Ilość znaków przy tworzeniu ticketa

Rozwiązane
odrzucone, nagrodzone, panel-v2
ForgottenLord
ForgottenLord

Witajcie, próbowałem napisać ticketa w panelu LVLUP, ale po zredagowaniu go, wypełnieniu wszystkich pól, otrzymuje komunikat, żebym uzupełnił wszystkie pola z gwiazdka690x367

help

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Rownież miewam ten sam problem przy większym liście. Tymczasowym rozwiązaniem może być napisanie jednego zdania wstępu i dopisanie odpowiedzi do ticketu. Nie wiem czy mnie zrozumiałeś, jeśli nie - postaram Ci się to z obrazować.

Pozdrawiam

ForgottenLord
ForgottenLord

rozumiem. w sumie dobry pomysł, dzieki

koweq
koweq

Może trzeba zrefreshować (tak mi się czasem włącza pisanie po polskim angielskim xD) stronę? Albo jakieś inne... Tak z czystej ciekawości: jaką masz przeglądarkę?

ForgottenLord
ForgottenLord

Odświeżałem, podzielenie długiej wiadomości na dwie krótsze pomaga. Przeglądarka: Opera 39.0

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

"It's not a bug, it's a feature." Zapewnie Systemowi lepiej czyta się takie wiadomości niż wall of text.

koweq
koweq

No tak, pewnie użyłeś ponad 1000 znaków

ForgottenLord
ForgottenLord

Jeśli jest limit 1000 znaków tak jak piszesz to logiczniejszym byłby komunikat "twoja wiadomość jest za długa" a nie "wypełnij wszystkie pola z gwiazdką"

koweq
koweq

Leniwość xD

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

To znany nam błąd. Komunikat błędu jest taki sam dla zbyt małej oraz zbyt dużej ilości znaków. Ze względu na brak wsparcia dla panelu klienta v2 nie naprawimy tego już w v2, zrobimy to lepiej w v4.