Hw4c.eu

Zombie
współpraca-odrzucone
MichQ
MichQ

Nazwa projektu

HurtWorld For Community [PROJECT]

Cel

Stworzenie serwera, który bd idealnym rozwiązaniem Dla Graczy NonSteam! [w przyszłości Także Steam]

Co udało nam się zrobić

Wraz z Administracja [osoby z doświadczeniem] zorganizowaliśmy plan serwer'a. Z Grafikiem mamy przygotowane wszelkie grafiki na FB i na strony/fora. Piszę stronę z informacjami itp. [Status=50%]. Mamy otwartą ręke z YouTuberami na temat Reklam m.in. GieeS, Gamer, MentroskiTM i inni! Na TeamSpeak3 oragnizujemy Licencję NPL.

Plany

Gotowy Plan, Reklamy, Strona w 50% już jest, Pluginy są Edytowane [Większość już Mamy]

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Administracja w skład 5 osób, Grafik, Technik, TeamSpeak3: TS4C.EU [PROJECT]

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer VPS KVM Game Pro 5 GB RAM + 30 GB SSD

Co mogę zaoferować w zamian

Na Bannerze możemy zamieści logo LVLUP.PRO oraz wiadomość na serwerz w stylu: Officialny Sponosor: LVLUP.PRO

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Na serwerach HurtWorld NonSteam Nie ma praktycznie dopracowanych serwerów NonSteam! Chcemy to zmienić!

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Witam :)

MichQ:

Nie ma praktycznie dopracowanych serwerów NonSteam! No nie wiem :/

MichQ:

Chcemy to zmienić! To że chcecie, wcale nie oznacza, że to zrobicie.

W jaki sposób projekt ma się zwrócić? Jak się nie zwróci, dziękujemy.

No sorry, ale projekt mnie nie przekonał.

Jestem na bezwzględne nie.

MichQ
MichQ

Projekt się zwróci, ponieważ bd sklep, osoby bd kupowały np VIPy, SVIPy bedą wspierały serwer 😃

DBanaszewski:

Witam :slight_smile:

MichQ: Nie ma praktycznie dopracowanych serwerów NonSteam!

No nie wiem 😕

Podaj przykład 😃

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Serwery nonsteam to wersja HurtWorlda darmowa? Z tego co wiem, to za tą grę się płaci, to taki minecraft nonpremium? W takim razie od razu byłbym na nie - w końcu nielegalna wersja :P A co do projektu, to po raz kolejny zwracam uwagę, a piszę o tym w niejednym projekcie, jeśli autor czytałby regulamin współpracy, to wiedziałby, że lvlup szuka innowacyjnych pomysłów, a nie odgrzewanych kotletów:P Szukamy serwerów, które się wyróżniają. A skoro

MichQ:

Projekt się zwróci, ponieważ bd sklep, osoby bd kupowały np VIPy, SVIPy bedą wspierały serwer To po co potrzebujesz współpracy? Zakup KVMke i śmigaj z serwerem, potem podeślij IP :D

MichQ
MichQ

Timo:

Serwery nonsteam to wersja HurtWorlda darmowa? Z tego co wiem, to za tą grę się płaci, to taki minecraft nonpremium? W takim razie od razu byłbym na nie - w końcu nielegalna wersja 😛 A co do projektu, to po raz kolejny zwracam uwagę, a piszę o tym w niejednym projekcie, jeśli autor czytałby regulamin współpracy, to wiedziałby, że lvlup szuka innowacyjnych pomysłów, a nie odgrzewanych kotletów😛 Szukamy serwerów, które się wyróżniają. A skoro

MichQ: Projekt się zwróci, ponieważ bd sklep, osoby bd kupowały np VIPy, SVIPy bedą wspierały serwer

To po co potrzebujesz współpracy? Zakup KVMke i śmigaj z serwerem, potem podeślij IP 😃

Serwer bd się wyróżniał autorskimi pluginami i innowacjami nad którymi pracujemy!

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Co zrobiłeś z czasem, który oszczędziłeś skróceniu słowa będzie?

