Informacja o dostępności serwerów

Rozwiązane
nagrodzone, oferta, panel-v2
Kukubaczek
Kukubaczek

A więc tak, moim zdaniem informacja o dostępności danego pakietu powinna się pojawiać nawet jak nie mamy doładowanego portfela. Przykładowo chciałem skorzystać z promocji, doładowałem portfel po czym rozczarowałem się, ponieważ dana oferta niedostępna... Troszeczkę to nie fair w stosunku do klientów. Również informacja o czasie następnej dostawy/zwolnienia się serwera byłaby przydatna.

anon10657637
anon10657637

jak dla mnie to powinno być już dla panelu v3, a nie v2.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Oferta będzie dostępna wkrótce, w czym problem? Może wydawać się to rozczarowujące i nie fair, lecz lepsze jest to niż np. taki perfidny overselling, na zasadzie wpłacisz-kupujesz, gdzie wepchnęli by cię na załadowany w 101% węzeł :P

Kukubaczek
Kukubaczek

No Ok, ale podam taką sytuacje, ze po prostu chciałem skorzystać z promocji, wiec doładowałem portfel - promocja do północy - i po doładowaniu się okazuje, ze juz nie moge. Albo co w przypadku, gdy ktoś potrzebuje VPS na już, pilna sprawa. Patrzy się, fajna oferta. Doładowywuje portfel i... niedostępny serwer. A kasy juz u siebie nie ma, bo wtedy mógłby jeszcze skorzystać z innego hostingu i miec serwer "na już".

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Rozumiem niekomfortową sytuację gdzie przycisk "Zamów" w panelu klienta nie był aktywny gdy brakowało nam zasobów. Powodowało to sytuację gdzie klienci musieli polować na VPS.

Od dłuższego czasu jednak panel działa w tej kwestii inaczej. Przycisk zamawiania zawsze działa i dodaje zamówienie do kolejki. Oznacza to że jeśli kod promocyjny jest ważny, bez problemu można skorzystać z oferty a usługa zostanie dostarczona tak szybko jak będzie to możliwe.