Instalacja Poczty Internetowej na VPS OpenVZ

Zombie
squirrelmail
WoZZowskY
WoZZowskY

Witam, mam pytanie czy mógłby ktoś mi pomoc w zrobieniu Poczty Internetowej na VPS z góry dziękuję :).

Fallen
Fallen Pionier

Całego serwera czy tylko samego clienta?

WoZZowskY
WoZZowskY

Tak abym miał mój mail np info@mojadomena.pl i żebym mógł odbierać i wysyłać mail'e z panelu www np squirellmail'a czy cos takiego.

Fallen
Fallen Pionier

Hmm. Teraz troszkę namieszałem na swoim VPS ale w nocy zrobię szybki reinstall i powinien przy okazji pojawić się poradnik :)

WoZZowskY
WoZZowskY

Dzieki ratujesz mi tyłek :)

WoZZowskY
WoZZowskY

Witam, otrzymam jakiś poradnik dotyczący tematu ? Przyznam że bardzo mi się śpieszy Pozdrawiam

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Interesowałby Cie proadnik dotyczący instalacji SquirrelMail'a na VPS? Jeśli tak, to mogę sie poświecić i takie cos zrobić.

WoZZowskY
WoZZowskY

Tak bardzo bym prosił

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Zacząłem pisać poradnik, lecz znalazłem ładnie opisany filmik - trzymaj:

https://youtu.be/6nEPA8BQwAU

Mam nadzieje, że Ci pomoże.

WoZZowskY
WoZZowskY

Wielkie dzieki ! Temat do zamknięcia!

WoZZowskY
WoZZowskY

Witam Już zakładałem podobny temat lecz został on zamknięty. Czy mógłby ktoś krok po kroku komenda po komendzie napisać mi jak zainstalować swoją pocztę na VPS typu info@mojadomena.pl Poprzednia metoda zadziałała ale nie do konca wyskakiwały błędy. Mój system na VPS Ubuntu 14.04 64bit. Z góry dziękuję za odpowiedź !

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Dlatego właśnie nie powinno zamykać się tematów ;)

Może taka podstawowa konfiguracja coś zdziała:

http://www.haveyoutried.it/2012/07/podstawowa-konfiguracja-vps-lamp-ftp-poczta-ispconfig3/

Powodzenia ;)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

WoZZowskY:

Już zakładałem podobny temat lecz został on zamknięty.

Owszem, zamknęłam, na Twoją prośbę. Nauczka dla mnie, żeby nikogo nie słuchać, nawet jeśli jest święcie przekonany że temat został już wyczerpany. Mea culpa 😦

Może magia Discourse zadziała i uda mi się połączyć ten wątek z poprzednim, ale niczego nie obiecuję. EDIT. Okej, udało się połączyć wątki, tamten elegancko się zamknął, a tutaj można kontynuować.

NightmareFallen
NightmareFallen

@WoZZowskY Z tego, co pisałeś wcześniej to trzeba ci hostingu strony + konta pocztowego np. info@twojadomena.pl. Wystarczy, że zakupisz hosting strony na lvlup.pro lub gdzieś indziej i po przepięciu serwerów dns możesz sobie takie konto pocztowe założyć. Pisałem do cb i oferta nadal aktualna, mogę ci udostępnić hosting strony :slight_smile: kontakt do mnie masz na pw.