MichQ
MichQ

Timo:

Co zrobiłeś z czasem, który oszczędziłeś skróceniu słowa będzie?

Piszę to w pośpiechu, ponieważ czas mnie goni ze sprawami Prywatnymi oraz Sprawami Technicznymi Tego Projektu :D

koweq
koweq

MichQ:

NonSteam

Na samym początku widzę crackersko, nieźle

MichQ:

Wraz z Administracja [osoby z doświadczeniem] Jaaakim doświadczeniem?

MichQ:

oragnizujemy kojarzy mi się z orangutanami

MichQ:

Sprawami Technicznymi Tego Projektu 😃 Rozumiem Że Używasz Dużych Liter Na Początku Każdego Z Tych Słów Bo To Będzie Duży Projekt?

MichQ
MichQ

koweq:

NonSteam

Na samym początku widzę crackersko, nieźle

Albo Crack Albo Steam...

koweq:

Wraz z Administracja [osoby z doświadczeniem]

Jaaakim doświadczeniem?

Doświadczeniem w zarządzaniu Serwerem....

koweq:

oragnizujemy

kojarzy mi się z orangutanami

Literówka....

koweq:

Sprawami Technicznymi Tego Projektu 😃

Rozumiem Że Używasz Dużych Liter Na Początku Każdego Z Tych Słów Bo To Będzie Duży Projekt? Piszę z dużych liter ponieważ nie wiem czemu ale się tak nauczyłem! ....

koweq
koweq

MichQ:

Albo Crack Albo Steam...

No wiesz, jak to NonSteam to raczej crack, zgodzisz się ze mną?

MichQ:

Piszę z dużych liter ponieważ nie wiem czemu ale się tak nauczyłem! .... Dziwne bo nie wszędzie tak piszesz...?

MichQ
MichQ

koweq:

No wiesz, jak to NonSteam to raczej crack, zgodzisz się ze mną?

Emmm.. Tak Samo jest z Minecraft jak NonPremium to Crack a nikt się nie czepia zbytnio 😕

koweq:

Dziwne bo nie wszędzie tak piszesz...?

Em.. Tego nawet Sam nie mogę wyjaśnić

koweq
koweq

MichQ:

Emmm.. Tak Samo jest z Minecraft jak NonPremium to Crack a nikt się nie czepia zbytnio 😕

Ja się czepiam, ale w sumie sam Notch powiedział że to dla niego jest ok. W każdym razie przyznajesz że jest to crack/pirat?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

koweq:

NonSteam to raczej crack Niekoniecznie, np. jedna z moich ulubionych gier indie, jaką było Prison Architect miała wersję Stream oraz NonSteam - po prostu kupiona od właścicieli kopia, ale nie na steamie - choć mogła być aktywowana. Nie wiem jak jest teraz. Choć w przypadku tej gry, jest to crack.

MichQ:

Tak Samo jest z Minecraft jak NonPremium to Crack To fakt.

MichQ:

a nikt się nie czepia zbytnio A właśnie Mojang (Mikrosoft) chciały się czepić, ale nie ma za bardzo co z tym zrobić. Jedyne co może, to zamykać serwery. Wiem, że robię straszny "offtop", ale przeczytaj sobie (do końca!) ten krótki artykuł: http://www.radiozet.pl/Nauka-i-Technologia/Technologia/Beda-czyscic-publiczne-toalety-bo-nie-przeczytali-regulaminu-Wi-Fi

MichQ
MichQ

koweq:

Ja się czepiam, ale w sumie sam Notch powiedział że to dla niego jest ok. W każdym razie przyznajesz że jest to crack/pirat?

Dla jednych jest dla drugich nie...

koweq
koweq

MichQ:

Dla jednych jest dla drugich nie...

a według prawa/polityki twórców gry to crack?

MichQ
MichQ

koweq:

a według prawa/polityki twórców gry to crack?

