Ikony na TS3 większe niż 16x16

Poradniki
ts3
Znajak
Znajak Pionier

Witajcie, w tym poradniku pokażę wam jak wgrać na swój własny serwer ikony większe niż 16x16 (jako przykład posłużą mi ikony 32x32)

Na początku pokażę Wam jak takie ikony prezentują się na ts:

196x20 150x328

Jak widać powyżej ikony na pasku zostają 16x16 ale po prawej stronie ts'a są 32x32.

[UWAGA] Aby wgrać takie ikony wymagany jest dostęp do Query

W tym poradniku będę korzystał z programu "YaTQA", jest to program do zarządzania serwerem od strony Query (opiszę go dokładniej w jednym z następnych poradników). Program ten można pobrać ze strony twórcy: http://yat.qa/

Pierwsze co robimy to wypełniamy dane do Query: 620x90

Po zalogowaniu przechodzimy do wyboru serwera (zakładka Servers), wygląda to następująco:

690x462'

Następne wchodzimy w zakładkę "Permissions" gdzie wybieramy dowolną rangę (nie koniecznie tą do której chcemy wgrać ikonę), w prawym dolnym rogu w wyszukiwarce wpisujemy frazę "i_icon_id", klikamy dwukrotnie na pozycję "Value" w moim przypadku 500: 239x63

Pojawi nam się okno które wygląda następująco: 591x428

Teraz wystarczy nacisnąć przycisk "Add..." i wybrać interesujące nas ikony.

Gratujacje! Od teraz ikony są dostępne w oknie ts'a w permisjach (nie musisz ustawiać tych ikon przez "YaTQA")

Standardowo jeżeli macie pytania odpowiem na nie chętnie w komentarzu oraz możecie napisać swoje propozycje odnośnie poradników

Issei
Issei Pionier

Hm, interesująco to wygląda, może kiedyś się przydać, dzięki! :)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Znajak:

Aby wgrać takie ikony wymagany jest dostęp do Query

Czyli nie stety na serwerach TS3 od lvlup nie ma takiej możliwości, a szkoda 😔

LinGruby
LinGruby Pionier

adminek153:

Czyli nie stety na serwerach TS3 od lvlup nie ma takiej możliwości, a szkoda 😔

Stawiasz swój serwer na KVM i masz wszystko 😎

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

adminek153:

Czyli nie stety na serwerach TS3 od lvlup nie ma takiej możliwości, a szkoda 😔

Nie mogę się zgodzić, jak najbardziej jest dostęp do query na hostowanych serwerach. Uprawnienia są dość liberalne.

https://lvlup.rok.ovh/t/query-zarzadzanie-serwerem-glosowym/28

Jeśli dostajemy bana z powodu zbyt dużej ilości zapytań to wystarczy utworzyć ticket z prośbą o dodanie adresu IP do whitelisty.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Ojejku to nawet nie wiedziałem, nie doceniałem możliwości LVLUPa :) - przepraszam, mój błąd.