Instalacja serwera Minecraft na VPS

Zombie
Milogamming
Milogamming

Siemanko,wiecie jak zrobić minecraft vps? prosze o proste napisanie bo jestem tu nowy w jakim programie komendy i jak jest jakaś komenda to obok ma pisać do jakiego programu jakie programy som potrzebne i wogule {😄 prosze o szybkom odpowiedz

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

https://lvlup.rok.ovh/t/instalacja-serwera-minecraft-na-vps-dedyku/248 Szybka odpowiedź, wyszukiwarka na górze nie boli :)

Milogamming
Milogamming

@Timo no ale ja tego nie ogarniam tam nie ma wszystkiego napisane :{

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Tak naprawdę to możesz kopiować komendy :P Jeżeli nie możesz sobie poradzić, powiedz gdzie się zatrzymałeś i co Ci sprawia trudność ;)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ale czego ci brakuje? Czego tam nie ogarniasz? Wszystko jest ładnie, przejrzyście i logicznie napisane.

Milogamming
Milogamming

@Timo @DBanaszewski troche boje się ryzykować tego bo pewnie popsuje szkoda że ktoś z was nie mugł mi to zrobić :{

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Mógł* ;) Jak chcesz, zapraszam na priv - mogę Ci dokładnie wytłumaczyć o co chodzi. Regulamin zakazuje podawania komukolwiek jakichkolwiek danych, więc nie zrobię tego za Ciebie.

Milogamming
Milogamming

@DBanaszewski ty pierw napisz coś bo ja nie umiem :{

luxDev
luxDev Pionier

DBanaszewski:

Regulamin zakazuje podawania komukolwiek jakichkolwiek danych

Nie do końca :) jeśli ktoś chce to może komuś podać, tylko jak coś się stanie nie po myśli założyciela konta to już jego problem.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nic nie zepsujesz, a nawet jeśli celowo wpiszesz rm -rf * to możesz zrobić reinstall VPSa jednym kliknięciem.