brakuje. Uczeń technikum samochodowego, pasjonat motoryzacji i elektroniki samochodowej. Aktualnie pracuję w warsztacie samochodowym, ale to przejściowe - celuję we własną działalność związaną głównie z chiptuningem samochodów ✌️

W internetach znany jestem jako Karolek a dawniej EastWestFM. Serwery prowadzę odkąd pamiętam - bodajże 2009/2010 rok :D Pamiętam, że wtedy pierwszy raz używałem skype - stresik na maksa był :D Obecnie jeśli chodzi o serwery jestem w stanie letargu. Nie mam ochoty otwierać czegoś co ludziom i tak się nie spodoba, a żeby dogodzić każdemu musiałbym mieć co najmniej 300 serwerów.

W wolnych chwilach po pracy coś tam sobie kodzę w javie. Parę projektów było. Pamiętam ten zaciesz na mordzie jak pierwszy raz odpaliłem HelloWorlda :D

Od niedawna interesuję się programowaniem AVR. Wciągające na maksa, tym bardziej, że operujesz na kabelkach i kodzie co dodatkowo budzi ten dreszczyk emocji, bo wiadomo bardzo łatwo jest spalić uC :D Ale są tanie, spokojnie :D

I w sumie to byłoby na tyle. Ja to taki prosty chłopok ze wsi jestem :D

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Ale pozytywnych emocji napchałeś😂😂 Pozytywnie z humorkiem, to ja moze tak oficjalnie: Witaj Karolu.

luxDev
luxDev Pionier

Witaj karolku :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Karolek:

operujesz na kabelkach i kodzie co dodatkowo budzi ten dreszczyk emocji, bo wiadomo bardzo łatwo jest spalić uC 😃

http://www.funniestmemes.com/wp-content/uploads/2014/08/Funniest_Memes_sorry-i-couldn-t-resist_18340.jpeg

HippoMC
HippoMC

Hejka 😃

kielek
kielek

Witam Cię Karolu na lvlup.pro 😉!