Twórcy gry przymykają na to Oko.... Wiedzą że jest owy Crack Ale nie zwracają uwagi...

koweq
koweq

Jak to nie zwracają uwagi, masz na to dowody?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Skończmy dyskusję, serwer nielegalny i koniec. Każdy serwer nonsteam z gry, która jest obsługiwana wyłącznie na steam, korzysta z takowego emulatora licencji - zmienionego pliku steam_client.dll i jest to uznawane jako crack. Zachęcam do podjęcia dyskusji np. w Shoutboxie lub zmiany tematu na fakt nie innowacyjności serwera lub czegoś podobnego ;)

MichQ
MichQ

koweq:

Jak to nie zwracają uwagi, masz na to dowody?

Jakby, zwracali uwagę to coś by w tym kierunku robili... a oni mają to gdzieś tylko wprowadzają update....

koweq
koweq

Tak samo jak twórcy innych gier wypuszczają update i wygląda to tak jakby się nie przejmowali crackami. Z tego co pamiętam to forum ma gdzieś zamieszczoną notkę o crackach a jeśli nie to... Warunki użytkowania VPS: art. 11. Zakazane jest dokonywanie przez Usługobiorcę następujących czynności: a) naruszanie praw osób trzecich w tym praw autorskich i pokrewnych; b) udostępnianie przez Usługobiorcę plików naruszających prawa autorskie lub inne prawa osób trzecich; h) wykorzystywanie oprogramowania bez posiadania ważnej licencji; i ew. c) instalowanie programów służących do omijania zabezpieczeń, dokonywania włamań i wszelkich czynności bezprawnych, takich jak skanowanie, portów, sniffing, spoofing, itp. Pod co podpada (pod to ostatnie nie jestem pewien bo w teorii omija się zabezpieczenia) tworzenie serwerów nonsteam. NIE DLA PIRACTWA!

NitroFuN
NitroFuN

To w takim razie należy zamknąć wszystkie serwery Minecrafta Non Premium :kappa:

Nie wiem jak działa serwer non steam HurtWorlda, ale wiem, że serwery non steam CS 1.6 działają na plikach pobranych prosto ze Steama (instaluje się klienta Steama i ściąga aplikacje), a graczy Non Steam na serwer wpuszcza dodatkowy plugin (z tego co pamiętam to nazywał się dproto) i wydaję mi się, że tak samo to działa na Hurt World, więc piractwo tak naprawdę jest tylko po stronie gracza, nie serwera.

koweq
koweq

Nie, na nonsteam hurtworld wpuszcza zmodyfikowana biblioteka steamapi

iAnty
iAnty

@koweq @Timo Zaakceptowany projekt MaRPG również będzie dla ludzi "non-premium", więc argument inwalida.

Jestem na nie ze względu na to, że projekt jest zwyczajny i szkoda pieniędzy na niego.

koweq
koweq

Tylko że MaRPG to minecraft a to to HurtWorld więc... Trochę inna polityka :v

iAnty
iAnty

Jaka inna polityka? Wersja "non-premium" jest nielegalna zarówno jak non-steam Hurtworld. Jak widzisz różnicę to ją podaj, bo żaden twórca tych gier nie popiera crackowania ich dzieła.

koweq
koweq

Notch akceptował crackowanie a twórcy HW nigdy nie popierali cracków xD

iAnty
iAnty

Minecraft jest własnością Microsoftu od 15 września 2014 roku i Notch od tego czasu nie ma nic do gadania. Zapraszam do zapoznania się z EULA.

edit1. Nie obchodzi mnie czy to był sarkazm, czy nie. I tak bym odpowiedział.

edit2. @Timo Skoro oskarżacie kogoś o to, że zakłada serwer na pirackiej wersji i ma to być powód wg Was do odrzucenia projektu (wnioskuję to na podstawie tego, że w ogóle o tym piszecie tutaj), to wypadałoby to robić chociaż obiektywnie. AvatarServ także jest non-premium i również nikt nie wyrażał swojego niezadowolenia z tego powodu.

koweq
koweq

To co napisałem było żartem o czym może świadczyć "xD" na końcu. Sam piractwa nie popieram i namawiałem @Marcoral do zrobienia MaRPG na wersję premium gry.

