Jaki telefon w 2022 roku?

Pytania i problemy
SP24
SP24

Hej, w najbliższym czasie chciałbym wymienić telefon. Jakie modele polecacie na 2022 rok? Nadmienię, że chciałbym spróbować czegoś od Apple, ale ciekawe propozycje Androidowe też mogą być. Budżet min. 2200 Z góry dzięki za propozycje :slight_smile:

Ksysiupeel
Ksysiupeel

Myślę, że jesteś w stanie dostać nowego Iphone'a 11 za 2200.

LinGruby
LinGruby Pionier

@SP24 taniej nowego iPhone 11 nie wyrwiesz jak za 2499:

https://ispot.pl/apple-iphone-11-64gb-black?from=listing&campaign-id=20&header=iPad,+iPhone%20(powy%C5%BCej%202200)%20%E2%80%93%20PZU

osobiście mile go wspominam, obecnie przesiadłam się na iPhone 13 Pro ;-)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Kiedyś poleciłabym Samsunga, teraz nie jestem taka pewna. Flagowe modele są strasznie drogie, fajne opcje są dopiero w tych najdroższych. Sama jestem trochę w kropce co po S10 przyjdzie mi kupić :V Chcesz to zerknij sobie na S20 i S21, S22 jest trochę w półce cenowej najnowszego Ajfona niestety.

tirex
tirex

Aktualnie moim telefonem jest Xiaomi Redmi Note 5 Plus z PixelExperience. I tak mi się podoba w miarę czysty system, że prawdopodobnie moim kolejnym telefonem będzie jakiś Pixel lub OnePlus. I tak też rekomenduję żebyś wziął pod uwagę jego "czystość".

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.