Kiedy poznałeś lvlup.pro?

Off topic
kubus
kubus

Tak jak w temacie. Ja poznałem w 2014 roku :slight_smile:

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

LVL UP kojarzyłem już jakoś pod koniec 2014, ale w tedy nie myślałem jeszcze, że przeniosę się do tej firmy. Pewne okoliczności wymusiły to i od 2015-05-09 jestem zadowolonym klientem :slight_smile: .

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

To chyba były początki lvlup'a - tylko Minecraft i WWW - Minecraft 4 GB RAMu za 77zł i 12 GB SSD :P Jeszcze to "pogotowie komputerowe" XD

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

21 Nov 2015, kupiłem VPS o id 157, wtedy jeszcze nie wiedziałem, jak działa to całe "DA", więc poprosiłem zawsze pomocnego Michała o pomoc. Oczywiście wszystko się udało :D

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Pierwsze konto w lvlup należało do mojego kolegi, na jego koncie zajmowałem się serwerem minecraft. Było to na początku 2015. Potem kolejny kolega z kolejnym kontem, a potem temat ucichł. W połowie 2016 wróciłem do lvlup kupując natomiast VPSy na własnym koncie, było z 6 różnych vpsów, teraz mam 1 VZ i 1 KVM.

luxDev
luxDev Pionier

Ja słabo pamiętam, ale gdzieś wakacje w 2013, miałem wtedy tylko serwer Minecraft :)

Pantoflarz
Pantoflarz

Pamiętam jak kiedyś (bodajże w 2013) brałem udział w projekcie Minecraft'a. Jezus jaka to była euforia że serwer był właśnie z lvlupa.

Projekt upadł, każdy zajął się swoimi sprawami, ale tanie i przedewszystkim dobre VPS'y są zawsze potrzebne, więc na własnym koncie wróciłem jakoś w 2016 roku i od tamtej pory tylko lvlup jeśli chodzi o VPS'y :P

biendron
biendron

Kojarzyłem rok temu, chyba kumpel wspominał.

anon10657637
anon10657637

Nie wiem.

kubus
kubus

Zwykłe nabijanie postów.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Tutaj nie ma takiego czegoś jak nabijanie postów, to nie jest forum pokroju (tutaj podałbym nazwy słabych forów) i nie ma przy nicku ilości postów, by się pochwalić :P To forum jest do pomocy przy sprawach technicznych, ewentualnie rozwiązywania problemów w VPSach lub Minecraftach z hostingu. Według mnie nie jest problemem gdy ktoś ma o dwa posty więcej na liczniku w profilu niż powinien :)

DoreK
DoreK α-tester v3

Ja poznałem w 20 lutego 2016 roku, pisząc do pana Michała w sprawie testowego serwera MC, a potem zapytanie o VPS... aż w końcu pod koniec stycznia kupiłem tutaj VPS openvz a miesiąc temu przeniosłem się na KVM :]

koweq
koweq

oh. Pamiętam tylko to że był panel v1.

DoreK
DoreK α-tester v3

Jestem ciekawy jak to to wyglądało ;]

patryks
patryks Pionier

Ja lvlup.pro poznałem jakoś w marcu 2014, jak z @Marcoral przenieśliśmy się z projektem MaRPG v1, z konkurencyjnego hostingu tutaj, bo strasznie niskie ceny nas przyciągnęły. Od tamtego momentu #lvlup4ever.

@DoreK http://web.archive.org/web/*/https://lvlup.pro :D

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Hahaha pamiętam tamto :D

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

W marcu 2013 ;) Plany założenia firmy krążyły mi po głowie mniej więcej od stycznia 2013 kiedy zacząłem więcej czytać co i jak z działalnością gospodarczą.

Formularz zgłoszeń i komunikatory to były naprawdę kiepskie narzędzia od strony firmy 😦 Dobrze że potem zdecydowałem się wprowadzić system ticketów.

DoreK
DoreK α-tester v3

Podałeś link do archwium strony głównej a nie panelu v1 ;]

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

W swoim archiwum na szybko znalazłem ten zrzut ekranu. Oprócz kodu źródłowego samego panelu.

Tak wyglądała konsola w panelu v1

690x331

DoreK
DoreK α-tester v3

Dzięki, wygląda prawie że identycznie jak w V2 :)

koweq
koweq

I te typy serwerów były świetne xD

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

DoreK:

Dzięki, wygląda prawie że identycznie jak w V2 :slight_smile:

Ten sam szablon "ACME" był użyty zarówno dla v1 i v2. Tu można go nabyć: https://wrapbootstrap.com/theme/acme-responsive-admin-template-WB0JLR295 W momencie jak go kupowałem kosztował $16.

koweq:

I te typy serwerów były świetne xD

Nazwy były dość kłopotliwe zwłaszcza że było dużo pakietów. Sam już się gubiłem który pakiet to ile zasobów więc potem zmieniłem nazwy pakietów zgodnie z tym ile mają zasobów. Szybciej i prościej.

Pantoflarz
Pantoflarz

"Wyłącz z buta" rozwalił mnie ten tekst XD

A swoją drogą ładny panel jak na v1, nie ma co :D