Heroes of the Storm

Pytania i problemy
Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Byłby ktoś chętny pograć w generator skinów do Overwatch'a? 😃

Gra wydaje się być fajna, dopracowana i ma dobre momenty, ale jedyny słaby punkt to matchmaking. Dobieranie jest średnie, stąd też ten wątek. Może znajdzie się kilka dobrych dusz, które chciałyby pograć?

Super gra się vs AI, wtedy nawet team starszych pań na podtrzymywaniu życia daje radę ;P (ale gra nie generuje skinów, buuu) Tragedia zaczyna się Player vs Player, bo jak trafią się warzywa z niedorozwojem to kończę z powyrywanymi włosami.

Ktoś coś? :slight_smile:

endrjoo96
endrjoo96

Nie wiem dlaczego, ale gra kojarzyła mi się z FPSem... niestety, ale w MOBA się nie odnajduję, pewnie nie starczyłoby ci włosów do wyrywania, jeśli mielibyśmy grać razem :v

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Osobiście HotS wydaje mi się dużo prostszy niż LoL czy Dota 2.

Przykładowo nie masz itemów do kupowania czy dostarczania a exp jest we wspólnej puli czyli każdy każda osoba w teamie ma ten sam. To powoduje że jest już mniej rzeczy na głowie i można skupić się na właściwej rozgrywce.

Jeśli nigdy nie grałeś w HotS to warto chociaż pograć 1-2h aby zobaczyć że się dość mocno różni od innych znanych moba :slight_smile:

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Mi też MOBA średnio leży, ale spróbowałam chociaż trening przejść. Miałam złe wspomnienia po LoLu i milionie itemów. Zanim zagrałam w LoLa to spędziłam kilka godzin na czytaniu, a sama gra to istne utrapienie. Tutaj podeszłam do tutoriala i sam tutorial wystarczył żeby mnie zainteresować ;)

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.