Hosting WWW raz działa raz nie

Zombie
zarządzanie, www, dns
revision342
revision342

Witam,

Mam problem z hostingiem WWW. Już pisałem tu podobny temat o tym, że po ustawieniu wszystkiego przekierowywało mnie na główna stronę lvlup.pro a nie na hosting www. Pomogło wyczyszczenie ciasteczek, lecz po jakimś czas znow kieruje mnie na główną stronę a nie na strone WWW. Raz działa raz nie działa. Domene mam na nazwa.pl Jest ustawiony rekord A na adres IP: 91.134.213.47. W direct admin jest ustawiona domena. Wygląda na to, że problem jest po waszej stronie, bo domena kieruje na stronę główną.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Upewnij się że masz tylko jeden wpis A kierujący na adres. Obstawiam że masz dwa różne.

revision342
revision342

To znaczy mam 2 domeny podpięte pod wasz adres. To przez to?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nie wiem co przez to rozumiesz.

Ja piszę jasno, jeśli masz dwa wpisy A dla tego samego adresu z różnymi adresami IP to będzie się przełączać co odświeżenie przykładowo, dla Ciebie ten efekt jest niepożądany jak rozumiem, w innych przypadkach ludzie robią to po to aby rozdzielić ruch między serwerami.

Upewnij się też że serwery DNS na domenie kierują tylko na DNSy jednego dostawcy, może być tak że w jednej strefie DNS masz inne wpisy co w drugiej no i tu też będzie raz działać a raz nie.

revision342
revision342

No mam 1 rekord A pod minecraft a drugi pod strone, i jeszcze wpis SRV pod minecrafta. I tyle. A muszę ustawić zewnetrzny serwer DNS czyli ns1.hostmc.pl itd? W sprawie tych domen jest laikiem ;)

revision342
revision342
Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Pierwszy rekord A to rekord ip lvlup.pro, trzeci poprawny hostingu WWW. Musisz usunąć pierwszy rekord A.

revision342
revision342

1 wpis A kieruje do mojego serwera minecraft, a drugi wpis A do strony lvlup.pro. Jak usunę pierwszy wpis to owszem strona www zadziała, ale domena do minecraft już nie. Własnie o to chodzi, że mogę tylko miec 1 rekord A, bo jak dam 2 to działa tylko domena na serwer minecraft a na hosting WWW już nie i na odwrót.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

690x173

http://prntscr.com/cc2k87

1 wpis A kieruje na serwer lvlup 2 wpis SRV kieruje na tcp minecraft 3 wpis A kieruje na twoją strone.

revision342
revision342

Dzięki wielkie. Poprostu kierowałem się jakimiś durnymi poradnikami, zrobiłem tak jak napisałeś i działa :slight_smile: Jeszcze raz dzięki.