Kategorie na stronie głównej forum

LVL UP - forum
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Dokonałem na próbę dość sporej zmiany.

Sądzę że teraz znacznie łatwiej odnaleźć się w wątkach, przynajmniej nowym użytkownikom gdzie wszystkie kategorie wątków mogą być trochę nieczytelne. Przyznam że przy ponad dwustu wątkach też już przestałem się orientować co i gdzie.

Styl bardziej klasyczny i podobny do wielu popularnych for więc sporo osób będzie się czuć teraz jak w domu :slight_smile:

Dzięki temu ustawieniu będzie można też stworzyć więcej kategorii i moim zdaniem użytkownicy będą widzieli że niektóre z kategorii istnieją co skłoni ich do stworzenia wątków nie tylko w tych popularnych kategoriach.

Jeśli bardziej podobał Ci się stary widok to on nigdzie nie znika, wystarczy kliknąć "Aktualne" 466x154

Po prostu zmieniłem domyślną kolejność tych zakładek a pierwsza z tych zakładek to strona główna forum :slight_smile:

Fallen
Fallen Pionier

A ja się wystraszyłem że coś popsułem :)

LinGruby
LinGruby Pionier

Osobiście bym jeszcze alfabetycznie ustawił kategorie ;-)

luxDev
luxDev Pionier

Mi tam średnio to pasuję, bardziej wym zrobił coś ala Bukkit, tzn. Kolorki, itd jest okej tylko oddzielić to jakoś

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

#DobraZmiana

Teraz bedzie troszeczkę łatwiej szukać wątków. Może to zapobiegnie tworzeniu pytań, na które sa juz odpowiedzi ? :)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Przeprowadziłam "małe" zmiany w układzie kategorii. Jak myślicie, tak jest lepiej czy jeszcze coś da się zrobić by było czytelniej?

LinGruby
LinGruby Pionier

Dla mnie może zostać tak jak jest teraz alfabetycznie etc.