Jaki silnik wybrać? (minecraft)

Pytania i problemy
xotriks
xotriks

Witam pytanie jest takie korzystałem do tej pory z purpur'a i mialem problem z /ver i /purpur version ludzie na DC kazali mi wyslac /timings paste przed tym zaktualizowalem go do najnowszej wersji.. i wtedy chciałem wysłać to oni napisali że wspieram pirackiego minecrafta i mnie zbanowali tłumaczyłem że nie wspieram tylko chciałem zresetować serwer i zmienić ilość graczy na jednego..

Przechodząc do pytania jaki silnik wybrać?

  • tuinity,
  • paper,
  • spigot (słyszałem że słaba optymalizacja ale nie mówie że to prawda..)
Helios1993
Helios1993

xotriks:

napisali że wspieram pirackiego minecrafta i mnie zbanowali

Jeśli w server.properties masz opcję online-mode ustawioną na false to słusznie cię zbanowali, jeśli chcesz uniknąć kolejnych banów to zmień tą opcję na true.

Możesz wybrać: Tuinity jeśli nic więcej nie potrzebujesz Purpur jeśli potrzebujesz jego opcji Airplane jeśli potrzebujesz trochę większą wydajność.

Paper też jest dobry, ale w porównaniu z nowszymi silnikami tak dobrze sobie nie radzi. Spigot jest starym gównem, z którego nigdy nie powinieneś korzystać.

aggankx
aggankx

Tak jak mówi przedmówca. Dodam tylko, że Airplane posiada wersję Airplane Purpur, która łączy zalety wydajności Airplane z opcjami Purpura :slight_smile:

Never use spigot. NEVER.

online-mode=true życiem

Glupikocz
Glupikocz

aggankx:

Airplane Purpur

Halo gdzie to dostać można linka bo szukam i jestem upośledzony PS. Jak coś ten link nie działa https://github.com/notOM3GA/Purplane

Dobra pardą dałem radę nie ważne https://ci.tivy.ca

xotriks
xotriks

Helios1993:

Jeśli w server.properties masz opcję online-mode ustawioną na false to słusznie cię zbanowali, jeśli chcesz uniknąć kolejnych banów to zmień tą opcję na true.

Ehh.. już mnie irytuje to że nikt nie rozumie że mam włączyć online-mode na true..

xotriks
xotriks

Pisz e ciągle że mam online modę na gry to nikt tego nie rozumie ale jak przeładuje serwęr na jedną osobę to już wsparcie pirackiego mc...

Helios1993
Helios1993

Widziałem rozmowę na discordzie purpura, przyłapali cię na używaniu trybu offline, a ty próbowałeś to ukryć.

Jakubk15
Jakubk15

Helios1993:

Jeśli w server.properties masz opcję online-mode ustawioną na false to słusznie cię zbanowali, jeśli chcesz uniknąć kolejnych banów to zmień tą opcję na true.

Akurat jest parę wyjątków, kiedy można ustawić to na false. A tak w ogóle, to jest możliwość sprawdzenia tego w timingach?

Helios1993
Helios1993

Tak, można to sprawdzić w timingach na kilka sposobów.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.