Jak działa zaplanowany restart MC?

Zombie
Lempik
Lempik

Ustawiłem w harmonogramie automatyczny restart serwera o określonej godzinie - 13:00. Guzike jest zielony z napisem "włączony" (wcześniej był czerwony), a jednak serwer ani wczoraj ani dziś się o określonej porze nie zrestartował. Co robię źle?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Generalnie implementacja autorestartu MC w panelu v2 przyznam jest dość kiepska i czasami może wymagać interwencji obsługi. Utwórz ticket, przyjrzę się temu.

Lempik
Lempik

Dziękuję bardzo za odpowiedź, ticket założyłem.

Lempik
Lempik

Czy coś zostało zmienione w implementacji autorestartu? Bo autorestart nie działał, a teraz dwa dni po sobie mi się serwer automatycznie zrestartował o zaplanowanej godzinię (4.00).

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Może coś się działo z hostem, jakieś niedostępności były ostatnio może przez to

Lempik
Lempik

No ale autorestart mi nie działał od założenia hostingu, czyli od ok. połowy kwietnia. Ten wątek zakładałem 24 kwietnia.

Lempik
Lempik

Przez trzy tygodnie automatyczny restart działał. Potem otrzymałem wiadomość: "Twój serwer prawdopodobnie zbyt często się crashował i w trosce o Twój serwer oraz innych użytkowników musieliśmy wyłączyć funcję autorestart po crashu, zerknij czy serwer nie ma błędów w konsoli [...]" Napisałem ticket, otrzymałem odpowiedź, że panel v2 w kwestii restartów ma kilka błędów. No i teraz automatyczny restart znowu nie działa. Nie piszę tego jako skargę, tylko, gdyby ktoś miał podobne doświadczenia, to może mu ta wiadomość pomóc.