Jaki tryb?

Off topic
Milogamming
Milogamming

Siemka, w ostatnim poście pisali mi, abym zrobił inny tryb serwera mc, bo chciałem izihace więc jaki tryb mogę zrobić?? np.: Skyblock lub skywars to nie. Chodzi mi o tryby jak np.: freebuild wole taki właśnie survival działki lub normalny survival +gildie 😄 . Bo mieli racje tych izihace jest z 1000 hehe.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

nie-rób-serwera

zdecydowanie brakuje w polsce serwerów typu megadrop, to jest coś na co bym postawił tylko wiesz, nie taki mega mega drop, tylko taki megadrop z malym dropem, np 0.1% na diamenty itd.

Milogamming
Milogamming

A gildie??

Milogamming
Milogamming

Nieznajomy11:

zdecydowanie brakuje w polsce serwerów typu megadrop, to jest coś na co bym postawił

tylko wiesz, nie taki mega mega drop, tylko taki megadrop z malym dropem, np 0.1% na diamenty itd.

A gildie będą??

koweq
koweq

trochę dublowanie postów ale no cóż, może jakiś moderator ogarnie...

Milogamming:

A gildie będą?? Takie pytania są bez sensu... Jeśli chcesz gildie na swoim serwerze to nie pytaj kogoś innego czy te gildie będą ;v

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Uwaga, złośliwość nadchodzi.

A może kolega lepiej sobie zorganizuje tłumacza z polskiego na polski? Ja nie wiem jak chcesz serwer stawiać gdzie wszystko prawie po angielsku jest napisane jak Ty nawet jednego, ojczystego języka nie ogarniasz.

Koniec złośliwości. Chyba powinnam sama sobie dać bana w tym momencie. :kappa:

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Aylin:

Chyba powinnam sama sobie dać bana w tym momencie. ze względu na swój post czy już nie możesz wytrzymać użyszkodnika? :thinking:

bo ja to już się przygotowuje do wymierzenia

DoreK
DoreK α-tester v3

Trzeba chyba napisać do google żeby zrobili coś takiego: trans|690x179

Aa w sumie to jest, ortograf.pl - polecam :> Co do tematu... uważam że pomysł @Nieznajomy11 mega oryginalny :kappa: