inPVP.eu - Jesteś odważny stanąć do Walki ?

Zombie
współpraca-odrzucone
Natus
Natus

Nazwa projektu

inPVP Serwer Practice wprowadzający nowości do Polskiej społeczności

Cel

Stworzenie serwera jakiego jeszcze nie ma w Polsce. Gdzie będzie wiele trybów które jeszcze po części nie zawitały w Polsce.

Co udało nam się zrobić

Zakupiliśmy od programistów zoptymalizowane pluginy i niektóre napisaliśmy. Otrzymaliśmy plugin wymagający od graczy Paczki BlazingPack (najlepszej paczki)

Plany

Chcemy niebawem wystartować z serwerem lecz musimy mieć bardzo dobrą maszyne aby utrzymać przewidywane ilości graczy (200-300osób minimum)

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

nie rozumiem?

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

nie rozumiem?

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer VPS 16GB RAM który utrzyma duże ilości graczy i da możliwość tworzenia od 200 aren do nawet większych ilości (co zależy od ilości graczy) przez nasz plugin.

Co mogę zaoferować w zamian

Na naszej stronie zamieścimy banner z logiem lvlup.pro (napiszemy że jest to główny sponsor naszych serwerów) oraz w grze będzie wyświetlana co jakiś czas pewnie 5-10minut wiadomość z linkiem do waszego hostingu oraz informacja że Sponsorujecie nasze serwery.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Tworzymy serwer na którym będą tryby których nie ma w Polsce. Practice PVP który pozwoli trenować na wielu trybach z wielką optymalizacją, bez pustych hitów (chodzi o to że na wielu serwerach są puste hity czyli jak bijesz niektóre uderzenia nie biją innego gracza ale u nas tego nie ma) Jeszcze w przyszłości jak practice pvp się rozwinie to chcemy stworzyć wiele innych trybów które będą unikalne i jedyne w swoim rodzaju.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Natus:

nie rozumiem?

Natus:

nie rozumiem?

No jak nie rozumiesz to bardzo mi przykro, nie licz, że ktoś ciebie zrozumie ;P

Jeśli jakiegoś serwera nie ma w polsce, a jest tego pełno za jej granicami, to nie jest to coś unikalnego. Wątpię, żeby lvlup celowało w projekty, które odtwarzają popularne rzeczy z krajów angielskojęzycznych.

LinGruby
LinGruby Pionier

Natus:

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

nie rozumiem?

a co jest nie zrozumiałe ;-) przecież napisałeś

Natus:

Zakupiliśmy

no to sam zakupiłeś czy jest was więcej ;-) ( może jacyś YT-er też weźmie udział? )

Natus:

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

nie rozumiem?

a może jest ktoś kto jeszcze weźmie udział w projekcie ;-)

a jakieś ss z tego co już zrobiliście? czy tylko zakupy plugin-ów i nic po za tym?


a co do całości to nie mam nic wyjątkowego jak dla mnie ( pisze czysto o samej prezentacji bo na grach się nie znam )

i puki co na NIE ode mnie

koweq
koweq

Nic ciekawego ani innowacyjnego, raczej nie.

stefanik11
stefanik11

Tak jak moi poprzednicy - niestety, ale jestem na nie. Mogłeś się bardziej postarać przy prezentacji, jak i samym pomysłem na serwer.

Pantoflarz
Pantoflarz

jestem na nie. Nic unikatowego, brak opisania - nie.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Witam :) Jako "stary wyjadacz" muszę się wypowiedzieć?

Natus:

Serwer VPS 16GB RAM Po jasnego grzmota z niebios po co tyle? XDD

Natus:

nie rozumiem? No ja też w ogóle nie rozumiem.

Natus:

Zakupiliśmy od programistów zoptymalizowane pluginy i niektóre napisaliśmy. Otrzymaliśmy plugin wymagający od graczy Paczki BlazingPack A sami nie mogliście napisać? BlazingPack to przeżytek, można go już w łatwy sposób ominąć.

Natus:

200-300osób Hehe... nie.

Jestem na nie, sam projekt się skazał na śmierć.

iAnty
iAnty

Nie - za wysokie wymagania, projekt jest beznadziejny pod każdym względem, autor nie rozumie części formularza.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

No nie żartujmy sobie

MichQ
MichQ

Natus:

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

nie rozumiem?

Natus:

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

nie rozumiem?

Ja też nie rozumiem :P

Natus:

Serwer VPS 16GB RAM Ale że aż tyle ? Co ty tam będziesz robił z 16GB

Poza tym nic specjalnego... Na NIE

Marcoral
Marcoral Pionier

DBanaszewski:

Po jasnego grzmota z niebios po co tyle? XDD

MichQ:

Ale że aż tyle ? Co ty tam będziesz robił z 16GB

Myślę, że dlatego, że te tryby są "wielce zoptymalizowane" 😆

Natus:

pozwoli trenować na wielu trybach z wielką optymalizacją

happi
happi

Natus:

Tworzymy serwer na którym będą tryby których nie ma w Polsce. Practice PVP Za granicą takie serwery są jak u nas easyhc, codziennie wychodzi nowy.

Żadnych konkretów, a za duże wymagania. Może przydałoby się napisać na co te pluginy macie, jak chcecie rozwijać w przyszłości serwer (to też jest plan). No i powątpiewam, że taki serwer zwróciłby koszty maszyny.

Natus
Natus

Odpowiem wam jasno że nikt z was tego nie zrobi i nawet na serwrze nie byliscie i nie wiecie co tam jest itp :D

koweq
koweq

Natus:

Odpowiem wam jasno że nikt z was tego nie zrobi

Jest tu wiele osób zaznajomionych z Javą które nie zrobią tego bo zwyczajnie to słaby pomysł. Jeśli chcesz pokazać co takiego "super" zrobiłeś to daj screena lub filmik

iAnty
iAnty

To daj screenshoty/opisz to/przedstaw na filmie, halo. To Ty udowadniasz, że Twój projekt jest unikalny, a nie my, że nie jest.

mrmaxim3
mrmaxim3

Trochę mało informacji i konkretów. Może gdybyś wszystko bardziej opisał byłoby lepiej.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucone