ItemShop online

Zombie
kserkses70
kserkses70

Da się zmienić wygląd strony internetowej serwera chodzi mi o zakładkę ItemShop w pakiecie Serwera Minecraft?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Mozesz stworzyć swój własny sklep pod API LVL UP. Ten który obecnie jest w użyciu przez hosting nie moze bć zmieniony.

kserkses70
kserkses70

A dasz link do jakiegoś poradnika?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

O możliwościach sklepu poczytasz w tym wątku: https://lvlup.rok.ovh/t/itemshop/69

Jakiego poradnika szukasz?

kserkses70
kserkses70

Ok thx

kserkses70
kserkses70

Ej mam problem zrobiłem stronę w html z grafiką własną wrzuciłem wszystkie pliki do folderu gdzie mam stronę razem z obrazami ale obrazki się nie ładują tylko sam tekst dlaczego jak to naprawić?

Dodatkowo testowałem ją w pajączku i wszystko działało.. Grafikę trzeba gdzie indziej wrzucić??

JanekJaran
JanekJaran

Musisz pamiętać o zachowaniu takiej samej struktury i ścieżek, jakie podałeś do tych grafik. Tak z ciekawości dasz linka?

kserkses70
kserkses70

Już to ogarnąłem JanekJaran ale mam problem bo nie wiem jak połączyć skrypt z html... Mam gotowy skrypt.

JanekJaran
JanekJaran

Proszę:
[code] tutaj osadzasz skrypt

[/code] (bez tych kropek. Miałem problem z wyświetlaniem się tego w poście)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Umieść html w [code], pre też chyba działa

JanekJaran
JanekJaran

Dziwne, jak próbowałem użyć tagu code z HTML to nie działało, a to code z BBcode działa.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

[code] // Content here [/code]

// Content here

Mi się wydaje, że jednak działa :D

JanekJaran
JanekJaran

hmmm.... A może jakąś głupią literówkę zrobiłem? Nie wiem czy to coś zmienia, nawet wątpię, ale dałeś od nowej linii?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

[code]zawartość[/code]

Offtop się robi :v

JanekJaran
JanekJaran

Już wiem co robiłęm nie tak. pisałem skript, zzamiast script Faktycznie mały offtop, więc uznajmy, że piszemy po ostatnim poście tutaj. Ewentualnie założę o tym wątek. Działa, właściwie czemu code nie działa

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

JanekJaran:

pisałem skript, zzamiast script

Nadal by było wyświetlane.

W3C docs

[quote]pre: The PRE element tells visual user agents that the enclosed text is "preformatted". When handling preformatted text, visual user agents:

May leave white space intact. May render text with a fixed-pitch font. May disable automatic word wrap. Must not disable bidirectional processing.

code: Designates a fragment of computer code.[/quote]

kserkses70
kserkses70

A skrypt zapisać w notatiku tylko dodać Rozszerzenie .js ???

JanekJaran
JanekJaran

Utwórz nowy wątek, bo tu się offtop tworzy.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Akurat w tym przypadku jesli nie rozmawiamy o formatowaniu na forum nie jest to offtopic 😛

kserkses70:

A skrypt zapisać w notatiku tylko dodać Rozszerzenie .js ??? Skrypt javascript mozesz osadzic bezposrednio w znaczniku [code]Tutaj[/code] lub dodac go w ten sposob: [code][/code] gdzie skrypt.js to sciezka do pliku w ktorym umiescisz tresc.

kserkses70
kserkses70

Ok thx

kserkses70
kserkses70

wpisałem tak jak nieznajomy napisał zamiast sktypt.js wpisałem plik.js tak mój się nazywa i nic...

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Najprościej byłoby wstawić skrypt bezpośrednio w kod.

kserkses70
kserkses70

Jak?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

kserkses70:

Jak? Nieznajomy11:

Udam, ze nie pisalem tego wczesniej :P