Hello, my friends

Zombie
skilx
skilx

Witam, jam jest Filip. Interesuje się programowaniem, bardziej w stronę tworzenia stron PHP i potem podziwianiem się jak pięknie chodzą :-) .

Ogólnie kocham Windows'a 10 💏, lecz jego złą stroną są bezsensowne aktualizacje podczas meczu rankingowego w grze Counter-Strike: Global Offensive 😿💔 .

Urodziłem, i spędziłem większość mojego życia na wyspie, w Wielkiej Brytanii. 🌎 .

Posiadam serwer TeamSpeak 3 z kolegą, na którym siedzi trochę ludzi 😅

LinGruby
LinGruby Pionier

siema witamy :-)

critical
critical

O nie. W kwestii Windowsa 10 nie dogadamy się. Z aktualizacjami miałem ten sam problem.

Tak na poważnie to witam i życzę przyjemnego korzystania się z forum. :slight_smile:

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

skilx:

Ogólnie kocham Windows'a 10

żegnam :kappa:

Hi

anon10657637
anon10657637

skilx:

programowaniem

skilx:

PHP

pick one Hejka ;)

skilx
skilx

anon10657637:

pick one Nie rozumiem za bardzo o co chodzi 😂 PHP to jest język programowania, tak?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Daffit Translate:

Wizzard hejtuje php, jego żartobliwy post miał przekazać: "albo programujesz, albo piszesz w php, wybierz jedno" ;P

anon10657637
anon10657637

Nieznajomy11:

żartobliwy

*prawdziwy

Ten język ma naprawdę masę wad. Począwszy od braku kontroli typów, kończywszy na składni, braku konwencji i parserze, który działa jak ścierwo.

Toranktto
Toranktto

skilx:

Ogólnie kocham Windows'a 10 Mam nadzieję że to żart :( Mimo wszystko, witaj!

Tadzio
Tadzio

elo :D

koweq
koweq

Cześć! :D

skilx
skilx

Toranktto:

Mam nadzieję że to żart 😦 @Toranktto Tak to był żart 😂 Siedzę na Linuxie w tej chwili

skilx
skilx

anon10657637:

Ten język ma naprawdę masę wad. Począwszy od braku kontroli typów, kończywszy na składni, braku konwencji i parserze, który działa jak ścierwo.

@anon10657637 Mam nadzieję że po czasie byciu na tym Forum też zrozumiem dlaczego PHP nie jest wydajny 😄 Ale mając w myślach, PHP jest koniec końcem od tego aby tworzyć podstawy stron, a nie aplikacje 😁

dennijs
dennijs

I kochasz emoji ;) ... siemasz ^^

luxDev
luxDev Pionier

Hejka ❤️

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Siemano, witaj na forum :)

DoreK
DoreK α-tester v3

Witaj :kappa:

Anno
Anno

Siema :D

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Hej. Jako, że mam sceptyczne podejście do PHP (zapewne dlatego, że go nie umiem i tyle), to muszę zacytować:

skilx:

stron PHP skilx:

pięknie chodzą

A co do spędzanie życia w Brytanii, to pomijając to że widzę

skilx:

, i_hihi_ To skąd nauczyłeś się Polskiego? Jeździłeś czasem do Polski?

Arimer
Arimer

Witam

skilx
skilx

@Timo Jedyne łączę pomiędzy mną a językiem Polskim to moja mama, ona mnie nauczyła Polskiego 😄 Zatem wszelkie błędy gramatyczne do niej 😆 Nigdy w życiu nie chodziłem do Polskiej szkoły, a Polskę raz na rok odwiedzam ;P

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 14 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.