OFFTOP APELUJĘ BY MaRPG POWSTAŁO NA PREMIUM. Dziękuję.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie porównujmy tego serwera do innych, każdy przypadek rozpatrzamy osobno. Aktualnie rozmawiamy o Hw4c.eu, a nie o MaRPG.

MichQ
MichQ

iAnty:

Jestem na nie ze względu na to, że projekt jest zwyczajny i szkoda pieniędzy na niego.

Projekt jest zwyczajny? Mamy opracowane pluginy To jest notatka od mojego Technika:

Wprowadzenie waluty na serwer otwiera nam dużo możliwości na ulepszanie tego projektu. Użytkownik za każdą przegraną pełną godzinę na serwerze otrzymuje 10 BIGcoinsów. Gracze mogą zrzucać się wspólnie na eventy, aktualnie do gry dodane są 3 eventy. Jeśli gracze zbiorą daną ilość BIGcoinsów(koszt eventu) event się odpala. Loteria (Koszt: 2000฿), losuje graczy którzy dostaną detonator w zależności od ilości graczy online na serwerze. 50 graczy na serwerze -> event losuje 5 osób które dostaną 1x detonator (Na tej zasadzie, 20graczy-2graczy po 1xdeto) Albinos (Koszt: 2500฿), Przy każdych hangarach respi się 1x albinos, drop z niego: kolorki osobno po 20szt, deto, shotgun. EVIP (Koszt: 4500฿), losuje gracza który otrzyma rangę EVIP na 9 dni.

iAnty
iAnty

Nie mam wglądu do takich informacji jak te co przed chwilą zapodałeś. Takie rzeczy wstawia się w 1. wpisie... To co przedstawiłeś w tym momencie jest w porządku, ale wg mnie to nadal nie jest dużo.

Powodzenia, chociaż projekt pewnie zostanie odrzucony.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Brakuje efektu wow :\

MichQ
MichQ

Nieznajomy11:

Brakuje efektu wow :\

Trudno w Serwerze HurtWorld gdzie Pluginy nie są aż tak wspierane przez twórców zrobić coś ''wow''

anon10657637
anon10657637

To napisz własne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mówię tak, nie mówię nie, ale projekt najprawdopodobniej zostanie odrzucony, i to :bezkappy:

MichQ
MichQ

anon10657637:

To napisz własne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Em mam Technika od pisania Pluginów i uwierz nie jest to takie łatwe jak sobie myślisz

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

uwiesz

XD

MichQ
MichQ

Nieznajomy11:

XD

Mam dys-ortografie... Jakbyś był na moim miejscu nie było by ci tak miło 😃

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Każdy tak pisze. Dobrze, że nie napisałeś jak ktoś wcześniej, że masz jedną rękę w gipsie :kappa:

https://lvlup.rok.ovh/t/xpvp-autorski-serwer-chestpvp-na-1-9/311/#14

Dla kogoś kto się naprawdę stara o coś, dysgrafia w dzisiejszych czasach, do tego przy pisaniu na komputerze to pikuś.

MichQ
MichQ

Nieznajomy11:

Każdy tak pisze.

Ahhh ...... ''Każdy tak pisze.'' Heh.....

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nie uznaje czegoś takiego jak dysortografia, dla mnie jest to po prostu brak praktyki lub zwyczajnie lenistwo.

Na swoim przykładzie - kiedyś popełniałem bardzo dużo błędów i to naprawdę strasznych. Wraz z ilością praktyki - napisanego tekstu, np. używając różnych komunikatorów automatyczne do głowy wchodziło jak pisać poprawnie słowa. Tak, to jest to czego uczą dzieci (a przynajmniej uczyli, nie wiem jak teraz), czyli czytać książki - będzie się lepiej pisać. Problem w tym, że ja nigdy nie lubiłem książek, ale jak widać nie tylko książki uczą pisać.

