Interal Exception io.netty.handler.codec.decoderException: the recived string lenght in longer that maximum allowed (19 > 16-)

Zombie
vps
Milogamming
Milogamming

Jest taka sprawe, że mam mój serwer mc vps na lvlup.pro i jak wbijam na mój serwer to piszę mi: Interal Exception io.netty.handler.codec.decoderException: the recived string lenght in longer that maximum allowed (19 > 16-), Czyli po polsku to znaczy: Wyjątek wewnętrzny io.netty.handler.codec.decoderException: odebrany ciąg o długości dłuższej niż dozwolone maksimum (19> 16-)

I co mam z tym zrobić?! Cały czas z Timo próbujemy coś z tym zrobić no głównie on 😛 więc jeśli ktoś wie co zrobić, aby to działało to pisać pod tym tematem : slight_smile: lub na priv proszę o jak najszybszą odpowiedx

koweq
koweq

korzystacie z pluginu Citizens?

EDIT: https://bugs.mojang.com/browse/MC-39731

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie ma pluginu Citizens, ClearLaga też nie ma.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

czyzby za dlugi tab starej wersji funnyguilds?

Milogamming
Milogamming

Nieznajomy11:

czyzby za dlugi tab starej wersji funnyguilds? Mam nowom wersje Funnyguilds

DoreK
DoreK α-tester v3

proponuję zainstalować nowy słownik ortograficzny Pokaż konfigurację FunnyGuilds

luxDev
luxDev Pionier

Najlepiej by było gdybyś zobaczył w konsole, może tam też coś ciekawego będzie.

kubus
kubus

Za długi tab w FunnyGuilds.

luxDev
luxDev Pionier

Milogamming:

Interal Exception io.netty.handler.codec.decoderException: the recived string lenght in longer that maximum allowed (19 > 16-), Czyli po polsku to znaczy: Wyjątek wewnętrzny io.netty.handler.codec.decoderException:

Sory, ale ja tutaj nic nie widzę o funnyguilds, a ty już z fusów mówisz jak byś był wszechmogącym. Może być to String od Taba, moze być to String od sidebaru, lub innych tego typu rzeczy.

Co do autora, podaj konfigurację lub sprawdź ją sam czy nie jest na 100% nic dłuższego niż 16 znaków, gdy nic nie znajdziesz możesz jeszcze wejść w Scoreboard.dat i poszukać :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Wcześniej sypało errora przy wejściu z AuthMe, ale już tego nie ma. Podsyłam: https://pastebin.com/kakiQkeK Wszystkie pluginy są na aktualnej wersji, dostosowanej do wersji spigota. Serwer stoi na 1.7.10 obsługującym 1.7 - 1.8.