Java proxy

Pytania i problemy
java
Tadzio
Tadzio

Jak ustawić proxy ? Próbowałem róznych metod ale mi nie działaja zapewne problem lezy po mojej stronie licze na odpowiedz 😉

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Sprecyzuj się bardziej, twoje pytanie może dotyczyć:

  • wykonywania połączeń przez proxy
  • stworzenia serwera proxy
Tadzio
Tadzio

Połaczenie do serwera proxy

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

To mają być połączenia http przez proxy?

Tadzio
Tadzio

http://proxylist.hidemyass.com/ na tej stronie jest lista proxy (jak chcesz to se zobacz) i teraz zeby jakos zaladowac te proxy zeby zmienilo ip kompa lub przegladarki PS: jak chcesz to mozesz uzyc selenium do firefoxa licze na pomoc XD pozdrawiam

anon10657637
anon10657637

nie lepiej skorzystać z programów do tego stworzonych, z obsługą własnego serwera proxy? 😛

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Zapomnij, że sam to napiszesz xD Użyj OpenVPN czy czegoś w tym rodzaju jeśli chcesz ukryć swoje IP.

On chce pewnie hackować na proxy, to nie pomagam :<

Tadzio
Tadzio

... jak bym chciał to od tego jest vpn a ja chce tylko żeby się z proxy mi połączyło

Tadzio
Tadzio

nie da rady bo te proxy będzie musiało się co 11 sekund zmieniac

Tadzio
Tadzio

wiesz co to jest adf.ly ?? jak tak to sie domyślisz a jak nie to 😦

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

To co chcesz zrobić jest łamaniem regulaminu serwisu adf.ly. Dodatkowo myślę, że w tym przypadku tutejsza społeczność nie będzie się palić do pomocy 😉

Jeśli chcesz zarabiać w internecie - nie tędy droga.

Tadzio
Tadzio

dobra thx

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Hehehe chciałbyś sobie zarobić na adflajach XD Teoretycznie zadziałałoby by, ale powołaj się na moje doświadczenie (testowe oczywiście!) - za skip-adowanie na adfly normalne jest tam 5€ za 10k kliknięć, a jeśli kliknięcia są z proxy to za 10k dostaniesz maksymalnie 20 centów 😛

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.