Ile trwa przekaz środków

Pytania i problemy
paciorjr
paciorjr

Witam, ile mniej więcej wynosi czas oczekiwania na przekaz środków z portfela jednego konta na drugie?

HowWof
HowWof

"Odpowiedzi obsługi zwykle nie trwają dłużej niż 48h." Dodatkowo musisz podać kod potwierdzający z emaila więc może potrwać do 4-5 dni jednakże zazwyczaj zajmuje to 1 do 2 dni

paciorjr
paciorjr

Ciekawi mnie właśnie ilość ticketów / a czas reakcji. wiadomość z kodem została wysłana im 3minuty po ich odpowiedzi i tyle, cisza od prawie półtorej dnia. Na statystykach ticketów niewiele stąd dziwi mnie, ten powolny support.

brunoww22
brunoww22 Pionier

Nie ma czemu się dziwić. Ponieważ nad ticketami czuwa jedna osoba. A czasami dwie (do bardziej poważniejszych spraw)

paciorjr
paciorjr

Jestem w stanie to zrozumieć, ale ticketów według ich statystyk, jest mało. Nie wiem też ile pracy trzeba włożyć żeby przekazać takie środki z jednego konta na drugie, może wymaga to wielu skomplikowanych operacji, stąd moje ciekawskie pytanie. 😅😅

HowWof
HowWof
HowWof
HowWof

Ja używam że powinno być to zautomatyzowane tak samo mam ja chce zmienić adres IP vps i tak jestem pytany o potwierdzenie przy przelewie wplnów rozumiem ale w innych przypadkach nie ma to sensu dla mnie

brunoww22
brunoww22 Pionier

Miej na uwadze tez to, ze pracownicy lvlup maja rowniez inne obowiazki niz zajmowanie sie ticketami.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Jako, że odpowiedź na zadawane pytania została udzielenia, a dalsze posty mają na celu narzekanie lub wymuszenie szybszej odpowiedzi na zgłoszenie - zamykam wątek.