Teraz jak widzę błędnie napisane słowo to od razu zapala się lampka, że ten wyraz brzydko wygląda i jest niepoprawny. Nie znam zasad ortograficznych, uważam, że nie ma potrzeby sobie nimi zasmiecac głowy. Przy bardziej egzotycznych słowach i tak takie reguły nam są na nic, bo prościej wpisać słowo w Google :slight_smile:

Nie każdy jest profesorem Miodkiem, ale poprawne pisanie to kwestia praktyki, nie znania zasad. Z tym jest jak z jazda na rowerze. Jak się wywrocisz to boli i zapamiętujesz, żeby starać się nie popełnić tego samego błędu. Potem już tego nie zapominasz, jeśli tylko jeździsz na rowerze co jakiś czas. Bo po takich 10 latach bez pisania, jest tak samo jak z rowerem, niby jeździć się potrafi, ale skakać tym rowerem to rady nie damy.

MichQ
MichQ

Nieznajomy11:

Nie uznaje czegoś takiego jak dysortografia, dla mnie jest to po prostu brak praktyki lub zwyczajnie lenistwo.

Na swoim przykładzie - kiedyś popełniałem bardzo dużo błędów i to naprawdę strasznych. Wraz z ilością praktyki - napisanego tekstu, np. używając różnych komunikatorów automatyczne do głowy wchodziło jak pisać poprawnie słowa. Tak, to jest to czego uczą dzieci (a przynajmniej uczyli, nie wiem jak teraz), czyli czytać książki - będzie się lepiej pisać. Problem w tym, że ja nigdy nie lubiłem książek, ale jak widać nie tylko książki uczą pisać.

Teraz jak widzę błędnie napisane słowo to od razu zapala się lampka, że ten wyraz brzydko wygląda i jest niepoprawny. Nie znam zasad ortograficznych, uważam, że nie ma potrzeby sobie nimi zasmiecac głowy. Przy bardziej egzotycznych słowach i tak takie reguły nam są na nic, bo prościej wpisać słowo w Google :slight_smile:

Nie każdy jest profesorem Miodkiem, ale poprawne pisanie to kwestia praktyki, nie znania zasad. Z tym jest jak z jazda na rowerze. Jak się wywrocisz to boli i zapamiętujesz, żeby starać się nie popełnić tego samego błędu. Potem już tego nie zapominasz, jeśli tylko jeździsz na rowerze co jakiś czas. Bo po takich 10 latach bez pisania, jest tak samo jak z rowerem, niby jeździć się potrafi, ale skakać tym rowerem to rady nie damy.

Jeżeli nie wierz to teraz mówimy o moim projekcie HW4C.EU troszkę twoja wypowiedź jest tu zbędna 😕

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Rozmawiamy o podejściu do zaprezentowania projektu, więc jak najbardziej pasuje. Jest ogólna, nie dotyczy tylko tego projektu, ale nadal to dobre miejsce na mój post.

MichQ
MichQ

Po prostu zrobiłem jeden błąd, który poprawiłem ...... A ty nie uznajesz dys-ortografii .....

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Poprawiłeś po zwróceniu uwagi, ale już w kolejnym poście popełniłeś podobny rażący błąd:

MichQ:

Jeżeli nie wierz


SystemZ:

Tu można zarzucić Ci ignorancje i IMHO będzie miało to podstawy.

Bo jeśli już mówię wprost, że jeśli ktoś się stara to może sobie przecież sprawdzać w google, a dodatkowo komputer jeszcze podkreśla błędy, to naprawdę D:

btw. znowu piszesz dziwnie dysortografia, tam nie ma myślnika

MichQ
MichQ

Nieznajomy11:

btw. znowu piszesz dziwnie dysortografia, tam nie ma myślnika

Chyba wiem jak mam napisane w papierach dys-ortografia tak?

MichQ
MichQ

Nie no dobra już mam tego dosyć ... Czepiasz się a sam napewno nie jesteś idealny ... już chyba wystarczy pisania o tej dysortogafii ? Już wystarczająco napisałeś? Jeżeli ponoć tak nie uznajesz dysorografii to dlaczego się tak sprzeczasz ze mną ? Ahhh 😕

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nikt nie jest idealny. Czepiam się, bo od tego tutaj jestem, a poza tym lubię się czepiać. Ba, kto nie lubi 😃

MichQ
MichQ

Nieznajomy11:

Ba, kto nie lubi 😃

No też racja....

