ImToNy.pl | Wejdź i rozmawiaj. My zajmiemy się resztą

Zombie
ToNy
ToNy

http://i.imgur.com/HvdogxT.png?1

Witajcie, chciałbym wam przedstawić wynik mojej ponad 3 miesięcznej pracy. Serwer Teamspeak ImToNy.pl

Każdy kiedyś szuka/szukał serwera teamspeak dla siebie/drużyny. Jeżeli akurat szukasz takiego serwera, chciałbym zaproponować Ci mój serwer ImToNy.pl. Wejdź, zajmij miejsce i rozmawiaj! My zajmiemy się resztą. Ty, rozkoszuj się rozmową.

Nasza główna zaleta? Zautomatyzowanie

Większość funkcji jest obsługiwana przez autorskiego bota (Garry'ego). Gdy nie ma jakiegoś administratora, a chciałbyś akurat kanał prywatny, nie ma problemu! Serwer załatwi to za ciebie. Wystarczy tylko wejść na odpowiedni kanał i poczekać około 5 sekund.

Posiadasz klan i szukasz miejsca dla członków? Napisz do nas! Serdecznie witamy wszystkie klany mające szukające swojego miejsca. Jeżeli twój klan posiada ponad 10 członków, możemy Ci zapewnić twój własny kanał gildyjny z automatycznym nadawaniem rangi klanu. Nie musisz czekać na administratora! Bot nada nową rangę sam! Ktoś odchodzi od klanu? Wystarczy że wejdziesz na naszą stronę i możesz wygodnie edytować członków swojego klanu.

Rejestracja? Odbywa się automatycznie! Wystarczy że przesiedzisz na naszym serwerze 1 godzinę. Od tego momentu możesz założyć swój własny kanał prywatny, dodać rangi dodatkowe i więcej!

Ikony gier? Zmiana twoich ikon gier jest niezwykle prosta! Możesz to zrobić na 2 sposoby. Pierwszym jest wejście na naszą stronę WWW, zalogowanie się oraz wybranie ikon gier. Reszta zrobi się sama! Drugim sposobem jest po prostu wejście na kanał pomocy, tam administrator nada ci rangi samemu.

Jeżeli jeszcze nie jesteś pewien to poprostu wejdź na serwer i przekonaj się sam! Do usłyszenia!

NightmareFallen
NightmareFallen

Polecam serwer! Stabilny prosty bez udziwnień :slight_smile: Rozwaliła mnie ta muzyczka na centrum pomocy xD

m0e-ses
m0e-ses

Niestety automatyczne tworzenie kanałów nie działa, jestem zarejestrowany, wchodzę na ten kanał i nic się nie dzieje, czekałem 2 godziny, możliwe że coś źle robię, jednak według opisu dla mnie to nie działa.

ToNy
ToNy

Aktualnie serwer przenoszę na nową maszynę. Przepraszam za utrudnienia. Pełna parą wracamy 14.07 :slight_smile:

Pozdrawiam.

m0e-ses
m0e-ses

okej dziekuje za wyjasnienie i szybka odpowiedz 😃