Intogame.pl

Zombie
xWarriorpl
xWarriorpl

undefined

Tadzio
Tadzio

Kolejny serwer teamspeak ...

koweq
koweq

Co można powiedzieć, teraz to co jest wymienione jest na większości TSów...

xWarriorpl
xWarriorpl

Nie wszystko. Na większości serwerów są dzieci w administracji u nas wszyscy mają ponad 18 lat.

Tadzio
Tadzio

ii? Serwerów tsa jest juz za dużo wiec po co kolejny?

koweq
koweq

oh, innowacja. Bo przecież jak ktoś ma 18 lat to NA PEWNO jest ogarnięty a te dzieciaczki z gimbazy to, tfu, co to jest. Nie wiek jest ważny tylko ogarnięcie, czemu tak dużo ludzi tego nie pojmuje? :v

luxDev
luxDev Pionier

Nie rozumiem troche tak jakby, shit stormu w tym wątku, w końcu to Projekty użytkowników, niech sobie tam pisze kij wie co, ważne żeby to był jego projekt ;)

Co do projektu, słaba prezentacja, reszta luzik :)

koweq
koweq

luxDev:

shit stormu

btw. jeden nieco bardziej agresywna odpowiedź (bo mnie wkurza to przekonanie że 18 lat = ogarnięty) nie oznacza od razu shitstormu

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Z doświadczenia wiem, że najgorsze osoby trafiają się w przedziale 16-20. Może niektóre młodsze nie rozumieją pewnych rzeczy, ale przynajmniej zazwyczaj nie są tak zatraceni w swojej doskonałości lub krytyce wszystkiego co się rusza (ludzi) oraz pomysłów.

Wiele razy zdarzało mi się, że taka na pozór dobra osoba trafiala do administracji, ale tydzień - dwa później robiła zamieszania i wywoływała kłótnie.

Dodatkowo takie osoby są często msciwe i po odebraniu rangi próbują za wszelką cenę zaszkodzić.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

"który nie padnie po miesiącu" XD No taki serwer jak serwer. Prezentacja średnio-słaba, sama grafika z mało czytelnymi napisami.

LinGruby
LinGruby Pionier

To jest projekt jak wspomniał @luxDev wiec o co te spiny jakby to było w dziale innym dotyczącym sponsoringu to bym był na NIE ale w takim wypadku ze to to projekt to niech tworzy a nuż mu się powiedzie i będzie miał po 300-400 osób ;-)


A co do wieku wszyscy pewno nie wiedzą ja mam po 40-ce i mogę powiedzieć że w wieku 15-16 lat też są już nie dzieci tylko myśląca młodzież większość pewno wie kogo mam na myśli ;-)

ot tyle


a @xWarriorpl powodzenia w projekcie ale jakbyś pokazał jakieś screeny to też by ładniej wyglądało ;-)

xWarriorpl
xWarriorpl

Zmiany na serwerze:

  • Trwa poprawa wyglądu.
  • Automatyzacja kanałów i rang.