LinGruby
LinGruby Pionier

Ale temat się wywiązał, ja osobiście na grach się nie znam ale tylko 2 słownie dwa podania które do mnie przemówiły a były ich dziesiątki i te dwa zostały zaakceptowane przez Michała @SystemZ ;-)

A ten nie powala na kolana sorry ale NIE

A jeden to sam chciałem nawet za sponsorować :-D

koweq
koweq

Nadal uważam że projekt się po prostu nie nadaje :slight_smile:

Pantoflarz
Pantoflarz

Czytam tą gównoburze, i zastanawia mnie jedno. Po co? W sensie, autor, zamiast bronić projektu albo zasłania się medycyną / problemami z życiem, albo technikami i innymi osobami.

To może zamiast Ciebie, sprowadziłbyś tu kogoś innego, kto przedewszystkim umie czytać i pisać w sposób zrozumiały? Nie chodzi o to że chce być chamski, ale takie odniosłem wrażenie po przeczytaniu Twoich postów, OP - że masz problem że się czepiamy, ale jak coś to masz 380373483443 wymówek aby się zasłonić. Skoro masz odpowiadać za poważny projekt, to wez się po prostu w garść :P

Co do projektu, czytam sobie ten temat od paru dni, i nie doczytałem się niczego co by mnie miało przekonać. Sorki, ale jeśli ty nie chcesz tracić czasu na napisanie słowa "będzie" (czyt. napisałeś "bd" i to w głównej prezentacji - tak z ciekawości, co zrobiłeś z czasem który zaoszczędziłeś? Jakieś haxy?) to ja nie mam po co marnować czasu abu próbować zrozumieć projekt ani ideę.

Pozdrawiam, życze sukcesów, jakiekolwiek one by były :P

Jestem na nie.

MichQ
MichQ

Pantoflarz:

autor, zamiast bronić projektu

Hemm nie bronię Projektu..... Cały czas odpowiadam....

MichQ:

To napisz własne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Em mam Technika od pisania Pluginów i uwierz nie jest to takie łatwe jak sobie myślisz

endrjoo96
endrjoo96

Stworzenie pluginu oczywiście jest trudne, ale nie niemożliwe. Jeśli masz zdolnego technika, to przemyśl z nim jakieś opcje większego urozmaicenia serwera, czegoś, na co inni nie wpadli. Póki co serwer nie jest bynajmniej innowacyjny, lecz najwyżej odróżniający się, a to nie wystarczy. Z tego, co tu widzimy, pełnisz rolę kogoś, którego zadaniem jest rozpromowanie serwera, utrzymanie kontaktu ze społecznością i zapewnienie współpracy. Jeśli tak, to średnio Ci idzie - przyjmij zatem rady kolegów wyżej i posiedź nieco dłużej nad tekstem, zgłębiając arkana poprawnej składni i ortografii, gdyż może Tobie wyjść to wyłącznie na dobre. Ja jestem póki co na nie, chyba że przedstawisz coś, co spowoduje, że moje kapcie spie$#%lą do drugiego pokoju :slight_smile:

anon10657637
anon10657637

MichQ:

Em mam Technika od pisania Pluginów i uwierz nie jest to takie łatwe jak sobie myślisz

  1. Nie zrozumiałeś zartu.
  2. Sam jestem programistą, wiem jak to wygląda.
MichQ
MichQ

Heh.. widocznie nie.... Pozdrawiam :D

MichQ
MichQ

endrjoo96:

przyjmij zatem rady kolegów wyżej i posiedź nieco dłużej nad tekstem, zgłębiając arkana poprawnej składni i ortografii, gdyż może Tobie wyjść to wyłącznie na dobre.

Dobrze... masz tutaj rację ..... Wraz z moim Technikiem i Administracją spróbujemy naprawić błędy i dodać coś innowacyjnego 😃

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt odrzucony