Ile gracie juz w MC?

Off topic
Krzychu102
Krzychu102

Zaczynam: Ok 1-2 ewentualnie 3 lata

luxDev
luxDev Pionier

od wersji około 1.2.1

Ale ogólnie, nie gram już w to, wchodzę tylko żeby testować pluginy, i takie sprawy.

Xepio
Xepio Pionier

Fajne pytanie :D ogólnie szczerze mówiąc, jestem chyba jednym z najstarszych graczy jakich spotkałem i nie widziałem aby ktoś zaczynał tak wcześnie jak ja i grał do tej pory.. a osoby które ze mną zaczynały grę nie grają w mc pewnie już od 4-5 lat :P Ogólnie to tak, pierwszą swoją wersje gry nie pamiętam ale to było pod koniec 2009 roku, i jak patrzyłem na stronie była to wtedy wersja Classic / Indev to były czasy że grały się wyłącznie na oficjalnej stronie mniecrafta by grać z ludzmi na MP itp.. :p najlepsze to że w tamtych wersjach było około 30 wszystkich itemów. To jakby nie patrzeć z minecraftem mam już 7 lat przegrane (nie raz robiło się pół roku przerwy itp..)

Fajne to były czasy :D

koweq
koweq

Ja zaczynałem w wersji 1.3.2 .

WoZZowskY
WoZZowskY

Ja od wersji 1.3.2

AutomattPL
AutomattPL

Beta 1.7.3! To już ponad 5 lat mojej gry minęło, nawet sobie sprawy tego nie zdałem! Pamiętam, jak 1.8 było wielką zmianą, która osobiście mi się spodobała :)

anon82750602
anon82750602

Z 4 lata...

kuba17ism
kuba17ism

Od bety 1.8, a premium mam gdzieś od 1.1 (lub coś koło tego).

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

W wersji 1.3.2 zacząłem poznawać całą magię minecrafta, grałem bardziej dla przyjemności z przyjaciółmi. Nie grałem w tedy zbyt wiele, tylko okazjonalnie. Od 1.5.2 zacząłem bardziej przykładać się do rozgrywki, miałem wiele propozycji współpracy i jakoś bardziej w tedy polubiłem tę grę.

Teraz w MC gram bardzo rzadko (nie tylko z powodu braku większej ilości czasu), polska scena niestety schodzi coraz niżej. Mam nadzieje, że jak powstanie MaRPG ta sytuacja trochę się zmieni.

Pozdrówka :slight_smile:

endrjoo96
endrjoo96

Dokładnie nie pamiętam, były to chyba pierwsze bety gry (pamiętam na pewno, że półpłytki rozwalało się kilofem xD). No i tak grałem bez większych przerw do oficjalnej wersji 1.5 czy jakoś koło tego, po czym bez przerwy byłem kimś w rodzaju administratora lub moderatora/technika na wielu serwerach, więc grą nie można było tego nazwać, bardziej to jakiś wolontariat xD Śmiało mogę stwierdzić 4 lata stażu ;)