Hosting WWW

Zombie
www, ftp
Glenor
Glenor

Witam Mam pytanie czy jest jakas opcja aby przeinsalowac pliki Hosting WWW jak tak to jak prosze o pomoc i jeszcze jedno jak zainstalowac tam strone html zeby działala

DoreK
DoreK α-tester v3

Logujesz się do FTP i powinno Cię przenieść do katalogu gdzie powinieneś wrzucać pliki. Nie wiem, bo nie miałem. Na VPS OpenVZ jest to var/www Na VPS KVM jest to var/www/html

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Aby przeinstalować (usunąć wszystkie pliki) usuń domenę i ją dodaj ponownie.

Aby "zainstalować" stronę na hostingu WWW wrzucasz pliki do public_html. Jeżeli chcesz zrobić stronę opartą o np. Wordpress to zalecam użycie AutoInstalatora.

Glenor
Glenor

Dziekuje bardzooo

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Offtop

DoreK:

Na VPS OpenVZ jest to var/www Na VPS KVM jest to var/www/html

@DoreK ey, co to za bujdy? XD U mnie na OpenVZ i KVM jest taki sam folder - /var/www/html

Offtop

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Kwestia wersji apache, a dokładniej konfiguracji domyślnego hosta.

Glenor
Glenor

aa wie ktoś może jeszcze jak zrobić sklep na stronie czy li gracze jak by chcieli coś kupić to kupują i doładowują portfel a na serwerze minecraft coś dostają tylko że mam VPs zamiast hostingu Minecraft

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Jest nieoficjalne API http://pastebin.com/LjNecPM1

Glenor
Glenor

noo a jak to wgrac itp

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Musisz sam utworzyć formularz, a skrypt wystarczy podpiąć. Jeżeli nie wiesz, jak to zrobić, utwórz nowy wątek np. w dziale #rynek

Glenor
Glenor

tak jaśniej jestem nowy w tym i ucze się dopiero

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Tak jak pisałem - utwórz wątek, że potrzebujesz takiej strony. Być może ktoś Ci zrobi ją za darmo, albo płatnie.