Inny sposób kontaktu z supportem

Pytania i problemy
RycerzTyskiego
RycerzTyskiego

Yo. Czy jest możliwość szybszego kontaktu z supportem niż przez tickety? Chodzi o sprawy pilne, takie, które nie mogą czekać kilka dni na odpowiedź. Pozdro :P

BakuQ
BakuQ

W siedzibie :D

bopke
bopke Moderator forum.lvlup.pro

System ticketów jest niestety jedyną oficjalną metodą kontaktu z supportem

BakuQ:

W siedzibie obawiam się że nie jest to możliwe 😅

Jakub
Jakub

BakuQ:

W siedzibie 😃

Nie wprowadzaj w bląd, lvlup korzysta z tzw. wirtualnego biura.

RycerzTyskiego:

Czy jest możliwość szybszego kontaktu z supportem niż przez tickety? Nie

Championes
Championes

Jaki dzień? Mi odpisują zawsze do 8h

RycerzTyskiego
RycerzTyskiego

Mi od dwóch dni w ważnej sprawie nie odpowiedzono jeszcze xD

Championes
Championes

Może ta sprawa nie jest aż taka ważna jak się tobie wydaje.

RycerzTyskiego
RycerzTyskiego

Jest bardzo ważna, tak to bym nic do tego nie miał ;P

KrEdEnS
KrEdEnS Moderator Freebies

Opisz tutaj, może społeczność na forum jest w stanie Ci pomóc.

RycerzTyskiego
RycerzTyskiego

Chodzi o blokadę serwera przez ATTACK:TCP_SYN. Pisało w zarządzaniu przy gotowości, że niby wymaga opłacenia, ale opłacenie nic kompletnie nie dało a serwer jest niby "włączony". W mailu który został mi wysłany pisało o zgłoszenie się przez tickety. Problem polega na tym, że po kontakcie przez tickety od wczoraj od 8mej rano odpowiedzi nie otrzymałem do teraz. Na serwerze nie grają 3 osoby tylko żebym mógł to zignorować, takie coś oznacza wręcz straty. Stąd moje pytanie o inny kontakt przy pilnych sprawach bo jeżeli sprawy takie jak ta wrzucane są w ticketach do jednego wora ze sprawami pokroju "pytania przed zakupem" to to nie jest normalne

KrEdEnS
KrEdEnS Moderator Freebies

RycerzTyskiego:

Chodzi o blokadę serwera przez ATTACK:TCP_SYN.

Twój serwer najwidoczniej został zablokowany przez wychodzący atak DoS.

RycerzTyskiego
RycerzTyskiego

Wątpie. Zresztą nie o to mi chodzi żeby dochodzić do wniosku co spowodowało blokadę tylko o brak odpowiedzi supportu na ticketach i inną możliwość kontaktu 😛

KrEdEnS
KrEdEnS Moderator Freebies

Jeżeli dostałeś maila o wychodzącym ataku to tak, twój serwer został zablokowany :)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

@RycerzTyskiego Dzięki za wątek, zwrócił moją uwagę tak więc zamiast odpisywać na zgłoszenia to poświęcę czas na odpisanie tutaj :>

Czy jest możliwość szybszego kontaktu z supportem niż przez tickety?

Forma kontaktu z obsługą jest podana w regulaminie.

Tak na marginesie - z obsługą można sobie pośmieszkować choćby na Discord. Jest to jednak nieformalny sposób, niedotyczący poważnych biznesów. Niestety niektórzy nie rozumieją że na Discord jestem "po pracy" i nagminnie męczą mnie (oraz nie tylko tam). Nie pracuję 24/7, godziny pracy też są podane w regulaminie.

Jak ktoś chce spowiedź z tego jakie mam metody pracy to może czas na oficjalną deklarację? Jutuberzy się przyznają jak wygląda ich dzień to może ja też powinnam :harold:

jeżeli sprawy takie jak ta wrzucane są w ticketach do jednego wora ze sprawami pokroju “pytania przed zakupem” to to nie jest normalne

Nie są, bo są odpowiednie kategorie dla danych problemów. Specjalnie pomogłam je tworzyć tak żeby mi samej było łatwo na pierwszy rzut oka stwierdzić które sprawy są pilne.

Niestety niee każdy potrafi z nich skorzystać co ma odwrotny efekt i utrudnia mi to pracę :frowning_face:

I nie, pole do wpisania własnego tytułu nie zda egzaminu, już to było i nie do końca działało. Obecne tytuły są w miarę ogólne, tak żeby na szybko coś wybrać. Bo rozumiem że jak się pali to umiejętność języka polskiego spada o połowę, sama tak mam :x

co spowodowało blokadę

Na pewno był mail z raportem.

Od siebie tylko dodam że ostatnio otrzymaliśmy "wylew" od OVH i siedzę i analizuję czy to co oni zrobili ma sens czy nie. Póki co analiza wstrzymana bo muszę wyjaśnić tutaj kilka spraw :slight_smile:

brak odpowiedzi supportu na ticketach

Czy minęło 48h? Zdarza mi się ten termin przekroczyć, najczęściej jest to spowodowane chęcią bycia człowiekiem i posiadania wolnego weekendu. Tak więc w poniedziałki "są zaległości", przyznaję się bez bicia. Obecnie mamy czwartek więc nic nie powinno być "po terminie". Jak coś to jest Grafana, żeby nie było że kogoś może w balona tu robię.

Jeżeli masz kilka otwartych zgłoszeń to odpowiedź dostaniesz osobno na każde z nich. Jak coś to duplikaty wydłużają mi pracę, ale na pewno Ciebie to nie dotyczy :slight_smile:

Uff, no mam nadzieję że to rozwiało wszystkie wątpliwości :slight_smile:

RycerzTyskiego
RycerzTyskiego

Aylin:

Niestety niee każdy potrafi z nich skorzystać co ma odwrotny efekt i utrudnia mi to pracę :frowning_face:

I nie, pole do wpisania własnego tytułu nie zda egzaminu, już to było i nie do końca działało. Obecne tytuły są w miarę ogólne, tak żeby na szybko coś wybrać. Bo rozumiem że jak się pali to umiejętność języka polskiego spada o połowę, sama tak mam :x Ja po części rozumiem tych którzy rzekomo nie potrafią z nich korzystać skoro nie ma np. kategorii "inne" - nikt nie będzie specjalnie starać się celować w coś co najbardziej (ale jednak nie) przypomina swój problem i rozmyślać czy to na pewno to tylko wybierze intuicyjnie. Może zamiast zdejmować blokadę tematu, czego nawet nie oczekuję ale okej, dodacie "inne zgłoszenie"? Na pewno polepszyłoby to czytelność dla wielu użytkowników

Aylin:

Na pewno był mail z raportem. Jak już napisałem wyżej - nie napisałem tego wątku w celu wyjaśnienia za co blokada. Nie o to mi chodzi więc nie ma potrzeby się do tego odwoływać.

Aylin:

Od siebie tylko dodam że ostatnio otrzymaliśmy “wylew” od OVH i siedzę i analizuję czy to co oni zrobili ma sens czy nie. Póki co analiza wstrzymana bo muszę wyjaśnić tutaj kilka spraw Jest gdzieś info o tym "wylewie" i o możliwych przerwach w usługach? Bo skoro to aż na taką skalę że nazywa się to "wylewem" to informacja powinna gdzieś być, chętnie bym przeczytał i do tego dostosował swój serwer odpowiednio powiadamiając jego społeczność, którzy tak samo jak ja nie wiedzą o co chodzi

Aylin:

Czy minęło 48h? Nie, ale nikt nie chciałby czekać ze sprawami gdzie wywala serwer 48h, szczególnie jeżeli ktoś na swojej sieci miałby przemiał kilkuset graczy dziennie. Przez takie 48h straty pieniężne takiego serwera byłyby ogromne. Z tego też względu jestem za odseparowaniem takich zgłoszeń od tych mniej znaczących dodając chociażby kategorię związaną z blokadą serwera - przecież to właśnie z maila który przychodzi przy blokadzie wynika, że należy otworzyć ticket. Jaki? Nie wiadomo.

Aylin:

Zdarza mi się ten termin przekroczyć, najczęściej jest to spowodowane chęcią bycia człowiekiem i posiadania wolnego weekendu. Tak więc w poniedziałki “są zaległości”, przyznaję się bez bicia. No to wiadomo, nie mam tego za złe, każdy jest człowiekiem, doskonale to rozumiem :P Gdyby było to w weekend to rzecz jasna nawet bym się tym jakoś szczególnie nie przejmował (a przynajmniej nie tak jak teraz) ale miało to miejsce w środku tygodnia

BrainyX
BrainyX

Myślę że najlepszy kontakt jest przez discord , tylko trzeba mieć rangę a o nią staram się już od kilku miesięcy ;(

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.