Jaki bot na Team Speak 3?

Pytania i problemy
Pzjvc
Pzjvc

Cześć. Szukam działającego bota na serwer ts3. Próbowałem kilku starszych i żaden nie chciał działać. Chce, aby miał on funkcje liczenia czasu spędzonego na serwerze

anon82274658
anon82274658

Cześć, nie ma czegoś takiego po wpisaniu w Google „BOT TS3 darmowy”? Nie zajmuje się tematem TeamSpeaka, także ciężko mi tutaj coś doradzić. Może poczekaj na pomoc osoby która jest obeznana w temacie TS3.

Pzjvc
Pzjvc

Jest, kilka starszych botów które chyba nie działają albo ja ich po prostu nie potrafię zainstalować

brunoww22
brunoww22 Pionier

Polecam GBOT, sam korzystam od wielu lat.

Pzjvc
Pzjvc

Próbowałem go i nie chciał działać, podasz może jakiś kontakt do siebie i pomożesz ogarnąć?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

A na czym polegał probłem? Utwórz nowy wątek i opisz o co chodzi, spróbujemy pomóc.

Pzjvc
Pzjvc

Zaraz spróbuję go postawic drugi raz i opisze dokładniej co nie działa

Pzjvc
Pzjvc

Wgrałem Gbota, odpalił się i wszedł na serwer, chciałem coś zmienić w configu, wyłączyłem go i już się nie chce łączyć error w core.php to ERROR: You got banned from server. Connection closed.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ten błąd za dużo nie mówi, ale najprawdopodobniej nie dałeś botowi odpowiednich uprawnień i został on zbanowany. Boty wykonują dużo operacji i wymagają zniesienia im rate limitów.

Pzjvc
Pzjvc

Ogarnalem to, wystarczylo chwile poczekać, bot jest połączony, wysyła wiadomość powitalną ale nie daje rankingu w kanałach które do tego ustawiłem

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.