Joł! Witam Wszystkich bardzo serdecznie, ja jestem Dzingis

Zombie
DZINGIS
DZINGIS

Joł. Witajcie Wszyscy bardzo serdecznie jestem Dzingis lub jak kto woli Tomek. Jestem chyba jednym z najstarszych wiekiem użytkowników w tym miejscu, ale najmłodszy duchem i to wcale nie jest żart xD. A tak trochę poważniej to jestem mężem ojcem trójki najwspanialszych na świecie dzieci, a dodatkowo uwielbiam grać w przeróżne gry komputerowe i to właśnie ze swoimi dziećmi. Może to trochę być dziwne dla jednych, jednak ja wyznaje zasadę hasła "BO GRY ŁĄCZĄ ... NAWET POKOLENIA", i właśnie tym się kieruję uważając, że nie można być za starym na gry. Dodatkowo przekazuję swoją pasję i to co robię poprzez kanał na YouTube. Bardzo lubię bezinteresownie pomagać innym i takie właśnie zachowanie wpajam swoim dzieciom, bo na świecie coraz więcej zła a coraz mniej dobra i czas to zmienić. Witam Was wszystkich bardzo serdecznie i gorąco pozdrawiam Dzingis.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Potwierdzam, człowiek bardzo młody duchem :slight_smile: Serdecznie witam na forum i zapraszam do dzielenia się swoimi myślami w odpowiednich kategoriach ;)

happi
happi

Dzień doberek! Lubie oglądać twoje potyczki na Master Builders. 😂 (w sumie lubiłem, bo już nie nagrywasz 😿)

DZINGIS
DZINGIS

Tak wiem jest tego mniej, ale za to będzie coraz więcej materiałów ze wspólnego grania z moimi dziećmi i to w różne gry, więc też będzie śmiesznie i wesoło. Już w sobotę o 13 pierwszy odcinek z całorodzinnego grania. Pozdrawiamy.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Witaj DZINGIS

Tak po krótce chciałbym się do jednej rzeczy przyczepić - tak jak bardzo nie podobają mi się programy TVNu z wykorzystaniem młodych, tak samo rodzinne nagrywanie gier z wykorzystaniem dzieci. Zapewne jest to zabawa na całego ale szkoda, że kosztem dzieci. Ktoś pewnie powie, że to przecież tylko program rozrywkowy. Oczywiście, ale mnie osobiście nie podoba sie wykorzystywanie młodych do tworzenia rożnych rozgrywek. Zdecydowanie nie mój styl, ale spoko.

Powodzenia.

DZINGIS
DZINGIS

To ja Ci odpowiem w ten sposób. Nie wykorzystuje dzieci do niczego. Jakbyś raczył obejrzeć odcinek kiedy odpowiadamy na pytania to wiedziałbyś w jakich okolicznościach powstał kanał. Jednak to nie jest miejsce na to bym się miał tłumaczyć i nie zamierzam tego robić. Choć muszę powiedzieć jedno, już niejednokrotnie pojawiały się komentarze i wiadomości od osób dorosłych, które własnie też grają ze swoimi dziećmi w których dziękują nam właśnie za to że pokazaliśmy, że w ten sposób również można spędzać czas. Również pozdrawiam.

kielek
kielek

Siemaneczko.